Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

13.-15.5.2011 NEOFICIÁLNÍ SRAZ OLEŠKA
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
glittermann



Založen: 14.9.2010
Příspěvky: 657
Bydliště - POVINNÉ *: Jirkov

PříspěvekZaslal: 14.04.11 06:21    Předmět: Citovat

nevim co tu řešítě a hlavně proč nadáváte Johnymu!!! Můžeme být rádi že se sejdeme,pokecáme a když si to někdo veme nastarost tak mu nebudeme nadávat!!!Okolnosti jinak nedali proto termín a vše kolem se zveřejnilo až ted...každopádně já jedu taky Wink
_________________
Renault 19 1.8F-ie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 14.04.11 06:55    Předmět: Citovat

Moc to hrotíte,
proč by se ta prdel světa nemohla sejít? Jen tomu dal velký titulek, noa...

Všichni skalní ví o čem je MP a pojedou tam, kdo bude mít čas a peníze tak pojede i na Olešku a je to.. Myslím že se MP nemusí cítit ohrožená Idea (spíš je to tu moc o emocích)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Kubais
Zoofil


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 7176
Bydliště - POVINNÉ *: Drsný kraj,drsní lidé-Bruntál

PříspěvekZaslal: 14.04.11 07:04    Předmět: Citovat

Jasně že to nevadí že se slazou,ale je to jak v kocourkově, stačí se dobře dohodnout a mohli být klidně i 3 ofiko srazy, jen se umět domluvit a kromě FB stránek jednou za čas mrknout i sem co se tu řeší.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luci Luc
Organizátor Morávia Party


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4316
Bydliště - POVINNÉ *: Rousínov u Vyškova

PříspěvekZaslal: 14.04.11 07:19    Předmět: Citovat

glittermann napsal:
nevim co tu řešítě a hlavně proč nadáváte Johnymu!!! Můžeme být rádi že se sejdeme,pokecáme a když si to někdo veme nastarost tak mu nebudeme nadávat!!!Okolnosti jinak nedali proto termín a vše kolem se zveřejnilo až ted...každopádně já jedu taky Wink


Ať si JG klidně sraz udělá, mně to nevadí. Ovšem vadí mi přístup. Proč sem mu asi posílala email? Oleška mohla být klidně ofiko a já bych Moravii na červen nedávala a nechala bych standart termín. Nemyslím, že by mi tím nějak naboural počet lidí na Moravii. U mě je spokojenost, když dorazí 15-20aut Very Happy A taky si teda myslím, že klubové věci se mají řešit na klubu a ne na facebooku. Ne každej ho má a nebudu si zřizovat facebook jenom proto, že je to moderní a má ho každej... Rolling Eyes
Pokud někdo hodlá pořádat srazy, tak by měl trošku spolupracovat s ostatními organizátory. Myslím, že Borisek se tu jasně ptal, kdo bude, nebo nebude dělat sraz a JG mlčel jako hrob, protože chodí prostě jen na face Evil or Very Mad Myslím, že i zaneprázdněný člověk si najde chvilku min. 1x za měsíc, aby si forum prošel a pokud pořádá srazy, tak by měl procházet pravidelně srazy, protože to co se tam napíše, od toho se třeba ostatní odráží. Vždyť i ten náš pan senátor si ten čas najde a evidetně srazy čte i v té své zaneprázdněnosti Wink
_________________
Úsměv je druhá nejlepší věc, kterou může svými ústy žena udělat :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Skype Name
Ivon



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 2114
Bydliště - POVINNÉ *: Nový Bor

PříspěvekZaslal: 14.04.11 07:45    Předmět: Citovat

Mirek napsal:
Moc to hrotíte,
proč by se ta prdel světa nemohla sejít? Jen tomu dal velký titulek, noa...

