Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

zadni naprava..
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Podvozek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jatun



Založen: 17.10.2007
Příspěvky: 155
Bydliště - POVINNÉ *: Zlin

PříspěvekZaslal: 12.02.08 10:17    Předmět: zadni naprava.. Citovat

pasuje na R19 16V ph1, zadni naprava z nejakeho jineho modelu..?
_________________
Renault 19 16V.. http://jatun.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Boris
Organizátor Drhlen


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 10287
Bydliště - POVINNÉ *: Semily

PříspěvekZaslal: 12.02.08 10:24    Předmět: Re: zadni naprava.. Citovat

Jatun napsal:
pasuje na R19 16V ph1, zadni naprava z nejakeho jineho modelu..?

Jestli se nepletu tak jsou všechny nápravy montované na R19 stejné tudíš zaměnitelné...
Dělí se jen na 4torzkové a 2torzkové a s kotoučema nebo bubnama... Wink
_________________
Renault 19 16V 99kWoltu
www.djmartinbores.cz I www.danceparty.unas.cz I www.indoorpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
Jatun



Založen: 17.10.2007
Příspěvky: 155
Bydliště - POVINNÉ *: Zlin

PříspěvekZaslal: 12.02.08 10:27    Předmět: Citovat

ja jsem jako myslel uplne z nejakeho jineho modelu, treba clio, megane bo tak neco.. :-) chcu tam prave kotouce..
_________________
Renault 19 16V.. http://jatun.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Boris
Organizátor Drhlen


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 10287
Bydliště - POVINNÉ *: Semily

PříspěvekZaslal: 12.02.08 10:34    Předmět: Citovat

Jatun napsal:
ja jsem jako myslel uplne z nejakeho jineho modelu, treba clio, megane bo tak neco.. :-) chcu tam prave kotouce..

Tak to nevím.... Embarassed
_________________
Renault 19 16V 99kWoltu
www.djmartinbores.cz I www.danceparty.unas.cz I www.indoorpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
Václav Sedlář



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2689
Bydliště - POVINNÉ *: Liberec

PříspěvekZaslal: 12.02.08 13:37    Předmět: Citovat

O něčem takovém se psalo na starém fóru-myslím že tam šly dát z Megana-(po menší úpravě).Ale nejsem si jist.
_________________
Renault R19 Chamade,r.v.1994,1794ccm/65kw.
Renault Laguna Grandtour, r.v. 1998,1598ccm/79kw.
Renault Laguna 3 Grandtour, 2.0 dci 110kw, r.v. 2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trax



Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 304
Bydliště - POVINNÉ *: SVK,near da Prievidza

PříspěvekZaslal: 01.05.08 20:58    Předmět: Re: zadni naprava.. Citovat

Boris napsal:
Jatun napsal:
pasuje na R19 16V ph1, zadni naprava z nejakeho jineho modelu..?

Jestli se nepletu tak jsou všechny nápravy montované na R19 stejné tudíš zaměnitelné...
Dělí se jen na 4torzkové a 2torzkové a s kotoučema nebo bubnama... Wink


Takze by isla vymenit 4 torzka na 8 ventile za 4 torzku s kotucami z ventila???
A ak ano ako by to bolo s brzdami?Normalne by sa to odpojilo od bubnov a napojilo na strmene? Question
_________________
Renault 19 GTX r.v.1990 1721cm 66kw
Mazda 323f GT 2,0 V6 108kw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 01.05.08 21:31    Předmět: Citovat

ano
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 01.05.08 21:55    Předmět: Citovat

proč menit napravu když se daj dat kotouče klidne i na 2 torzku .. naprava pasuje z ph1 megana ale musiš sehnat z rv 95 ta ma ešte nalitek na tlumič takže se tam vyvrta dira a je klid na novejši už to nejde ..megan ma tlumič jinje než 19 ma uloženi o cca 15cm dozadu proti 19 takže bys ho tam nedal ..
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kubles



Založen: 31.10.2007
Příspěvky: 1554
Bydliště - POVINNÉ *: opava

PříspěvekZaslal: 02.05.08 06:14    Předmět: Citovat

myslim že uživatel jurasek to tak ma
_________________
R19 16V PH1 max power... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CizaP
Anonymní





