Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

13.-15.5.2011 NEOFICIÁLNÍ SRAZ OLEŠKA
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JohnyGoe
V.I.P. Nordic Division


Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 260
Bydliště - POVINNÉ *: Děčín

PříspěvekZaslal: 12.04.11 20:08    Předmět: 13.-15.5.2011 NEOFICIÁLNÍ SRAZ OLEŠKA Citovat

13.-15.5.2011 se bude konat neoficiální celovíkendový sraz příznivců vozů Renault 19.
Píši schválně NEOFICIÁLNÍ sraz, protože pořadatelé Morávia Párty byly první a já jim do toho nechci zasahovat. Proto to bude sraz trochu jinak pojatý. Sice bude celý víkend patřit jen nám, budou i malé soutěže, ale jinak hlavním programem bude pokec po dlouhých zimních měsících na místě po kterém se Vás tolik lidiček ptá. Kemp s chatkama pojedu příští týden nafotit a domluvit podmínky pro náš nájezd, takže ceny sem zařadím co nejdřív je budu znát. Doufám že jste všichni rádi a pár z Vás se přijede vypovídat s kamarády :-)
Písněte pls kdo uvažuje o příjezdu kvůli přibližné objednávce na ubytování. Děkuji
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dr.Cvak
V.I.P. Nordic Division


Založen: 31.1.2008
Příspěvky: 734
Bydliště - POVINNÉ *: Mělník

PříspěvekZaslal: 12.04.11 20:26    Předmět: Citovat

1.Dr.cvak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sob007
LOPRAIS


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5122
Bydliště - POVINNÉ *: Skalice [Zn]

PříspěvekZaslal: 12.04.11 20:27    Předmět: Citovat

A proč se neskusit domluvit a neudělat tento sraz v termínu kdy bývala moravie ?? ja boužel asi nedorazim protože za 14dni po tom jedem směr černobyl
_________________
Renault 19 RT F3P 1794 65kW(SPI) 1993
Renault 19 16V cabrio ph1

http://sob007.rajce.idnes.cz/
Servisní manuály, Jak na to ......
http://www.edisk.cz/adresar/1de83325b3cdf4b28843e72ae17fa915
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
PR0V0CATEUR
Provokovat a škodit


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 6989
Bydliště - POVINNÉ *: Strážnice

PříspěvekZaslal: 12.04.11 20:27    Předmět: Citovat

1.Dr.cvak
2.PR0V0CATEUR (R19 1.9D)
_________________
telefon: 601/222282

Mám tak moc rád lidi, že žiju takovým způsobem, aby až umřu bylo víc lidí šťastných než smutných, troubové!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Boris
Organizátor Drhlen


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 10287
Bydliště - POVINNÉ *: Semily

PříspěvekZaslal: 12.04.11 20:48    Předmět: Citovat

No tak teď jsem poněkud rozpačitý Rolling Eyes
O plánování Olešky jsem asi zaslechl ale nic o případném termínu a rozhodně ne v podání Johnyho navíc gesto neoficiálního srazu jsem nepochopil....
A oznámit to tu měsíc před konáním není fér ani ke klubu a ani k některým členům... (Tím myslím třeba sebe protože už mám tento víkend obsazen)

Proč jsem asi psal aby se ujasnilo kdy jaký sraz bude a v jaký termín Sad

Takhle to tu akorát pohřbíme !!!
Nechci aby to vypadalo jako, že by měly být pouze srazy Drhleny a MP ale mělo by to mít nějaká pravidla...

Myslím, že je to o komunikaci Johny Idea
_________________
Renault 19 16V 99kWoltu
www.djmartinbores.cz I www.danceparty.unas.cz I www.indoorpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
pivinek



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 3024
Bydliště - POVINNÉ *: na pivu v Čermné

PříspěvekZaslal: 12.04.11 20:49    Předmět: Citovat

jaká to je Oleška....? pokud bude vozidlo po kupě, tak by se přijel podívat...možná Laughing Laughing
_________________
Renault 19 - 2.0 16V - phI Cœur de l'champion suisse
r.v. - 1991, 3dvířko...
-> http://www.pivinek.rajce.idnes.cz/Ventil_-_2017/
http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?t=9477
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kubais
Zoofil


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 7176
Bydliště - POVINNÉ *: Drsný kraj,drsní lidé-Bruntál

PříspěvekZaslal: 12.04.11 21:02    Předmět: Citovat

Nechápu tento počin,ale jestli je to myšleno jen jako minisraz borců z okolí tak proti tomu těžko něco mít. Jen by to chtělo asi ujasnit jestli pak bude jako i oficiální oleška?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOBES
Organizátor Drhlen


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 1408
Bydliště - POVINNÉ *: SEMILY

PříspěvekZaslal: 12.04.11 22:08    Předmět: Citovat

Už mám jiné aktivity. Moc krátká doba. Plánuji mnohem víc dopředu. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PR0V0CATEUR
Provokovat a škodit


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 6989
Bydliště - POVINNÉ *: Strážnice

PříspěvekZaslal: 13.04.11 06:29    Předmět: Citovat

Kdo má facebook, tak tady to Johny vysvětloval proč to tak je, jinak tam bude všechno jako na oficiálním srazu:

http://www.facebook.com/home.php?sk=group_159875674047917&notif_t=group_activity
_________________
telefon: 601/222282

Mám tak moc rád lidi, že žiju takovým způsobem, aby až umřu bylo víc lidí šťastných než smutných, troubové!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LANiN



Založen: 6.12.2007
Příspěvky: 16283
Bydliště - POVINNÉ *: OVA

PříspěvekZaslal: 13.04.11 11:40    Předmět: Citovat

Měsíc předem, to bude tedy účast Confused každopádně za mě určitě ne.


