Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jarní Oleška 18.5.-20.5.2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PR0V0CATEUR
Provokovat a škodit


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 6989
Bydliště - POVINNÉ *: Strážnice

PříspěvekZaslal: 24.05.12 08:36    Předmět: Citovat

Samozřejmě že sraz je o lidech, s tím souhlasím, ale v prvé řadě je to pořád o těch autech. Pochopím, když někdo už devatenáctku nemá a přijede na sraz jiným vozem, ale aby někdo devatenáctky pořád měl a hromadou výmluv se na to prostě vyprdl a pak to dopadlo, že na srazu je polovina devatenáctek a polovina jiných aut, to už nevím teda. Když jsem si já mohl vzít týden dovolené abych auto na sraz připravil (a že u nás jsou s dovolenou docela problémy), tak mi neříkejte, že to nejde i u druhých...
_________________
telefon: 601/222282

Mám tak moc rád lidi, že žiju takovým způsobem, aby až umřu bylo víc lidí šťastných než smutných, troubové!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETIN



Založen: 17.9.2010
Příspěvky: 7471
Bydliště - POVINNÉ *: Chotěboř

PříspěvekZaslal: 24.05.12 08:46    Předmět: Citovat

Jasně že tam bylo pár zádrhelú,ale jak psal Ivon,"Nordic je jinej",tak ho taky tak berte pánové.Sice taky trochu nechápu Lagunu,ale budiž,já taky přijel Espacem...ale jak BOBEŠ správně podotkl,"však všichni vědi že to nemáš hotové".

Každopádně mě bolela pusa ještě v pondělí,od toho jak jsem celej víkend prokecal Embarassed ->tohle si pamatuju já Exclamation Idea Ne most,ne snídani ale tu parádní pohodu Cool
Přestante se napadat,zalezte do garáží a těšte se na další sraz Very Happy
_________________
EX Chamade PH2 16v-92
+Chrysler Town and Country 3,8V6 4x4-97
+Jaguar Daimler Six-91
+Jaguar XJR6(x300)-95
+Peugeot 307 3D HDI-04
PETIN 721 686 734
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PR0V0CATEUR
Provokovat a škodit


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 6989
Bydliště - POVINNÉ *: Strážnice

PříspěvekZaslal: 24.05.12 08:51    Předmět: Citovat

Já se na další sraz už samozřejmě velice těším. Nevím jak ostatní, ale já tohle beru s humorem a cukají mi koutky, neberu to vůči sobě jako napadání a doufám, že ostatní to taky berou s rezervou jenom jako rýpnutí k tomu, aby příště dali auta do kupy a neberou to nijak zle. Určitě bych se nechtěl s kámošema rozhádat kvůli ptákovinám, takže pokud to někdo vzal zle, tak se omlouvám...
_________________
telefon: 601/222282

Mám tak moc rád lidi, že žiju takovým způsobem, aby až umřu bylo víc lidí šťastných než smutných, troubové!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 24.05.12 10:41    Předmět: Citovat

Cajte, pošta ti žádná nepřišla?
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
PR0V0CATEUR
Provokovat a škodit


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 6989
Bydliště - POVINNÉ *: Strážnice

PříspěvekZaslal: 24.05.12 11:03    Předmět: Citovat


_________________
telefon: 601/222282

Mám tak moc rád lidi, že žiju takovým způsobem, aby až umřu bylo víc lidí šťastných než smutných, troubové!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETIN



Založen: 17.9.2010
Příspěvky: 7471
Bydliště - POVINNÉ *: Chotěboř

PříspěvekZaslal: 24.05.12 12:16    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
EX Chamade PH2 16v-92
+Chrysler Town and Country 3,8V6 4x4-97
+Jaguar Daimler Six-91
+Jaguar XJR6(x300)-95
+Peugeot 307 3D HDI-04
PETIN 721 686 734
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
karcoolka



Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 370
Bydliště - POVINNÉ *: Usti nad Labem

PříspěvekZaslal: 24.05.12 16:35    Předmět: Citovat

Sraz by náhodou super :-) Moc se mi zamlouvala čum jízda-to byl od Johnyho dobrej -poděl Very Happy Very Happy (v dobrém smyslu) Twisted Evil Zručka-nooo.Možná ,bych souhlasila s vedoucí čárou na silnici :-) Přeci jen v té rychlosti stíhat směr Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ne,ale opravdu ..Opět super lidičky...Ráda jsem vás viděla kocouři a kočičky :-) Cool Cool
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
JohnyGoe
V.I.P. Nordic Division


Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 260
Bydliště - POVINNÉ *: Děčín

PříspěvekZaslal: 24.05.12 19:43    Předmět: Citovat

Marv napsal:
...vemu to popořadě a napíšu co a jak na mě udělalo dojem, asi si každý z vás bude myslet svoje, ale o tom to je, hlavně o té diskuzi...


Takže....taky jsem si pročetl vaše názory a Bizone neber to, že Tě tu kousek cituju, to beru zle. Jsou to připomínky na příští rok
Marv napsal:
ale o tom to je, hlavně o té diskuzi...

Vím že tam zádrhely byly, snažil jsem se nedostatky řešit operativně, nemám to zatím tak pořádně zmáklé a je furt se co učit.

Půjdeme postupně a vysvětlíme si co a jak.

Pátek příjezd, pokec, bramborový pití, pohoda džes - no comment

Sobota ráno žádný papání....když jsem byl s rodinkou kreslit křižovatky pro čumjízdu, stavovali jsme se na kolu v nedaleké restauraci a ouuujééé majitel byl i vedoucí té hospůdky v kempu a tak jsme debatovali a říkal, že ten víkend bude kemp plnej němců, takže bude imrvére otevříno, aby měli komfort a jídla tam bude mít habaděj, takže nemusím nic zamlouvat předem, všeho bude dost a pro všechny. Tudíš společný jídlo jsem neobjednával, popravdě ani nikdy nebudu, protože Vás stejně přijelo míň než bylo původně nahlášeno. Bohužel sklamal pan vrchní kterej se nedokázal vykopat včas z postele a papání nebylo ke snídani, jak jsem byl původně informován.

Zručka v kempu...No vzhledem k tomu, že nejbližší letiště, o kterém sem před srazem věděl je patřičně daleko, řešil jsem to stejně jako loni a předloni a to jen malou zručkou u chatek. Cestu jste sice mohli mít křídou na zemi, ale co si budem povídat, na začátku jsme si trasu prošli společně a na žádným jiným srazu jsem nepostřehl že by někdo něco takovýho měl. Tudíž jsem to nějak neřešil, připomínka pro příští rok je dána.

Spanilka... ano tam jsem to pos*al a ještě jednou se omlouvám, Borísek mi k tomu u Tesca řekl své a operativně jsem to na cestu zpátky již vyřešil líp.

Čumjízda... předloni jste prosili ať to už neni tak dlouhý, loni se nám podařila zkrátit o 8km a letos byla opravdu pidi. Státovce jsem se nevyhnul a kdo jste poslouchali, bylo řečeno při rozpravě předtím, než jsem odjel s Tominem rozvěsit body, že budou postupně za sebou a ti z Vás, co našli 35ku, mohli jet v klidu do kempu a nemuseli se courat po státovce aby je dojel velorex, že Ivonku Very Happy Ale hlavně a to bych rád podotknul...kdo jel již někdy mojí čumjízdu, ví že NIKDY nedávám body v nebezpečných úsecích, protože vím, že to jezdíte v normálním provozu a nedovolím si Vás nechat ohrozit. Tudíž serpentíny vynechávám, aby do Vás někdo nevlítl za zatáčkou až si budete psát bod a ani na státovce jsem nic nedal.

