Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vydech ventilace na palubce - nefunguje otevirani/zavirani

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Interier
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mr.Voza



Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 133
Bydliště - POVINNÉ *: Chrudim

PříspěvekZaslal: 29.09.11 14:37    Předmět: Vydech ventilace na palubce - nefunguje otevirani/zavirani Citovat

Ahoj vsem,

vcera jsem nejak blbe vzal za to kolecko, kterym se otevira/zavira vydech ventilace na palubni desce u ridice a cosi se v tom zlomilo a ted tam to ovladaci kolecko jen tak volne planda, aniz by oteviralo/zaviralo ventilaci. Dneska jsem nasel na podlaze ulomenej takovej plastovej cep a jakousi plochou pruzinu. Mrknul jsem do ty diry ke spolujezdcoj, abych zjistil jak to tam funguje a zjistil jsem, ze ten cep je odlomenej z toho ovladaciho kolecka a ma otevirat/zavirat tu klaplu ve ventilaci. Tu pruzinu co jsem nasel na podlaze s tim cepem jsem tam ale nikde nevidel. Ta klapka na ty "ulomeny strane" se ale hejbe volne bez odporu, na ty strane kde je to OK ma ta klapka pri oteviratni/zavirani jakoby odpor. Predpokladam teda, ze ta pruzina ma zajistovat ten odpor a odnekud vypadla.

Zajimalo by me teda:
1. Jestli se da nejak (a jak) to ovladaci kolecko vyndat, abych ho moch slepit, pripadne jinak opravit nebo vymenit. (Jestli kvuli tomu budu muset vyndavat celou palubovku, tak na to jebu)
2. Kam patri ta pruzina, ktera ma zajistovat ten odpor, aby ta uzaviraci klapka jen tak neplandala.

Predem dik za jakoukoliv radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Interier Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com