Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kolik by jste tipovaly, ze vyjde oprava?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Exterier
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zucco



Založen: 15.1.2010
Příspěvky: 51
Bydliště - POVINNÉ *: Praha

PříspěvekZaslal: 02.05.11 07:44    Předmět: Citovat

Plecharinu si nejak zvladnu udelat sam, ale horsi je ten lak, na to jsem uplne levej. Aby z toho byla zase lestenka, to by stalo dost penez.
_________________
ex: Renault 19, 1,7 54 kW TSE
ex: Renault 19 1,4 43 kW GTR
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zucco



Založen: 15.1.2010
Příspěvky: 51
Bydliště - POVINNÉ *: Praha

PříspěvekZaslal: 06.07.11 20:47    Předmět: Citovat

Tak po dlouhych tahanicich mi nakonec pojistovna vyplazla 12t, coz byla presne cena noveho vozu. Nicmene prihlaseni a nutne mensi opravy mi nikdo nezaplati.
Kdybych je tam doslova nebombardoval telefonaty, tak by se na me uplne vyprdly, jedna slecna, co mluvila jak reditelka zemekoule, mi na muj dotaz, jak to vypada s likvidaci moji udalosti doslova rekla, ze starymi auty se nezabyvaji a likvidace moc neresi, ze by bylo nejlepsi, at si to vyridim s tim, kdo me naboural! Rekla, ze mou udalost odlozily, mel ji na starost kolega, co uz tam nedela a tak se proste a jednoduse ztratila! Jednani otresne, jedna slecna mi rekla, ze obdrzely fotky z nehody a po 14 dnech, co se nic nedelo, mi bylo receno, ze zadne fotky nemaji. Online nahlaseni o nehode nefunguje. Potom, co jsem tam volal, tak mi na ferovku rekli, ze to pres net nefunguje, ze to tam maji vlastne na nic. Preji vam, at Vas nikdy nenaboura nikdo, kdo ma pojisteni sjednane u Slavie.
_________________
ex: Renault 19, 1,7 54 kW TSE
ex: Renault 19 1,4 43 kW GTR
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Víťa



Založen: 11.7.2009
Příspěvky: 3105
Bydliště - POVINNÉ *: Krnov, Bola, Opa, Ova a tak...

PříspěvekZaslal: 06.07.11 21:47    Předmět: Citovat

jednani excelentni Rolling Eyes a co teda s autem, spravovat nebo jiny kousek?
_________________
No mainstream, just French...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zucco



Založen: 15.1.2010
Příspěvky: 51
Bydliště - POVINNÉ *: Praha

PříspěvekZaslal: 07.07.11 20:59    Předmět: Citovat

Poridil jsem jinou karu 1721 ccm a 54 kW, vyslo to rozhodne lepe nez spravovat tu bouchlou. Brzo pridam do podpisu odkaz na nejake fotky:)
_________________
ex: Renault 19, 1,7 54 kW TSE
ex: Renault 19 1,4 43 kW GTR
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin Pergl



Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 1894
Bydliště - POVINNÉ *: Kladno

PříspěvekZaslal: 07.07.11 21:47    Předmět: Citovat

paráda legendy se pomalu vrací Razz Razz
_________________
Renault 19 PH2 54kw
Hankook Optimo K 406 - 185/65 R14-už jsou zase koupené nové Smile

http://martinrenda.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zucco



Založen: 15.1.2010
Příspěvky: 51
Bydliště - POVINNÉ *: Praha

PříspěvekZaslal: 07.07.11 22:11    Předmět: Citovat

Auto je krasne zive, ve srovnani s motorem 1,4 to jede jak strela Smile
Myslite, ze za 12t jsem koupil dobre? Dostal jsem k tomu 4 prakticky nove zimni gumy, novou manzetu na poloosu a brzdove hadice. Najeto bylo 78 000 km, ale nebylo garazovano. Kilometry bych mozna i veril, az na prasklou manzetu a povrchovou rez na podvozku tomu nic neni.

