Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zvíšení výkonu - 300koní v plynu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 21.08.08 10:11    Předmět: Citovat

urcite hodne zalezi na tom jak se ten plyn poladi
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
L.A.C.O.
Anonymní





PříspěvekZaslal: 21.08.08 10:16    Předmět: Citovat

m1tv napsal:
určo to bude už vstřik ale stejne jezdil sem z lagunou 2,0 16v v plynu a hruza je tam znat rozdil a dost..dokopce a na předjiždeni to musiš přepinat na benzin jinka je to hrozny a felcka v plynu to musi bejt utrpeni ...

..ty jo tak se divim pac nam to fakt frci..bude tim VW..tudle sme jeli..pred nama 3 kombajny jak bejk...zakvedlal sem fofrklackem, plnej kour, ani sem se nenadech a byly za nama Laughing ....ale pred tim sem dlouho na benzin nejel takze sem nemusel poznat rozdil...no pujcim a vyzkousim Twisted Evil


Naposledy upravil L.A.C.O. dne 21.08.08 10:19, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
MortE
Moderátor


Založen: 24.10.2007
Příspěvky: 3623
Bydliště - POVINNÉ *: BRNO

PříspěvekZaslal: 21.08.08 10:16    Předmět: Citovat

jo, to určitě taky, ale hodně záleží na tom, na jakej motor to chceš dávat...už sem párkrát slyšel, že jel motor na plyn líp než na benál... Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 21.08.08 10:16    Předmět: Citovat

nevim co by si chtel ladit ma to řj tam toho asi moc nepoladiš ..jezdil sem asi tak s 5autama na plyn a všechno hruza ...a nejlepši to bylo na š105 když zabiješ i tech 35ps co to auto ma pecka Laughing
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 21.08.08 10:19    Předmět: Citovat

m1tv napsal:
nevim co by si chtel ladit ma to řj tam toho asi moc nepoladiš ..jezdil sem asi tak s 5autama na plyn a všechno hruza ...a nejlepši to bylo na š105 když zabiješ i tech 35ps co to auto ma pecka Laughing


ja myslel spis ty podtlakove,taky sem mel plyn a az takova tragedie se mi to nezdala byt
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost


Naposledy upravil Rosta dne 21.08.08 10:21, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 21.08.08 10:19    Předmět: Citovat

Mtv by ses divil jak moc záleží na tom jak to poladíš!! Kámoš teď dával filcku SPi do plynu a nejelo to ani za tu piču. Byl to reklamovat, borec poladil a kámoš teď říká že to letí srovnatelně ba spíš líp jak na benál!¨

Sice to je pořád kozí dech ale jezdí za 90hal/kilometr, že ano....
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
LANiN



Založen: 6.12.2007
Příspěvky: 16284
Bydliště - POVINNÉ *: OVA

PříspěvekZaslal: 21.08.08 19:55    Předmět: Citovat

tak se tu bavíte vo plynu tak sem přihodim něco málo..
zas Rover 2.0 16V máme ho na plyn asi nějakých 10let.. tady v cz to namontovali a total to chciplo pak nati jela pracovat do anglie a tam ji to poladili a ted to jede srovnatelne jak na benzin ale jak je auto nalozene tak to uz jde poznat ten rozdil ale dulezitejsi je ta cena za jakou to jezdi Laughing Laughing
ZA - DAR - MO Laughing Laughing Laughing
_________________
Renault 19 Cabrio
Lexus IS300 LPG
Volvo V50


Auto má výkon tehdy až když máš strach sednout si za volant.

http://lanin.rajce.idnes.cz
www.youtube.com/user/valoun1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LANiN



Založen: 6.12.2007
Příspěvky: 16284
Bydliště - POVINNÉ *: OVA

PříspěvekZaslal: 21.08.08 19:56    Předmět: Citovat

LANiN napsal:
Rolling Eyes taak se omlouvám že jsem to tady nějak sprasil a díky mojmu příspěvku
LANiN napsal:
little tonny napsal:
ja jsem si sehnal 1,8 16V jen samotny motor bez prevodovky taky po GO jen za 8000,-
co je u tebe GO za 8t?

který jsem nemyslel zle ale jen jsem se ptal co si pod tím "GO" myslí, páč už se tady oběvilo hodně nováčků co si pod tou zkratkou "GO" mysleli jen nové těsnění pod hlavou a tečka.. tak pardon pokud jsem se tě little tonny nějak dotknul Wink

a k tomu co PECA napsal že má takový onaký výkon, CAWBA možna má možná ne a to že to tady nechce doložit, no jeho věc, já bych něco takového taky jen oznámil a nechal vás přitom ať se tu hádáte bijete po zkušenostech s mojim výfukem kdy stejně došlo na moje slova ..

