Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Neony nebo led neony? Poraďte ;)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Exterier
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 15.04.11 18:31    Předmět: Citovat

ty znaš provokatera ? Very Happy
ten je ma v masce a vzadu za sklem Very Happy
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Alios



Založen: 29.3.2011
Příspěvky: 1711
Bydliště - POVINNÉ *: Blansko

PříspěvekZaslal: 15.04.11 18:35    Předmět: Citovat

no leda že by jezdil v Golfu 2 Laughing
_________________
R19 Ph2 1.7 54Kw 1993
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
goreff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 10668
Bydliště - POVINNÉ *: Olšany u Prostějova

PříspěvekZaslal: 16.04.11 08:33    Předmět: Citovat

kokotiny ... nechápu jak orgán,který má jít příkladem může dávat na civilní auto takové pičoviny Evil or Very Mad
_________________
F7R 16 Soupapes http://goreff.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PR0V0CATEUR
Provokovat a škodit


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 6989
Bydliště - POVINNÉ *: Strážnice

PříspěvekZaslal: 16.04.11 16:10    Předmět: Citovat

Na civilní auto si můžeš dát věcí a věcí. Bez problémů to tam mít můžeš, i podsvícení a další věci, zákon nic takováho nezakazuje, můžeš to tam všecko mít, ale nesmíš to používat na veřejných komunikacích, jenom na okruhu a v uzavřených areálech, ale nikdo nezakazuje si to tam dát a to že na technické jsou všichni jeden vedle druhého kokoti a mají ke všemu hromadu keců je jenom jejich problém...
_________________
telefon: 601/222282

Mám tak moc rád lidi, že žiju takovým způsobem, aby až umřu bylo víc lidí šťastných než smutných, troubové!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 16.04.11 16:45    Předmět: Citovat

tak nevím ale není někde že ty věci co si tam nacpeš musí mít homologaci Question aby jsi mohl vubec vyjet na cestu Question
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slavik8



Založen: 1.6.2010
Příspěvky: 251
Bydliště - POVINNÉ *: Kuřim

PříspěvekZaslal: 16.04.11 23:39    Předmět: Citovat

Rosta napsal:
tak nevím ale není někde že ty věci co si tam nacpeš musí mít homologaci Question aby jsi mohl vubec vyjet na cestu Question


Pokud to budeš používat při provozu-chi to na srazy-píšu to už po x-té.Za prvý-policajt nejsem tak nechápu proč goreff tady píše,že bych měl jít příkladem-nikdo se vás do háje neptá co se vám líbí nebo ne-chtěl jsem jen poradit a ne samý stupidní:to nemůžeš a další skvělý rady...........Tím končím-pěkně jste mi znechutili se tu vůbec na něco ptát-neony nejsou schváleny pro běžný provoz-to píšou na každé stránce-nechci to pouštět když pojedu na silnici...............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
beda



Založen: 15.11.2008
Příspěvky: 3330
Bydliště - POVINNÉ *: Rožnov p. R./Brno

PříspěvekZaslal: 16.04.11 23:44    Předmět: Citovat

slavik8 napsal:
Rosta napsal:
tak nevím ale není někde že ty věci co si tam nacpeš musí mít homologaci Question aby jsi mohl vubec vyjet na cestu Question


Pokud to budeš používat při provozu-chi to na srazy-píšu to už po x-té.Za prvý-policajt nejsem tak nechápu proč goreff tady píše,že bych měl jít příkladem-nikdo se vás do háje neptá co se vám líbí nebo ne-chtěl jsem jen poradit a ne samý stupidní:to nemůžeš a další skvělý rady...........Tím končím-pěkně jste mi znechutili se tu vůbec na něco ptát-neony nejsou schváleny pro běžný provoz-to píšou na každé stránce-nechci to pouštět když pojedu na silnici...............

ta narážka na příklad byla na Provokatéra :-) on je příslušník , jinak určitě led diody , ale dej si pozor aby byly segmenty zapojeny paraelně na sebe , seriové odchází a při poškození jedné , nebude svítit zbytek , nehledě na to že bych řekl že teďka už budou levnější ledkové a určitě spolehlivější , kdyžtak sem kdesi na Tuninforu zahledl aji borca co je vyrabi normalne na zakazku , pokud bys chtel , tak napis do sz a poradím ti ja je udělat docela za pár šestek doma
_________________
www.89buildesign.cz www.levne-projekty.cz www.3dvize.cz - Projekční kancelář, vizualizace atd.

Auto : Volvo V70, D5 Ocean Race
Moto : Suzuki Bandit 600 N, Aprilia RSV Tuono, Amperia Caf e, Aprilia RS 125 Extrema :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slavik8



Založen: 1.6.2010
Příspěvky: 251
Bydliště - POVINNÉ *: Kuřim

PříspěvekZaslal: 16.04.11 23:47    Předmět: Citovat

beda napsal:
slavik8 napsal:
Rosta napsal:
tak nevím ale není někde že ty věci co si tam nacpeš musí mít homologaci Question aby jsi mohl vubec vyjet na cestu Question


Pokud to budeš používat při provozu-chi to na srazy-píšu to už po x-té.Za prvý-policajt nejsem tak nechápu proč goreff tady píše,že bych měl jít příkladem-nikdo se vás do háje neptá co se vám líbí nebo ne-chtěl jsem jen poradit a ne samý stupidní:to nemůžeš a další skvělý rady...........Tím končím-pěkně jste mi znechutili se tu vůbec na něco ptát-neony nejsou schváleny pro běžný provoz-to píšou na každé stránce-nechci to pouštět když pojedu na silnici...............

ta narážka na příklad byla na Provokatéra :-) on je příslušník , jinak určitě led diody , ale dej si pozor aby byly segmenty zapojeny paraelně na sebe , seriové odchází a při poškození jedné , nebude svítit zbytek , nehledě na to že bych řekl že teďka už budou levnější ledkové a určitě spolehlivější , kdyžtak sem kdesi na Tuninforu zahledl aji borca co je vyrabi normalne na zakazku , pokud bys chtel , tak napis do sz a poradím ti ja je udělat docela za pár šestek doma



Konečně člověk co dokáže poradit Wink Wink Laughing Jinak:Na to mám kamoša-je elektrikář-ale dohadoval jsem se s ním co je lepší-kvůli tomu takovej dotaz-jinak moc dík ;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 17.04.11 07:22    Předmět: Citovat

přesně tak to bylo na provocatera ne na tebe a když už ses tak pěkně rozčertil tak cokoliv co máš na autě musí mít homologaci ať už to je zaplé nebo né jakmile s tím vyjedeš na pozemní komunikaci Very Happy
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Exterier Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com