Tak bacha na hubu jo?! Laughing Ta prdel světa loni ohlásila sraz měsíc a půl předem a za nejhoršího počasí měla největší účast v sezóně Twisted Evil Laughing

Ale jinak O.K., myslím, že až se to tu všechno vypovídá...tak by možná bylo dobré přesunout kecání o srazech jinam a nechat tu čistě info k věci...ale to záleží na Johnym, až bude další info.
To samé bych navrhoval pro Moravia Party téma, až bude vše jasné... ať případní noví zájemci nemusí brouzdat mraky příspěvků, až se nedozví nic a odradí je to...
_________________
ex: 6 x R19 a pak různě samé Rencky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GT
KoTaSs


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 1815
Bydliště - POVINNÉ *: Vyškov na Moravě

PříspěvekZaslal: 14.04.11 11:52    Předmět: Citovat

Mě to děcka mr*dá z toho důvodu že v květnu budeme mít Černobyl a Oleška se mi loni líbila a jel bych ale pak za měsíc po tom MP a v červnu ještě narozeniny moje a juniora zkrátka je toho zbytečně moc v jednom termínu a roztrhá se to.
Pokud se chtějí slízt neoficiálně a pokecat fajn, ať si to domluví po FB.
Pokud to hodí sem tak je to ofiko sraz a mělo by se k tomu tak přistupovat.

Jsem rád, že se k tomu někdo má a hádky o tom kdo má lepší sraz nesnáším - přijdou mi jako měření pinďourů - ale do psí prdele stačí komunikovat s ostatníma a nemusí docházet k takovým žabomyším válkám.

Johny slez z borovice a koukej se tady k tomu vyjádřit bo si mě nepřej !! Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marv
Vítěz Drhlen 2007


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7357
Bydliště - POVINNÉ *: Rousínov u Vyškova

PříspěvekZaslal: 14.04.11 12:33    Předmět: Citovat

moc to dramatizuješ..... Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivon



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 2114
Bydliště - POVINNÉ *: Nový Bor

PříspěvekZaslal: 14.04.11 13:26    Předmět: Citovat

Marv napsal:
moc to dramatizuješ..... Laughing Laughing

Má ale pravdu...ať to bylo myšleno jakkoliv Wink

páč: např. nepochopil jsem proč by se takový sraz měl domlouvat na FB, když jsou tu ve srazech pokecy a srazy na pár hodin nebo když jedou za někým dva lidi a podobné výštěky ...to zase prr, ...trochu soudnosti Wink
...a kde vidíš zase hádky o lepším srazu prosimtě?? Laughing Laughing
_________________
ex: 6 x R19 a pak různě samé Rencky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GT
KoTaSs


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 1815
Bydliště - POVINNÉ *: Vyškov na Moravě

PříspěvekZaslal: 14.04.11 15:07    Předmět: Citovat

Nevidím ale cítím mezi řádkama Very Happy Very Happy

Chuj s tím .. ) Pojedu na Polo sraz, tam budou aspoň buchty. Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JohnyGoe
V.I.P. Nordic Division


Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 260
Bydliště - POVINNÉ *: Děčín

PříspěvekZaslal: 14.04.11 19:37    Předmět: Citovat

OK, jsem holt Jeliman a pako, ale bohužel jsem nevěděl jak to letos vůbec dopadne, tak mě za to ukamenujte. Absolutně jsem do poslední chvíle netušil zda vůbec v květnu budu moc uspořádat, protože se mi rozjížděl plán na zahraniční práci. To je ale fuk, jsou to moje důvody. Já pro klub žádný sraz pořádat nemusím a komu se to nelíbí, ať nejezdí. Je to nazváno schválně NEOFICIÁLNÍ, abych tim nenarušoval jistá nepsaná pravidla pro pořádání OFICIÁLNÍCH srazů.
Jinak to bude bráno jako rozšířený pokec na celý víkend, nic moc od toho nečekejte, protože i na přípravu srazu nemám moc času, zasvěcených pár lidiček ví.
Je to jen moje dobrá vůle něco pořádat, takže asi tak. Kdo přijede si snad víkend užije a kdo nepřijede, užije si víkendy na jiných akcích. Já nikoho nenutim.
Narážky s tím ať mé kroky směřžují jistým směrem jsem si přečetl, vzal jsem si to k srdci, ale věšet se kvůli tomu nehodlám.

