Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Auto na rally
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Tuning
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 23.01.12 19:18    Předmět: Citovat

Druhovýroba
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Boris
Organizátor Drhlen


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 10287
Bydliště - POVINNÉ *: Semily

PříspěvekZaslal: 23.01.12 22:03    Předmět: Citovat

sekec napsal:
přesne tak kup znova feldu jak jinak.
Boris ps: ty lamino dvere ti ustreli hlavu kdyz je otevres a mas tam novy pisty.
vlastni zkušenost jsou moc lehky :-)

Rozhodně řešitelné a právě o ty kila dolů na soutěžáku jde kapiš... Cool
_________________
Renault 19 16V 99kWoltu
www.djmartinbores.cz I www.danceparty.unas.cz I www.indoorpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
beda



Založen: 15.11.2008
Příspěvky: 3330
Bydliště - POVINNÉ *: Rožnov p. R./Brno

PříspěvekZaslal: 24.01.12 05:03    Předmět: Citovat

CHAMELEON napsal:
beda napsal:
koupili jsme z anglie pozink a ty už jsou úplně ok


Pokud si je někdo nenechal pozinkovat tak leda prd. Karoserie felicei se nezinkovala ani u novějších a ani u aut na vývoz.....

chceš důkaz ? nebo potřebuješ přesné složení materiálů ? kastle felicie se od roku 98 zinkovala do přímořských států....
_________________
www.89buildesign.cz www.levne-projekty.cz www.3dvize.cz - Projekční kancelář, vizualizace atd.

Auto : Volvo V70, D5 Ocean Race
Moto : Suzuki Bandit 600 N, Aprilia RSV Tuono, Amperia Caf e, Aprilia RS 125 Extrema :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
beda



Založen: 15.11.2008
Příspěvky: 3330
Bydliště - POVINNÉ *: Rožnov p. R./Brno

PříspěvekZaslal: 24.01.12 05:08    Předmět: Citovat

Boris napsal:
sekec napsal:
přesne tak kup znova feldu jak jinak.
Boris ps: ty lamino dvere ti ustreli hlavu kdyz je otevres a mas tam novy pisty.
vlastni zkušenost jsou moc lehky :-)

Rozhodně řešitelné a právě o ty kila dolů na soutěžáku jde kapiš... Cool

¨popravdě bych tam ani ty písty neřešil :-) ty dveře jsou poměrně lehké a nebo se tam dá jen jeden, každopádně laminátky jsou dobrá varianta pro ušetření kil, pak taky zadní okna z plexi a okno v 5dvěřích taky z plexi, přední okna ne, ty musí zůstat Very Happy ještě jsem někde na feldu viděl i laminátové přední blatníky a kapotu,což by taky něco pošetřilo, otázkou je kolik by to všechno stálo a zda by to kilo dolů mělo tak velký efekt :-D největší odlehčení auta a lse stejně bude z mojí strany Very Happy něco bych měl pohubnout Twisted Evil
_________________
www.89buildesign.cz www.levne-projekty.cz www.3dvize.cz - Projekční kancelář, vizualizace atd.

Auto : Volvo V70, D5 Ocean Race
Moto : Suzuki Bandit 600 N, Aprilia RSV Tuono, Amperia Caf e, Aprilia RS 125 Extrema :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sekec



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 1551
Bydliště - POVINNÉ *: Včelná

PříspěvekZaslal: 24.01.12 08:45    Předmět: Citovat

Boris napsal:
sekec napsal:
přesne tak kup znova feldu jak jinak.
Boris ps: ty lamino dvere ti ustreli hlavu kdyz je otevres a mas tam novy pisty.
vlastni zkušenost jsou moc lehky :-)

Rozhodně řešitelné a právě o ty kila dolů na soutěžáku jde kapiš... Cool


jasne že rešitelne a vim ze jde o kila dolu jen rikam na co si dat pozor.:-)
_________________
Škoda Roomster Recaro Edition :-)
Škoda 1000Mb :-)
ex:
Škoda Octavia Combi 1,9TDI RS
VW Golf 3 1,9 Tdi
Renault R19 16V PH 2 5.dv
Renault R 19 16V ph1 chamade
Renault R 19 16V ph1 3.dv
Renault R 19 54 kw 3.dv
Fiat UNO 1,7 D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
Boris
Organizátor Drhlen