http://zucco.rajce.idnes.cz/Renault_19_1%2C7_TSE
_________________
ex: Renault 19, 1,7 54 kW TSE
ex: Renault 19 1,4 43 kW GTR
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 07.07.11 22:16    Předmět: Citovat

ja tem kilometrum určitě ne Very Happy podel fotek tak jednou tolik minimalně Very Happy a počitej že se bude sundavat převodovka je v haji simerink na klice pod spojkou Wink
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LANiN



Založen: 6.12.2007
Příspěvky: 16284
Bydliště - POVINNÉ *: OVA

PříspěvekZaslal: 07.07.11 22:22    Předmět: Citovat

zase ho nestraš Laughing může to bejt klidně jen těsnění pod vanou na straně převodovky.. kolikrát jsem tohle měl na rampě a stačilo šrouby dotáhnout na moment a byl klid Wink
_________________
Renault 19 Cabrio
Lexus IS300 LPG
Volvo V50


Auto má výkon tehdy až když máš strach sednout si za volant.

http://lanin.rajce.idnes.cz
www.youtube.com/user/valoun1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Martin Pergl



Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 1894
Bydliště - POVINNÉ *: Kladno

PříspěvekZaslal: 07.07.11 23:00    Předmět: Citovat

za 12 000 dobrý si myslím Wink každopádně mrkni na rozvody a udělej olej...a podle rozvodů možná poznáš jestli jsou km pravé páč si myslím že nějakej moula by nedělal rozvody dřív jak v 90 000 Wink
_________________
Renault 19 PH2 54kw
Hankook Optimo K 406 - 185/65 R14-už jsou zase koupené nové Smile

http://martinrenda.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Víťa



Založen: 11.7.2009
Příspěvky: 3105
Bydliště - POVINNÉ *: Krnov, Bola, Opa, Ova a tak...

PříspěvekZaslal: 07.07.11 23:11    Předmět: Citovat

54 kW
_________________
No mainstream, just French...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin Pergl



Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 1894
Bydliště - POVINNÉ *: Kladno

PříspěvekZaslal: 08.07.11 00:47    Předmět: Citovat

54kw Wink
_________________
Renault 19 PH2 54kw
Hankook Optimo K 406 - 185/65 R14-už jsou zase koupené nové Smile

http://martinrenda.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 08.07.11 06:38    Předmět: Citovat

Zucco napsal:
Tak po dlouhych tahanicich mi nakonec pojistovna vyplazla 12t, coz byla presne cena noveho vozu. Nicmene prihlaseni a nutne mensi opravy mi nikdo nezaplati.
Kdybych je tam doslova nebombardoval telefonaty, tak by se na me uplne vyprdly, jedna slecna, co mluvila jak reditelka zemekoule, mi na muj dotaz, jak to vypada s likvidaci moji udalosti doslova rekla, ze starymi auty se nezabyvaji a likvidace moc neresi, ze by bylo nejlepsi, at si to vyridim s tim, kdo me naboural! Rekla, ze mou udalost odlozily, mel ji na starost kolega, co uz tam nedela a tak se proste a jednoduse ztratila! Jednani otresne, jedna slecna mi rekla, ze obdrzely fotky z nehody a po 14 dnech, co se nic nedelo, mi bylo receno, ze zadne fotky nemaji. Online nahlaseni o nehode nefunguje. Potom, co jsem tam volal, tak mi na ferovku rekli, ze to pres net nefunguje, ze to tam maji vlastne na nic. Preji vam, at Vas nikdy nenaboura nikdo, kdo ma pojisteni sjednane u Slavie.


jojoo to je o tom jak se všichni snaží šetřit na těch posraných pojistkách. Já to dělám u generali a kooperativy za super ceny, ale vždycky se najde nějaký ocas co mi ukazuje jeho cenu co dostal u slavie, nedej bože u dirctu... Rolling Eyes
Takovým přeju jenom hodně štěstí, páč oni mnohdy za klienta ani neuhradí plnou výši a dotyčný potom doplácí.. ale to v době uzavírání pojistky už nikdo nevidí..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Zucco