Centrální ohniště... byla to připomínka tuším od Bobeše už v pátek večer a chtěl jsem to napravit, v sobotu byl jeden velkej stůl u mojí chaty a prosil jsem lidi, ať si daj gril vedle na ten trávník ať je máte u sebe a sedíme pohromadě. Petin může potvrdit že jsem mu i říkal ať si dá auto jinam ať tam můžou bejt grily, Kočka s Pivínkem byli několikrát "napomenuti" ať se přidají k Nám a nehoučkují se. Loni tím že pršelo a byl u naší chaty jedinej přístřešek, bylo to mnohem lepší. Uznávám, měl jsem více komunikovat a poprosit Vás o to hromadně.

Jinak doufám na to že letos to byla víceméně moje solo akce, i když jsem v tom nebyl úplně sám a tímto znovu děkuji ZOOvic rodině za dětské soutěže a zařízení některých cen, tak se Vám doufám na Olešce 2012 líbilo a příští rok se zohledněním všech připomínek co se ke mě dostali se snad sejdeme i příští rok.
Na severu nás je jak psů, to je pravda, ale prostě to letos nevyšlo a tak se Všem moc za nedostatky omlouvám.

Jinak protože se diskuze rozjíždí pomalu i na FB, dal jsem tam odkaz sem na fórum, že je zde mé vyjádření. Jo a je tam malá poznámka...

Je jednoduchý hledat chyby, ty se najdou vždy a všude, ale uvědomte si že máte štěstí že jsem jakej sem, beru to jak to beru, protože bejt to se mnou jinak, žádná Oleška by už nikdy nebyla a přišli by jste tím o sraz Vy. Jezdit po srazech umí kde kdo, ale zkusit si co to je za nervy a lítání, vymyšlení všeho, to bych přál každýmu.
Marv s Borisem a Bobešem...tak názor od těhle lidí si beru k srdci a každé připomínky si velice vážím, oni vědí, co to znamená připravit sraz. Ovšem komentáře lidí, co jen jezdí po srazech a nikdy s ničím nepomohli, omlouvám se, ale tyhle názory mě až tak neberou.

Tak mě klidně kamenujte zas :-D
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETIN



Založen: 17.9.2010
Příspěvky: 7471
Bydliště - POVINNÉ *: Chotěboř

PříspěvekZaslal: 24.05.12 19:58    Předmět: Citovat

Jj,byl jsem upozorněn at dám auto bokem,ale nakonec se hodilo,seděl na/v něm postupně snad každej Laughing Laughing Laughing
_________________
EX Chamade PH2 16v-92
+Chrysler Town and Country 3,8V6 4x4-97
+Jaguar Daimler Six-91
+Jaguar XJR6(x300)-95
+Peugeot 307 3D HDI-04
PETIN 721 686 734
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Boris
Organizátor Drhlen


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 10287
Bydliště - POVINNÉ *: Semily

PříspěvekZaslal: 24.05.12 20:05    Předmět: Citovat

Tak i já shrnu snad stručně...
Já byl spoky...
Jako malé nedostatky považuji neinformovanost a centrální oheň - příští rok Johny jitě pořeší ale hubu mám tak jsem se zeptal co kdy bude a já osobně ťapal sem a tam stihl jsem pokecat s většinou lidí dle libosti Wink

Test v poho...

