Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

sportovní filtr a pruchozí vyfuk
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Tuning
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MortE
Moderátor


Založen: 24.10.2007
Příspěvky: 3623
Bydliště - POVINNÉ *: BRNO

PříspěvekZaslal: 23.06.08 21:49    Předmět: Citovat

m1tv napsal:
MortE napsal:
LANiN napsal:
mě to taky píská jako turbína Razz od 2tis když umerne s rychlosti prydavam pomalu plyn až do 4tisic Very Happy .. dneska jsem projížděl přez parkoviště jedno velke unas a staly tam šamponaci s plechovkama skodovkama tak sem zpomalil dal 2 a pomalu nahoru pěkně zvuk turba ... pěkne čočky namě valili Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

perfektního "turbozvuku" sem docílil tím sundáním té nácucky k origo airboxu...nejenom, že je to kapku hlubší, když se šlápne na plyn, ale když to vytočim na těch 5tisíc a pak prudce šlápnu na spojku, tak si to ufoukne, jak kdyby tam byl pop off ventil...fakt maso...
nic lepšiho si tomu motoru nemohl udelat musi to jet mnohel lip když ti to saje teplej vzduch z motoru Smile

jasně, jasně, to só kecy...dneska sem s tím jel, venku cca 36°, pěkně přes město a ztráta výkonu žádná...ono tam pod ten filtr žene vzduch ta trubka od nárazníku... Wink
a fakt se se mnou nehádej, sem dneska najezdil 60km po Brně, tak vim o čem mluvim...a moc chladno fakt nebylo... Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ufas



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2995
Bydliště - POVINNÉ *: Bechyně

PříspěvekZaslal: 23.06.08 21:50    Předmět: Citovat

no je to spíš placebo efekt... lepší zvuk, tak to automaticky líp jede... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MortE
Moderátor


Založen: 24.10.2007
Příspěvky: 3623
Bydliště - POVINNÉ *: BRNO

PříspěvekZaslal: 23.06.08 21:53    Předmět: Citovat

Ufas napsal:
no je to spíš placebo efekt... lepší zvuk, tak to automaticky líp jede... Wink

no, motor jede při 2000 ot. na 4ku do kopce úplně stejně, jak předtím...a to ten zvuk moc slyšet není...
nebudu se s nikým dohadovat, kdo bude chtít vyzkouší, kdo nevěří mi je u řitě... Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ufas



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2995
Bydliště - POVINNÉ *: Bechyně

PříspěvekZaslal: 23.06.08 21:54    Předmět: Citovat

nee neni to závist, ale něco podobnýho sem jednou zkoušel na astře... zvuk to mělo perfektní ale jelo to stejně... Wink nechci se ale dohadovat... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MortE
Moderátor


Založen: 24.10.2007
Příspěvky: 3623
Bydliště - POVINNÉ *: BRNO

PříspěvekZaslal: 23.06.08 23:44    Předmět: Citovat

Ufas napsal:
nee neni to závist, ale něco podobnýho sem jednou zkoušel na astře... zvuk to mělo perfektní ale jelo to stejně... Wink nechci se ale dohadovat... Smile

však já neříkám, že to jede líp...já jen nesouhlasím s tím, že by to jelo hůř (jak říkala televize)...
a ten zvuk je bomba...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
wojcs



Založen: 27.1.2009
Příspěvky: 36
Bydliště - POVINNÉ *: litovel

PříspěvekZaslal: 10.04.09 21:42    Předmět: Citovat

Hmm tak teď nevím co si mám na svoje vozítko dat. Teďkom tam mám katik nejakej ten předtlumič a vejfuck no a mám doma eště z druhyho auta kde je za katem jenom trubka a laďák remus. Tak stačí tam dát jenom ten laďák nebo to tam mám dát aji stou trubkou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Boris
Organizátor Drhlen


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 10287
Bydliště - POVINNÉ *: Semily

PříspěvekZaslal: 11.04.09 08:39    Předmět: Citovat

Ufas napsal:
no je to spíš placebo efekt... lepší zvuk, tak to automaticky líp jede... Wink

V tom případě mám malou rrrrrrrrrrrraketu Laughing
_________________
Renault 19 16V 99kWoltu
www.djmartinbores.cz I www.danceparty.unas.cz I www.indoorpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
kuBASS89



Založen: 10.12.2008
Příspěvky: 51
Bydliště - POVINNÉ *: Zlín

PříspěvekZaslal: 15.04.09 15:46    Předmět: Citovat

MortE napsal:
LANiN napsal:
mě to taky píská jako turbína Razz od 2tis když umerne s rychlosti prydavam pomalu plyn až do 4tisic Very Happy .. dneska jsem projížděl přez parkoviště jedno velke unas a staly tam šamponaci s plechovkama skodovkama tak sem zpomalil dal 2 a pomalu nahoru pěkně zvuk turba ... pěkne čočky namě valili Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

perfektního "turbozvuku" sem docílil tím sundáním té nácucky k origo airboxu...nejenom, že je to kapku hlubší, když se šlápne na plyn, ale když to vytočim na těch 5tisíc a pak prudce šlápnu na spojku, tak si to ufoukne, jak kdyby tam byl pop off ventil...fakt maso...