PříspěvekZaslal: 16.07.08 21:25    Předmět: Citovat

Tak muj pribeh:
mam rencka 1.8 66kw. Rano se vzbudim, du k autu a auto sedi na prdeli a kola lezou pod blatnik, zacala me jimat hruza ze mi prdly pruziny ci co se stalo. Hledam patram a zjistuju ze tam pruziny nejsou. Ctu tady na foru a prej nejaky torzni tyce. A prej dva druhy 2 a 4 torzni. Ok cucim pod to a vidim dve tycky pres celou napravu, pozdeji zjistuju ze mam 4 torzni napravu. OK ptam se mechosu a ctu co a jak, dozvidam se ze je zamena mozna za jakoukoli napravu z R19. Ok objednal sem 2torzni - levnejsi, lepe se da sehnat, prej vic vydrzi. Cetl sem ze je problem s delkou tlumicu, ze u 2 a 4 torznich nejsou stejne dlouhy. Na nove 2 torzni co mi dovezl znamej byli tlumice, rikam ok du na to. Vymontoval sem moji napravu. Mam osazene kotouce a ABS. na 2torzni jsou bubny. OK sundavam bubny, pak sundavam kryt bubnu a vsechno tak, ze mi zustala jen naprava a na v ni onen kuzel zrejme na kterym je matice na utazeni (kotouce, bubnu). to same u me kotoucove. Potom montuji na 2 torzni drzak trmenu, psat ze sem zalomil dva srouby v naprave, odvrtaval je a delal novej zavit, a shanel origo srouby je taky podstatny. namontoval sem drzak trmenu a prvni problem - kdyz dam trmen do pozice kde byl na stare, nenamontuju ABS cidlo. Neva rikam si posunu to o diru, takze sem posunul drzak na trmeny a ok. Nasadim kotouc a zjistuju ze osoba co mela napravu predemnou totalne po...zavit na dotazeni kotouce, neva shanim ocko a protahuju, vse ok. Namontuju napravu,namontuju kola. Jeste chci upozornit ze vsechny trubky, a taky lanka jsou potreba prehodit, coz u me znamenalo novy protoze jak trubky tak lanka byly ve stavu vysekat, odtrhat odstrihat.

Zaver: de to, nebojte se toho, neni to nic hroznyho. cca operace na par hodin, kdyz se to protahne jako u me (zima, spousty veci co nemate po ruce) auto je na spalkach pul roku Smile
Návrat nahoru
Peca



Založen: 15.6.2008
Příspěvky: 2794
Bydliště - POVINNÉ *: Hlavní Hrad Brno-Vlezprdelkov,ináč Breclavsko

PříspěvekZaslal: 16.07.08 21:28    Předmět: Citovat

CizaP napsal:
Tak muj pribeh:
mam rencka 1.8 66kw. Rano se vzbudim, du k autu a auto sedi na prdeli a kola lezou pod blatnik, zacala me jimat hruza ze mi prdly pruziny ci co se stalo. Hledam patram a zjistuju ze tam pruziny nejsou. Ctu tady na foru a prej nejaky torzni tyce. A prej dva druhy 2 a 4 torzni. Ok cucim pod to a vidim dve tycky pres celou napravu, pozdeji zjistuju ze mam 4 torzni napravu. OK ptam se mechosu a ctu co a jak, dozvidam se ze je zamena mozna za jakoukoli napravu z R19. Ok objednal sem 2torzni - levnejsi, lepe se da sehnat, prej vic vydrzi. Cetl sem ze je problem s delkou tlumicu, ze u 2 a 4 torznich nejsou stejne dlouhy. Na nove 2 torzni co mi dovezl znamej byli tlumice, rikam ok du na to. Vymontoval sem moji napravu. Mam osazene kotouce a ABS. na 2torzni jsou bubny. OK sundavam bubny, pak sundavam kryt bubnu a vsechno tak, ze mi zustala jen naprava a na v ni onen kuzel zrejme na kterym je matice na utazeni (kotouce, bubnu). to same u me kotoucove. Potom montuji na 2 torzni drzak trmenu, psat ze sem zalomil dva srouby v naprave, odvrtaval je a delal novej zavit, a shanel origo srouby je taky podstatny. namontoval sem drzak trmenu a prvni problem - kdyz dam trmen do pozice kde byl na stare, nenamontuju ABS cidlo. Neva rikam si posunu to o diru, takze sem posunul drzak na trmeny a ok. Nasadim kotouc a zjistuju ze osoba co mela napravu predemnou totalne po...zavit na dotazeni kotouce, neva shanim ocko a protahuju, vse ok. Namontuju napravu,namontuju kola. Jeste chci upozornit ze vsechny trubky, a taky lanka jsou potreba prehodit, coz u me znamenalo novy protoze jak trubky tak lanka byly ve stavu vysekat, odtrhat odstrihat.