Zručka i já jsem málem zabloudil ale je pravda, že se to procházelo ale tady je nutno podotknout, že je potřeba to připravit až skoro blbuvzdorně protože zbytečně zkažená zručka zablouděním vezme vítr z plachet a šanci na celkové umístění... Takhle je nad tím potřeba přemýšlet... Idea

Orienťák se mi moc zamlouval ale opět je potřeba zajistit blbuvzdornost aby potom třeba Borísek, že ano nejel po státovce krokem a nehledal tu posranou 35ku kterou už dávno minul Laughing Tam to bylo trošku nebezpečné a Johnymu jsem to řekl hned po příjezdu... je to prostě poučení pro příště Cool

Největší kámen úrazu byla ta akce na mostě a omlouvám se tímto jak jsem na Johnyho vystartoval ale fakt jsem měl vysokej tep a nebylo mi příjemné stát jako ovce v koloně na mostu s Makinkou v sedačce což bylo ještě v poho ale vystříkl jsem když Johny zablokoval taky rychlý pruh a přijíždějící auta měly co dělat se do té mezírky vtěsnat, proto jsem byl u Tesca asi poněkud nepříjemný ale věřím, že ani toto se opakovat nebude a je to poučení pro příště při kterém se naštěstí nikomu nic nestalo Cool

Toť vše ale jak říkám za mě pohoda a užil jsem si to Cool
Takže sorry a díky Johny Wink
_________________
Renault 19 16V 99kWoltu
www.djmartinbores.cz I www.danceparty.unas.cz I www.indoorpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
JohnyGoe
V.I.P. Nordic Division


Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 260
Bydliště - POVINNÉ *: Děčín

PříspěvekZaslal: 24.05.12 20:10    Předmět: Citovat

Boris napsal:
opět je potřeba zajistit blbuvzdornost

a omlouvám se tímto jak jsem na Johnyho vystartoval


Blbuvzdornost budu promýšlet Very Happy Jedna věc je to zažít a druhá že jsem netušil že to musí bejt až tak BLBUVZDORNÝ Laughing (boží výraz)

Neomlouvej se, beru to tak jak to bylo myšlený, pochopil jsem to...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JohnyGoe
V.I.P. Nordic Division


Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 260
Bydliště - POVINNÉ *: Děčín

PříspěvekZaslal: 24.05.12 20:12    Předmět: Citovat

Jo a centrální oheň je v tomhle kempu problém, nesmí se tu dělat oheň a ani nikde v kempu není společné ohniště, ale Bobeš mi k tomu řekl, jak to dělávali a na příští rok se to pořeší.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Boris
Organizátor Drhlen


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 10287
Bydliště - POVINNÉ *: Semily

PříspěvekZaslal: 24.05.12 20:12    Předmět: Citovat

JohnyGoe napsal:
Boris napsal:
opět je potřeba zajistit blbuvzdornost

a omlouvám se tímto jak jsem na Johnyho vystartoval


Blbuvzdornost budu promýšlet Very Happy Jedna věc je to zažít a druhá že jsem netušil že to musí bejt až tak BLBUVZDORNÝ Laughing (boží výraz)

Neomlouvej se, beru to tak jak to bylo myšlený, pochopil jsem to...

To jsem rád páč jsem byl asi rozjetej víc než bylo zdrávo Laughing
_________________
Renault 19 16V 99kWoltu
www.djmartinbores.cz I www.danceparty.unas.cz I www.indoorpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
BOBES
Organizátor Drhlen


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 1408
Bydliště - POVINNÉ *: SEMILY

PříspěvekZaslal: 24.05.12 20:38    Předmět: Citovat

Jak jsem psal, až na drobnosti jsem si to užil, a těch pár drobností, na to každej zapomene a bude vzpomínat jen na to dobré a toho bylo dost! Nenech se odradit, vše se dá doladit! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Boris
Organizátor Drhlen


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 10287
Bydliště - POVINNÉ *: Semily

PříspěvekZaslal: 24.05.12 20:41    Předmět: Citovat

BOBES napsal:
Jak jsem psal, až na drobnosti jsem si to užil, a těch pár drobností, na to každej zapomene a bude vzpomínat jen na to dobré a toho bylo dost! Nenech se odradit, vše se dá doladit! Very Happy


2x Cool
_________________
Renault 19 16V 99kWoltu
www.djmartinbores.cz I www.danceparty.unas.cz I www.indoorpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Další
Strana 28 z 29

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com