Založen: 15.1.2010
Příspěvky: 51
Bydliště - POVINNÉ *: Praha

PříspěvekZaslal: 08.07.11 11:48    Předmět: Citovat

Simerink na klice je OK, vse jsem podotahoval, vycistil, jezdim uz pres 2 mesice a vse je OK. Jeste klasika rosi simerink na poloose. Olej jsem udelal hned po koupi spolu s vymenou desticek, hadic a brzdovky.
S temi km je to tezke, puvodni majitel mi rekl, ze si to koupil v 97 jako dovoz z Nemecka a udelal komplet rozvody preventivne, protoze nevedel, kolik to ma najeto, takze mozna byl tachac stoceny uz predtim. On jezdil vetsinou sluzebnim autem, takze s tim udajne najizdel tak 3t za rok. Ale pro jistotu jsem vymenil oba remeny. Nenajezdim vice nez 5t za rok, takze to snad vydrzi, delsi trasy take jezdim sluzebakem. Verit se stejne neda nicemu.
_________________
ex: Renault 19, 1,7 54 kW TSE
ex: Renault 19 1,4 43 kW GTR
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Víťa



Založen: 11.7.2009
Příspěvky: 3105
Bydliště - POVINNÉ *: Krnov, Bola, Opa, Ova a tak...

PříspěvekZaslal: 08.07.11 12:08    Předmět: Citovat

Zucco napsal:
Simerink na klice je OK, vse jsem podotahoval, vycistil, jezdim uz pres 2 mesice a vse je OK. Jeste klasika rosi simerink na poloose. Olej jsem udelal hned po koupi spolu s vymenou desticek, hadic a brzdovky.
S temi km je to tezke, puvodni majitel mi rekl, ze si to koupil v 97 jako dovoz z Nemecka a udelal komplet rozvody preventivne, protoze nevedel, kolik to ma najeto, takze mozna byl tachac stoceny uz predtim. On jezdil vetsinou sluzebnim autem, takze s tim udajne najizdel tak 3t za rok. Ale pro jistotu jsem vymenil oba remeny. Nenajezdim vice nez 5t za rok, takze to snad vydrzi, delsi trasy take jezdim sluzebakem. Verit se stejne neda nicemu.


To sme na tom skoro stejne, taky mam 54ku, taky dotazenou z Nemecka, taky jezdenou starym panem minimalne (jezdil 1x rocne smer Dubrovnik jinak se flakal v garazi), taky po rozvodech a dalsich vymenach Laughing
_________________
No mainstream, just French...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zucco



Založen: 15.1.2010
Příspěvky: 51
Bydliště - POVINNÉ *: Praha

PříspěvekZaslal: 08.07.11 12:57    Předmět: Citovat

Víťa napsal:
Zucco napsal:
Simerink na klice je OK, vse jsem podotahoval, vycistil, jezdim uz pres 2 mesice a vse je OK. Jeste klasika rosi simerink na poloose. Olej jsem udelal hned po koupi spolu s vymenou desticek, hadic a brzdovky.
S temi km je to tezke, puvodni majitel mi rekl, ze si to koupil v 97 jako dovoz z Nemecka a udelal komplet rozvody preventivne, protoze nevedel, kolik to ma najeto, takze mozna byl tachac stoceny uz predtim. On jezdil vetsinou sluzebnim autem, takze s tim udajne najizdel tak 3t za rok. Ale pro jistotu jsem vymenil oba remeny. Nenajezdim vice nez 5t za rok, takze to snad vydrzi, delsi trasy take jezdim sluzebakem. Verit se stejne neda nicemu.


To sme na tom skoro stejne, taky mam 54ku, taky dotazenou z Nemecka, taky jezdenou starym panem minimalne (jezdil 1x rocne smer Dubrovnik jinak se flakal v garazi), taky po rozvodech a dalsich vymenach Laughing


Obcas mi pripada, ze v Cechach se ani jine auta koupit nedaji:D Auta, ktera stala v garazi, v zime nejeta, na tachometru 60t km a po 10t km se rozsype prevodovka a motor je KO Confused
_________________
ex: Renault 19, 1,7 54 kW TSE
ex: Renault 19 1,4 43 kW GTR
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Exterier Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com