Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Světla a olej

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Elektrika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VoznakJ



Založen: 4.11.2007
Příspěvky: 177
Bydliště - POVINNÉ *: Albrechtice u Českéo Těšína

PříspěvekZaslal: 23.02.08 22:20    Předmět: Světla a olej Citovat

Zdravíčko všem renaulťákům.Díval jsem se tady ale nenašel jsem tady nic ohledně tohoto tématu. Nuže k věci. Jedu ze školy domu 186 km a pořád se mi něco nezdálo. Při povinne pauze jsem rozsvitil svetla jak parkovaci tak potkavaci a svitily mi jen parkovacky. Přepnu to na dalkove a sviti mi alkove. Ale potkavacim s eporad nejak nechce. vytahnul jsem zarovky a zkontroloval je zadne praskle vlakno nebo cosik, pojistky taky ok. Nevíte někdo co to může být?
Druhá věc mám 1,7 a 54kW. Za jízdy se mi rozsvítila kontrolka cervena vystrazna u ukazatele teploty dale kontrolka mazani a ukazatel množství oleje který funguje jen při nahozeni budíků před starten. Dolil jsem olej, nastartoval zkouknul jestli maže a pracuje jak ma i teplota funguje a ukazuje jak ma.
Moje diagnosika po zrale uvaze se domnívám že mi asi odešlo relátko na přední světla, a čidlo pod olejovým filtrem myslím že ukazatel mn oleje. Ale jelokož jsem chudy studentík taks e na vás obracím o radu a možné příčiny tohoto super svěelného guláše. Ať mám jistotu. Díky moc Maverick119
_________________
Student Maverick
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sob007
LOPRAIS


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5122
Bydliště - POVINNÉ *: Skalice [Zn]

PříspěvekZaslal: 23.02.08 22:50    Předmět: Citovat

No asi to nebude tvuj připad ale kamošovi se jednou rozsvítila kontrolka mazání tak zasavil vše zkontroloval vše bylo ok tak si myslel že to bude jen blbnout čidlo tak jel dál a zadřel motor pže byl ucpanej jakejsi mazací kanálek nebo něco takovýho
_________________
Renault 19 RT F3P 1794 65kW(SPI) 1993
Renault 19 16V cabrio ph1

http://sob007.rajce.idnes.cz/
Servisní manuály, Jak na to ......
http://www.edisk.cz/adresar/1de83325b3cdf4b28843e72ae17fa915
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Elektrika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com