Zaver: de to, nebojte se toho, neni to nic hroznyho. cca operace na par hodin, kdyz se to protahne jako u me (zima, spousty veci co nemate po ruce) auto je na spalkach pul roku Smile

to jde,to je krátká čas Very Happy ,ale asi bych koupil tu dražší a měl to za 2 hod. Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
www.computery.7x.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
CizaP
Anonymní





PříspěvekZaslal: 16.07.08 21:35    Předmět: Citovat

Very Happy Very Happy Very Happy jj pravda to sem zapomel dopsat, uz bych to nedelal, protoze to za tu prdel nestoji, takze radsi dat o dvojku vic nez se s tim drbat a odvrtavat utrhly a strhly srouby a mit to hnedka.

Ale de to Very Happy a ceskej skudlil jako sem ja, skudli az ho to stoji dvakrat tolik a nadre se jako vuuul Very Happy
Návrat nahoru
romulusx
V.I.P. Nordic Division


Založen: 21.2.2008
Příspěvky: 582
Bydliště - POVINNÉ *: Teplice

PříspěvekZaslal: 21.07.08 18:59    Předmět: Citovat

Dělal jsem to minulej tejden,ale já tam nechal bubny,stálo mě to 200kč za nový trubičky a 320 za hadičky.4 hodiny práce,ale ten pocit...k nezaplacení Wink
_________________
1,4 43kW 1,8 66kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Storm
Anonymní





PříspěvekZaslal: 05.08.08 10:32    Předmět: Citovat

CizaP napsal:
Tak muj pribeh:
mam rencka 1.8 66kw. Rano se vzbudim, du k autu a auto sedi na prdeli a kola lezou pod blatnik, zacala me jimat hruza ze mi prdly pruziny ci co se stalo. Hledam patram a zjistuju ze tam pruziny nejsou. Ctu tady na foru a prej nejaky torzni tyce. A prej dva druhy 2 a 4 torzni. Ok cucim pod to a vidim dve tycky pres celou napravu, pozdeji zjistuju ze mam 4 torzni napravu. OK ptam se mechosu a ctu co a jak, dozvidam se ze je zamena mozna za jakoukoli napravu z R19. Ok objednal sem 2torzni - levnejsi, lepe se da sehnat, prej vic vydrzi. Cetl sem ze je problem s delkou tlumicu, ze u 2 a 4 torznich nejsou stejne dlouhy. Na nove 2 torzni co mi dovezl znamej byli tlumice, rikam ok du na to. Vymontoval sem moji napravu. Mam osazene kotouce a ABS. na 2torzni jsou bubny. OK sundavam bubny, pak sundavam kryt bubnu a vsechno tak, ze mi zustala jen naprava a na v ni onen kuzel zrejme na kterym je matice na utazeni (kotouce, bubnu). to same u me kotoucove. Potom montuji na 2 torzni drzak trmenu, psat ze sem zalomil dva srouby v naprave, odvrtaval je a delal novej zavit, a shanel origo srouby je taky podstatny. namontoval sem drzak trmenu a prvni problem - kdyz dam trmen do pozice kde byl na stare, nenamontuju ABS cidlo. Neva rikam si posunu to o diru, takze sem posunul drzak na trmeny a ok. Nasadim kotouc a zjistuju ze osoba co mela napravu predemnou totalne po...zavit na dotazeni kotouce, neva shanim ocko a protahuju, vse ok. Namontuju napravu,namontuju kola. Jeste chci upozornit ze vsechny trubky, a taky lanka jsou potreba prehodit, coz u me znamenalo novy protoze jak trubky tak lanka byly ve stavu vysekat, odtrhat odstrihat.

Zaver: de to, nebojte se toho, neni to nic hroznyho. cca operace na par hodin, kdyz se to protahne jako u me (zima, spousty veci co nemate po ruce) auto je na spalkach pul roku Smile


Co přesně si měl za problem?Praskla torzni tyc?Stalo se mi neco podobnyho..jedu do prace a kdyz chci jet zpatky, tak cumim jako vejr jak mam kola zalezly v podbehach a celej zadek o kus niz.Celou dobu sem si myslel, ze mi praskla pruzina, ale kdyz ctu tohle, tak si to prestavam myslet.Mam 16Vph1.myslim, ze mam 4 torzni.Taky mi to vrzalo za pomaly jizdy po nerovnym povrchu.Jaky dily potrebuju koupit?Kolik tak orientacne stoji?Diky moc
Návrat nahoru
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 05.08.08 10:46    Předmět: Citovat

nejjednoduchsi je koupit starsi celou zadni napravu,prehodit a doufat ze ti za 14dnu neprasne znova Sad
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Podvozek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Další
Strana 1 z 24

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com