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 10287
Bydliště - POVINNÉ *: Semily

PříspěvekZaslal: 24.01.12 09:31    Předmět: Citovat

Beda KITový asi laminátový jsou Laughing
_________________
Renault 19 16V 99kWoltu
www.djmartinbores.cz I www.danceparty.unas.cz I www.indoorpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
r0mik



Založen: 13.10.2007
Příspěvky: 651
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 24.01.12 17:50    Předmět: Citovat

fiesta xr2i, nejlepe 1.8 16V 96kW Laughing Bez vetsich problemu by si tech 160hp (svody, vyfuk, 4klapa, odlehcene remenice, vacky atd..)pri vaze 850kg mohl udelat Smile

pripadne tady nejake info k jedne fieste: http://www.fordfans.cz/phpbb3/viewtopic.php?f=7&t=3239
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CHAMELEON



Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 3832
Bydliště - POVINNÉ *: ČR-Vysočina

PříspěvekZaslal: 24.01.12 18:19    Předmět: Citovat

beda napsal:
CHAMELEON napsal:
beda napsal:
koupili jsme z anglie pozink a ty už jsou úplně ok


Pokud si je někdo nenechal pozinkovat tak leda prd. Karoserie felicei se nezinkovala ani u novějších a ani u aut na vývoz.....

chceš důkaz ? nebo potřebuješ přesné složení materiálů ? kastle felicie se od roku 98 zinkovala do přímořských států....


Ani I oktávky nejsou pozink, mají jenom zinkovej nástřik určitejch míst... Jinak karoserie felicie rok výroby 2000 nám donedávna ležela na zahradě (měla pravostranné řízení - na ND) a pozink to nebyl ani náhodou. Jinak do škodovky jsem jezdil nějakej ten rok a tak vím své.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sob007
LOPRAIS


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5122
Bydliště - POVINNÉ *: Skalice [Zn]

PříspěvekZaslal: 24.01.12 18:24    Předmět: Citovat

no cca 15-20km od nás jeden pán staví hlůavně felicie sice teda na autokros ale tam pak už de spíš o podovozek bych řek bavil sem se snim v letě dělal mě právě repas převodovky na ventilovy. A nejdůležitější je ta hmotnost řikal mi aji na jakou se de dostat to už nevim ale vyřeže se i střecha + spousta dalších plechu.
Jiank kaby si chtěl mám na něj telefon nebo adresu z brna to bude tak 30km možná míň. Je pravda že přes sezonu je hodně vytíženej. Jinak stavý i komplet motory atd..
_________________
Renault 19 RT F3P 1794 65kW(SPI) 1993
Renault 19 16V cabrio ph1

http://sob007.rajce.idnes.cz/
Servisní manuály, Jak na to ......
http://www.edisk.cz/adresar/1de83325b3cdf4b28843e72ae17fa915
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
beda



Založen: 15.11.2008
Příspěvky: 3330
Bydliště - POVINNÉ *: Rožnov p. R./Brno

PříspěvekZaslal: 24.01.12 23:50    Předmět: Citovat

Boris napsal:
Beda KITový asi laminátový jsou Laughing


BORIS : myslíš ty blatníky ? tož jakože kitcarové se koupit dají, třeba na speed pro, ale já jsem někde v polsku zahlédl laminátové obyč blatníky na fildu :-D ty by možná taky něco ulehčily :-)

SOB : Takový kontakt by byl k nezaplacení :-)

CHAMELEON : Nevím jak je to s oktávkou, každopádně informace o pozink kastlích do přímořských států na vývoz, mám od dovozce škoda Auto Lukáš - od přímacího technika a od té doby co jsme vyměnili dveře, reznou jen lemy, které jsou z nějaké druhojakostní druhovýroby, provedené 3jakostním karosářem a ještě horším lakýrníkem, při opravě škrábancu na těch dveřích jsem zkoumal podklad, a dle vícero lidí, je to pozink
_________________
www.89buildesign.cz www.levne-projekty.cz www.3dvize.cz - Projekční kancelář, vizualizace atd.