joo kamaradovi se ta hadice urvala na feline tak mu to taky bere vzduch rovnou s motoru a ten zvuk taky elitni Very Happy zmena ve vykonu zadna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 16.04.09 08:51    Předmět: Citovat

Boris napsal:
Ufas napsal:
no je to spíš placebo efekt... lepší zvuk, tak to automaticky líp jede... Wink

V tom případě mám malou rrrrrrrrrrrraketu Laughing


Já zavařil dirku na výfucku, taky mi to méně pojede? Evil or Very Mad
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
radecek7



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5176
Bydliště - POVINNÉ *: Brno-Vlezprdelkov

PříspěvekZaslal: 18.04.09 19:16    Předmět: Citovat

my sme z me 19 urizli od katu az skoro k ohÿbu navarili trubku a dela to strasnej bordel...zhaseci komora zatim zustala ale v planu je ji este oddelat a dat tam ty ladeny svody.... Twisted Evil Laughing
_________________
BMW E36 CABRIO:)
Renault 19 16v PH1
Volvo V70 2.5 TDI rakev
VW Golf Cabrio III dostala moje draha:)
Felda pracant
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger
Ray...



Založen: 13.5.2008
Příspěvky: 248
Bydliště - POVINNÉ *: Kladno

PříspěvekZaslal: 19.04.09 10:12    Předmět: Citovat

Ja pomalu ale jiste uvazuju o sportovnim filtriku .. :-D jinak na vyfuk sahat nebudu .... Zvuk by to pak melo peknej ale pak bych s tim jel na dovolenou a praskla by nam vevnitr hlava ... :-D
_________________
Renault 19 kabrio ... Smile .. zasveceni vedi .. ;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
goreff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 10668
Bydliště - POVINNÉ *: Olšany u Prostějova

PříspěvekZaslal: 19.04.09 10:46    Předmět: Citovat

radecek7 napsal:
my sme z me 19 urizli od katu az skoro k ohÿbu navarili trubku a dela to strasnej bordel...zhaseci komora zatim zustala ale v planu je ji este oddelat a dat tam ty ladeny svody.... Twisted Evil Laughing
...ty trubky tam ještě nemáš Question
_________________
F7R 16 Soupapes http://goreff.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
radecek7



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5176
Bydliště - POVINNÉ *: Brno-Vlezprdelkov

PříspěvekZaslal: 20.04.09 15:36    Předmět: Citovat

goreff napsal:
radecek7 napsal:
my sme z me 19 urizli od katu az skoro k ohÿbu navarili trubku a dela to strasnej bordel...zhaseci komora zatim zustala ale v planu je ji este oddelat a dat tam ty ladeny svody.... Twisted Evil Laughing
...ty trubky tam ještě nemáš Question
ne sou na kabru zatim...ale chystam se na vymenu...Smile
_________________
BMW E36 CABRIO:)
Renault 19 16v PH1
Volvo V70 2.5 TDI rakev
VW Golf Cabrio III dostala moje draha:)
Felda pracant
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger
tiesto112



Založen: 11.6.2009
Příspěvky: 270
Bydliště - POVINNÉ *: Chabařovice

PříspěvekZaslal: 07.09.09 16:57    Předmět: Citovat

MortE napsal:
LANiN napsal:
mě to taky píská jako turbína Razz od 2tis když umerne s rychlosti prydavam pomalu plyn až do 4tisic Very Happy .. dneska jsem projížděl přez parkoviště jedno velke unas a staly tam šamponaci s plechovkama skodovkama tak sem zpomalil dal 2 a pomalu nahoru pěkně zvuk turba ... pěkne čočky namě valili Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

perfektního "turbozvuku" sem docílil tím sundáním té nácucky k origo airboxu...nejenom, že je to kapku hlubší, když se šlápne na plyn, ale když to vytočim na těch 5tisíc a pak prudce šlápnu na spojku, tak si to ufoukne, jak kdyby tam byl pop off ventil...fakt maso...


Sice reaguju trošku se spožděnim ale neva Smile Vyskoušel sem to co popisuješ ale něják efekt žádněj Rolling Eyes Sundal sem tu trubku od nárazníku až k boxu. Mam teda jen 8V tak jestli to neni tim Twisted Evil Ještě to musim pořádně otestovat Smile
_________________
First car: Renault 19 phII 54kW - minulost Sad
Audi Coupe 2,0 - zimní spánek Sad
Renault 19 phI 1,4 43kW - přibližovadlo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Tuning Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com