Pro ty co chtějí přijet tak mám následující info. Příští týden jedu nafotit kemp, dohodnout ceny za ubytování a projet si cestu kudy povede čumjízda. Vědomostní test přislíbil Ivonek, za což mu tímto OFICIÁLNĚ děkuji a samolepky mám již v pc připravené a v pondělí je vezu k vyhotovení.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marv
Vítěz Drhlen 2007


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7357
Bydliště - POVINNÉ *: Rousínov u Vyškova

PříspěvekZaslal: 14.04.11 19:46    Předmět: Citovat

Samolepky z NEOFICIÁLNÍHO srazu ? ;) Tzn. budou bez pořadového čísla ?
Johny Johny .. cesty do pekel jsou lemovány dobrými úmysly, na to nezapomeń .. jinak všě dobré.

-já
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kubais
Zoofil


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 7176
Bydliště - POVINNÉ *: Drsný kraj,drsní lidé-Bruntál

PříspěvekZaslal: 14.04.11 19:46    Předmět: Citovat

Nevim, přijde mi to jako OFICIÁLNÍ výsměch, nemůžu si pomoct. Snad se samolepky povedou a tučně bych na ně zvýraznil NEOFICIÁLNÍ. Alibismus až na půdu.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JohnyGoe
V.I.P. Nordic Division


Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 260
Bydliště - POVINNÉ *: Děčín

PříspěvekZaslal: 14.04.11 20:09    Předmět: Citovat

Víte co??? Jo dobrej úmysl byl předevčírem že jsem to sem napsal, že se slezem na celej víkend. Jsem natolik znechucen touto debatou, že jsem se v první chvíly po přečtení této diskuze rozmýšlel, že všechno odpískám. Ale co, jsou tu i jiný víkendový akce, který se pořádaj, tak je tu i tahle. Letošní Oleškou končím s pořádáním jakejchkoliv aktivit a budu si spokojeně objíždět akce který udělá někdo jinej a budu remcat že není tohle a není tamto a proč tamten neudělal tohle. Děkuji za zpříjemnění večera. Jsem nadšen jak dokážeme jako klub ocenit iniciativu jedince.

Doprčic to fakt všem tak vadí že se chceme slízt a udělat si pohodovej víkend? To že nemám podmínky pro to, abych udělal vše podle těch nepsaných pravidel aby to byl ofiko sraz, tak mě za to odsoudíte??? Šáhněte si do svědomí jestli vaše chování je úplně košer a pak přispívejte. Hrozně mě to zamrzelo. Ještě jednou díky...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JohnyGoe
V.I.P. Nordic Division


Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 260
Bydliště - POVINNÉ *: Děčín

PříspěvekZaslal: 14.04.11 20:20    Předmět: Citovat

Víš Márve, hrozně mě mrzí že se takhle vše zvrhlo, bolí mě to. Něco pro klub chci udělat dle svých možností a stejně jsem za to odsouzen. Dřív když se klub dělil na neofiko části sever, praha a morava, tak jsme si dělali víkendy u Filipa a taky jsme tenkrát měli samolepky. Na kabrioklubu funguje prostě sraz Beroun a jsou tam taky samolepky. Doháje proč se smějete že budou i z letošní narychlo spíchnutý Olešky???
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOBES
Organizátor Drhlen


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 1408
Bydliště - POVINNÉ *: SEMILY

PříspěvekZaslal: 14.04.11 22:35    Předmět: Citovat

Evidentně si nic nepochopil a to je škoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
Strana 2 z 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com