Auto : Volvo V70, D5 Ocean Race
Moto : Suzuki Bandit 600 N, Aprilia RSV Tuono, Amperia Caf e, Aprilia RS 125 Extrema :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Boris
Organizátor Drhlen


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 10287
Bydliště - POVINNÉ *: Semily

PříspěvekZaslal: 25.01.12 09:13    Předmět: Citovat

No vím, že šlo sehnat laminátové i na Š120 Cool
_________________
Renault 19 16V 99kWoltu
www.djmartinbores.cz I www.danceparty.unas.cz I www.indoorpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
mato39



Založen: 7.10.2008
Příspěvky: 268
Bydliště - POVINNÉ *: Smolník,SR

PříspěvekZaslal: 25.01.12 09:31    Předmět: Citovat

Ja som mal este na S100 originál lamino blatníky. No a dajú sa kupit v čechách aj komplet lamino na kopiu S130 LR, LA,... takže urcite bude niečo aj na filcku Smile
_________________
Renault 19 Chamade ph2,sialenych 54kw Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
beda



Založen: 15.11.2008
Příspěvky: 3330
Bydliště - POVINNÉ *: Rožnov p. R./Brno

PříspěvekZaslal: 25.01.12 17:38    Předmět: Citovat

jj, da se poridit Kitcar sada z laminatu, ale na to peču, stejně jí někde zae opřu, tak nedám 10 jen tak z okna :-D
_________________
www.89buildesign.cz www.levne-projekty.cz www.3dvize.cz - Projekční kancelář, vizualizace atd.

Auto : Volvo V70, D5 Ocean Race
Moto : Suzuki Bandit 600 N, Aprilia RSV Tuono, Amperia Caf e, Aprilia RS 125 Extrema :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
beda



Založen: 15.11.2008
Příspěvky: 3330
Bydliště - POVINNÉ *: Rožnov p. R./Brno

PříspěvekZaslal: 10.02.12 15:34    Předmět: Citovat

hle jelikož se objevila velmi zajímavá nabídka na 16v, chtěl bych se zeptat, těch co s tím mají zkušenosti a nebo to dělali

přední brzdy bez ABS - podtlak, jaké, z čeho věci by doporučili k použití v závodních podmínkách, důležité je aby se na přední nápravu vlezly 14ky kola (úzké na zimu) a mělo by to brzdit Very Happy pak co se týče úpravy podvozku, auto by nemělo jít o víc jak 3cm k zemi, ale mělo by ztuhnout, ale né do stavu jak jsou okruhovky, pro rally je třeba trochu jiné korekce tuhosti (představa byla dopředu patrony koni + pružiny, z čeho to ještě nevím). Dál ještě budem pokračovat Very Happy úpravama motoru, pro začátek bych nechal motor v seriové konfiguraci, chtěl bych jen trubkové svody kvůli váze, vyhodit kat a zhášecí komoru+ jinéj koncák, ale pokud máte někdo lepší nápad, sem s ním, docela by mě zajímal ten nerezový výfuk co má boris Very Happy kdyby byl tak hodný a něco mi k němu řekl a poskytl třeba i pár fotek :-) sání řešení alá goreff, to se mi líbí. Myslím že 99kw mi na tohle stačit bude. Podle toho, co se tady dozvím, zvážím zda tohle ano :-)
_________________
www.89buildesign.cz www.levne-projekty.cz www.3dvize.cz - Projekční kancelář, vizualizace atd.

Auto : Volvo V70, D5 Ocean Race
Moto : Suzuki Bandit 600 N, Aprilia RSV Tuono, Amperia Caf e, Aprilia RS 125 Extrema :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Boris
Organizátor Drhlen


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 10287
Bydliště - POVINNÉ *: Semily

PříspěvekZaslal: 10.02.12 15:44    Předmět: Citovat

Kouknu jestli najdu nějakou fotku výfuku... Jinak jsou to jen svody 2x rezonátor a koncák...
Jinak se mi doma stále válí starý výfuk což byla 55mm trubka od svodů až ke koncáku PLUSH
http://www.youtube.com/watch?v=Hgei6kFj7Jg
http://www.youtube.com/watch?v=egxxIm_vtz8
Jinak brzdy pokud tam chceš dávat 14" musíš zachovat a jen osadit lepší kotouče a desky max posilovač z megana...
Koni jsou podle mě moc okruhový šel bych spíše cestou Sachsu a -30 klidně od JOMu i když jsou údajně měkčí ale já je měl a bylo to super i seriovýma tlemičema... Very Happy
_________________
Renault 19 16V 99kWoltu
www.djmartinbores.cz I www.danceparty.unas.cz I www.indoorpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Tuning Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 6 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com