Boris: Když už jses zmínil, kdy budou Drhleny? Asi tuším že +-stejný termín ale jestli to ohlásíš měsíc předem tak to je u mě pasé Confused
_________________
Renault 19 Cabrio
Lexus IS300 LPG
Volvo V50


Auto má výkon tehdy až když máš strach sednout si za volant.

http://lanin.rajce.idnes.cz
www.youtube.com/user/valoun1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivon



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 2114
Bydliště - POVINNÉ *: Nový Bor

PříspěvekZaslal: 13.04.11 12:44    Předmět: Citovat

Jako pořadatel loňského-skoro oficiálního srazu na stejném místě si dovolím taky pár vět: úvodem: letošní Nordic Oleška by pravděpodobně žádná nebyla, o tom jsem Johnymu řekl už v lednu. On souhlasil, že se pokusí něco spáchat, pokud mu to čas dovolí, a tak asi i s ohledem k ohlasům severočeského okolí, a po účasti na ústeckém nedělním pokecu, kde bylo 22 aut, se rozhodl ujmout se organizace takového většího pokecu víkendového, jak sám nazval "Neoficiálního srazu".
Nemyslím si ani, že by to byl pouze R19 sraz, spíš příznivců Renaultů všech, i když devatenáctek bude určitě převaha. Wink
Uznávám, že to v mnohých vzbuzuje různé pocity, ale prostě bych to neřešil až tak... okolnosti si určitě Johny později vyjasní s organizátory oficiálních srazů.

Pár odpovědí na dotazy: - ano, co vím, od Johnyho, tak si myslím, že to je spíš koncipováno jako regionální sraz, ale všichni, kdo najdou čas a chuť jsou samozřejmě vřele zváni odkudkoliv.
- jedná se o obec Stará Oleška u Huntířova, okres Děčín, viz. loňský Nordic Camp R19 sraz
- vzhledem k termínu a dalšímu plánování letos už žádná další Oleška nebude. Je pravda, že je to škoda, že takhle nám letos vlastně chybí jeden ofiko sraz a o prázdninách vznikne "díra", ale všechno může být k něčemu dobré a třeba je to podnět k lepšímu plánu na příští rok Very Happy
...a ještě jedna nakonec: vzal jsem si opet na starost Vědomostní test, takže ten bude "Made by Ivon" Smile)
_________________
ex: 6 x R19 a pak různě samé Rencky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Luci Luc
Organizátor Morávia Party


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4316
Bydliště - POVINNÉ *: Rousínov u Vyškova

PříspěvekZaslal: 13.04.11 12:45    Předmět: Citovat

Jako to je hezké, že to Johnygoe píše na facebook, ale tam je mi to pěkně k hovnu...
Dne 23.2.2011 sem mu posílala následující email :

Ahojky,

doneslo se mi, že snad chystáš nějaký sraz, ale na foru ani zmínka. Na forum aktivně nepřispíváš, takže ani nevíš, že se spekuluje, že bude Moravie v červnu, tak bych chtěla jako vědět, jak to máš vlastně v plánu???? Nerada bych pak měla 2srazy nacuclý na sobě.

Dík.

Lucie

Z jeho strany zcela bez reakce a odpovědi Rolling Eyes Na základě jeho nečinnosti sme se tedy rozhodli dát termín Moravie v červnu, když nic teda nemá být....
Oslovila jsem ho přesně z důvodu, že se rok na foru neukáže a pak hodí výštěk do tmy, že je sraz. Pro mě nepochopitelné a možná by neškodilo, jak píše Boris komunikovat s ostaníma....
_________________
Úsměv je druhá nejlepší věc, kterou může svými ústy žena udělat :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Skype Name
Marv
Vítěz Drhlen 2007


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7357
Bydliště - POVINNÉ *: Rousínov u Vyškova

PříspěvekZaslal: 13.04.11 13:02    Předmět: Citovat

vzhledem k nastalím okolnostem ani nemám nějak chut se k tomu vyjadřovat, pouze napíši: Johny jdi do piče!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GT
KoTaSs


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 1815
Bydliště - POVINNÉ *: Vyškov na Moravě

PříspěvekZaslal: 13.04.11 14:05    Předmět: Citovat

Uááááá .. občanky roztrhat, zpět na stromy vylézt !! Rolling Eyes

Johny, je to fakt <>vina hodit "neoficiální" sraz na Olešce, která v minulostí oficiální byla, měsíc před Morávkou .. nebo možná dřív, protože Morávka se musí přetermínovat, ale to oznámí Marv jinde.

Pokud nechceš komunikovat aktivně tak stačí odpovědět na mail od Lucky a je všem jasno, to že si to tady vyvěsíš a zase jako partyzán zmizíš ničemu rozhodně neprospívá a akorát se tady všichni rozhádají ..

Seš jelimán .. Rolling Eyes Evil or Very Mad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kubais
Zoofil


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 7176
Bydliště - POVINNÉ *: Drsný kraj,drsní lidé-Bruntál

PříspěvekZaslal: 13.04.11 19:30    Předmět: Citovat

Takže ofiko v létě nebude? Doba plná komunikačních možností a je problém v komunikace, paradox. Takže budou dva srazy kdy je relativně ještě chladno a v létě kdy jsou vedra nebude nic. I když letos budu rád když mi vyjde morávka.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
Strana 1 z 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com