Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

SPOTŘEBA...jako prase
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jirka87
Anonymní





PříspěvekZaslal: 19.09.08 11:18    Předmět: nenene Citovat

Lanex napsal:
"Na sytič" ti to určitě nejzdilo toho se neboj Smile To by ŘJ nedopustila... nebo spíš lambda ;-)


Nemáš pravdu.Sorry...Je to mech...záležitost,žádná elektronika.Prostě to tlačí na "palec" plynu.Takže to JEZDILO NA SYTIČ.Odpojil jsem elektriku od motorku aut. sytiče,takže už OK
Návrat nahoru
Cizap



Založen: 10.7.2009
Příspěvky: 27
Bydliště - POVINNÉ *: Rudice

PříspěvekZaslal: 17.07.09 13:27    Předmět: Citovat

Vim ze je to stary vlakno, ale musim pridat radu. Taky mi to zralo i travu kolem cesty, menil sme lambdu, klapky, motorek volnobehu a porad nic. Motor 1,7 66kw abych upresnil. Pak hadicku od nadrze a delal dalsi pokusy. Nakonec to bylo tim, ze jsem mel prasklou hadicku k podtlakovymu cidlu ci jak se ten blbec menuje, je to cerna krabicka vedle nadobky na brzdovou kapalinu. sespoda tam je pripojena hacika prumer cca 0,6mm, mala prasklina, probehlo skraceni a ejhle, otacky se snizily a spotreba je razem s nejakym povyrazenim na osmi. Takze takova serepeticka a stala me toliko nervu a penez Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com