HYNEK nato že já mám motor po GO a ty ne ti to musím přiznat jede perfektně Wink


vsadím boty že to co ted napíšu, se zase a opět najde někdo kdo bude proti..

o tom výkonu, je to docela těžko porovnávat 5aut kde každé z nich má jinak nalaďený motor, každý jinak zajetý, ten víc či míň km tj. (například má zkušenost) tím chci říct že jestli tady někdo zkoušel čistoprůchodný výfuk na autě co má najete 150tisíc Km a auto má tlaky někde jinde než druhý co má motor po generálce tak se to horko těžko srovnává.. to že tady někdo zkoušel (nikoho nenapadám jen má domněnka a příklad) ostré vačky laděné svody a dostal 10kW na autě s vyšlehanám motorem a druhý ty samé věcy na autě s vygenerálkovaným tak ten nárust výkonu nebude JEN 10kW

To by jste si tady někteří už kua mohli uvědomit, že je rozdíl srovnávat stejnou věc na různě zajetých motorech! Idea


ALOHA


jdu relaxovat v práci

Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow
hynek napsal:
to LANiN: teď si mě překvapil vidím že máš i něco v hlavě Laughing Laughing

vono doufám že to co sem napsal si každej přečet aby už konečně někteří dali pokoj s tím že to a tamto .................... Wink
_________________
Renault 19 Cabrio
Lexus IS300 LPG
Volvo V50


Auto má výkon tehdy až když máš strach sednout si za volant.

http://lanin.rajce.idnes.cz
www.youtube.com/user/valoun1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
little tonny



Založen: 1.8.2008
Příspěvky: 64
Bydliště - POVINNÉ *: Holešov / Staré Město u Uherského Hradiště

PříspěvekZaslal: 21.08.08 20:13    Předmět: Citovat

L.A.C.O. napsal:
..jen takova vsuvka..dyz uz sme u toho plynu tak muzu rict ze je krasnej pocit videt na stojanu 800,- misto 1400,- Laughing

..kamos mel taky feldu v plynu,nevim jestli byla primo lina ale byl znat rozdil benzin/plyn...kazdopadne pokud nekdo jezdi denne dalky tak se plyn 100pro vyplati...


no ta felicie urco neni cila jak nake benizny ale na plyn jsem od toho cekal enco horsiho, a navic plyn je moc suchy takze se nim kazi motory, takze co se usetri na palivu tak se ukaze na oprave motoru Rolling Eyes
_________________
R19 cabrio phII 1.8 66kw
R19 cabrio phII 1.8 16V (odpočívá) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JirkaSnake
Anonymní





PříspěvekZaslal: 21.08.08 22:38    Předmět: Citovat

lidi musim Vám říct že něž jsem přečetl celou tuhle diskusi tak se venku zatmělo a bylo to opravdu vyčerpávající Laughing Laughing Laughing a to jsem se ani nezapojil. Stejně o motorech vim , jinak jsem se i velice dobře bavil Twisted Evil . Všem patří můj R.E.S.K.E.P.T (respekt).
Návrat nahoru
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 22.08.08 05:47    Předmět: Citovat

little tonny napsal:
L.A.C.O. napsal:
..jen takova vsuvka..dyz uz sme u toho plynu tak muzu rict ze je krasnej pocit videt na stojanu 800,- misto 1400,- Laughing

..kamos mel taky feldu v plynu,nevim jestli byla primo lina ale byl znat rozdil benzin/plyn...kazdopadne pokud nekdo jezdi denne dalky tak se plyn 100pro vyplati...


no ta felicie urco neni cila jak nake benizny ale na plyn jsem od toho cekal enco horsiho, a navic plyn je moc suchy takze se nim kazi motory, takze co se usetri na palivu tak se ukaze na oprave motoru Rolling Eyes


motor snad maže olej a ne plyn nebo benzin
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LANiN



Založen: 6.12.2007
Příspěvky: 16284
Bydliště - POVINNÉ *: OVA

PříspěvekZaslal: 22.08.08 06:12    Předmět: Citovat

Rosta napsal:
little tonny napsal:
L.A.C.O. napsal:
..jen takova vsuvka..dyz uz sme u toho plynu tak muzu rict ze je krasnej pocit videt na stojanu 800,- misto 1400,- Laughing

..kamos mel taky feldu v plynu,nevim jestli byla primo lina ale byl znat rozdil benzin/plyn...kazdopadne pokud nekdo jezdi denne dalky tak se plyn 100pro vyplati...


no ta felicie urco neni cila jak nake benizny ale na plyn jsem od toho cekal enco horsiho, a navic plyn je moc suchy takze se nim kazi motory, takze co se usetri na palivu tak se ukaze na oprave motoru Rolling Eyes


motor snad maže olej a ne plyn nebo benzin
on tim myslel ze plyn vysušuje kdežto benzín obsahuje nejake male procento maziv Wink ... už? Idea nebo to tu chceš dopodrobna? Laughing
_________________
Renault 19 Cabrio
Lexus IS300 LPG
Volvo V50


Auto má výkon tehdy až když máš strach sednout si za volant.

http://lanin.rajce.idnes.cz
www.youtube.com/user/valoun1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 22.08.08 06:22    Předmět: Citovat

aditiva mozna jo ale zase benzin daleko lepe omyva olejovy film z valce nez plyn
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 22.08.08 06:24    Předmět: Citovat

sam pises ze jezdite s rovrem na plyn 10let takze to motor prezil v pohode ne ?
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MortE
Moderátor


Založen: 24.10.2007
Příspěvky: 3623
Bydliště - POVINNÉ *: BRNO

PříspěvekZaslal: 22.08.08 07:57    Předmět: Citovat

dobře udělanej plyn s tou životností zas tak moc nezahejbe...a když, tak bych rozhodně neřekl, že budou opravy nastejno s tím, co ušetříš oproti benzínu...

což nic nemění na tom, že bych v tom jezdit nemohl... Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další
Strana 13 z 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com