Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zvíšení výkonu - 300koní v plynu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
reezy
pískač


Založen: 18.2.2008
Příspěvky: 6222
Bydliště - POVINNÉ *: Oslavany, Brno-venkov

PříspěvekZaslal: 20.08.08 21:47    Předmět: Citovat

Kubais napsal:
radecek7 ? Surprised Si děláš kozy ne?To bude tak chlastat? Laughing

Dyť po tatovi zdědi tu chuť na ruma ne? Tak to už bude celkem fuk Laughing Laughing Laughing
_________________
2. místo v celkovém pořadí MORAVIA PARTY 2013.

Škoda Octavia I 1.6 55 kW Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 20.08.08 21:50    Předmět: Citovat

L.A.C.O. napsal:
MortE napsal:
mirek napsal:
16v se dá načipovat max o 80 koní, ale musíš mít ostré vačky Exclamation

tak tak...ono to ale je spíš o tom, že Ty ten čip jenom přizpůsobíš vačkám...ale řekl bych normálně tak 40 koní...80 sem ještě neslyšel... Cool


ja prave myslel cipnout passata 1.8T 20V...by to mohlo neco pridat ne???


tyhle motory se delaly ve verzich 110 , 132 a 164 Kw takze prostoru pro upravy tam je habadej jinak cipovat samozdrejme de
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hynek



Založen: 14.10.2007
Příspěvky: 10936
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 20.08.08 22:02    Předmět: Citovat

čipovat, jseně zvedne ti výkon, sníží emise a spotřebu, zvíší živitnost motoru a jako bonus ti nafouknou kola aspoň na 19"................. Rolling Eyes
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 20.08.08 22:04    Předmět: Citovat

ale jde za jakou cenu je druha vec
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radecek7



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5176
Bydliště - POVINNÉ *: Brno-Vlezprdelkov

PříspěvekZaslal: 20.08.08 22:23    Předmět: Citovat

reezy napsal:
Kubais napsal:
radecek7 ? Surprised Si děláš kozy ne?To bude tak chlastat? Laughing

Dyť po tatovi zdědi tu chuť na ruma ne? Tak to už bude celkem fuk Laughing Laughing Laughing
kurva neplkejte tady a mirku ty to procisti......
_________________
BMW E36 CABRIO:)
Renault 19 16v PH1
Volvo V70 2.5 TDI rakev
VW Golf Cabrio III dostala moje draha:)
Felda pracant
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger
L.A.C.O.
Anonymní





PříspěvekZaslal: 21.08.08 05:53    Předmět: Citovat

Rosta napsal:
L.A.C.O. napsal:
MortE napsal:
mirek napsal:
16v se dá načipovat max o 80 koní, ale musíš mít ostré vačky Exclamation

tak tak...ono to ale je spíš o tom, že Ty ten čip jenom přizpůsobíš vačkám...ale řekl bych normálně tak 40 koní...80 sem ještě neslyšel... Cool


ja prave myslel cipnout passata 1.8T 20V...by to mohlo neco pridat ne???


tyhle motory se delaly ve verzich 110 , 132 a 164 Kw takze prostoru pro upravy tam je habadej jinak cipovat samozdrejme de


...este me napadlo...je slucitelnej plyn s cipovanim??...jakoze dyz to cipnes jestli to bude frcet i na plyn??
Návrat nahoru
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 21.08.08 07:03    Předmět: Citovat

kdyby to delal nekdo kdo bude rozumet plynu tak by to bylo jeste lepsi pac plyn potrebuje vetsi predstih nez benzin a toho by se dalo skvele dosahnout cipem,idealni nato byla jednobodova felda tam se dalya nahrat druha krivka predstihu pro plyn a pak si je mohl prepinat podle toho na co si jel,i kdyz nevim jestli zrovna u turbo motoru je plyn realizovatelny Question
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
little tonny



Založen: 1.8.2008
Příspěvky: 64
Bydliště - POVINNÉ *: Holešov / Staré Město u Uherského Hradiště

PříspěvekZaslal: 21.08.08 09:26    Předmět: Citovat

LANiN napsal:
Rolling Eyes taak se omlouvám že jsem to tady nějak sprasil a díky mojmu příspěvku
LANiN napsal:
little tonny napsal:
ja jsem si sehnal 1,8 16V jen samotny motor bez prevodovky taky po GO jen za 8000,-
co je u tebe GO za 8t?

který jsem nemyslel zle ale jen jsem se ptal co si pod tím "GO" myslí, páč už se tady oběvilo hodně nováčků co si pod tou zkratkou "GO" mysleli jen nové těsnění pod hlavou a tečka.. tak pardon pokud jsem se tě little tonny nějak dotknul Wink

a k tomu co PECA napsal že má takový onaký výkon, CAWBA možna má možná ne a to že to tady nechce doložit, no jeho věc, já bych něco takového taky jen oznámil a nechal vás přitom ať se tu hádáte bijete po zkušenostech s mojim výfukem kdy stejně došlo na moje slova ..

HYNEK nato že já mám motor po GO a ty ne ti to musím přiznat jede perfektně Wink


vsadím boty že to co ted napíšu, se zase a opět najde někdo kdo bude proti..

o tom výkonu, je to docela těžko porovnávat 5aut kde každé z nich má jinak nalaďený motor, každý jinak zajetý, ten víc či míň km tj. (například má zkušenost) tím chci říct že jestli tady někdo zkoušel čistoprůchodný výfuk na autě co má najete 150tisíc Km a auto má tlaky někde jinde než druhý co má motor po generálce tak se to horko těžko srovnává.. to že tady někdo zkoušel (nikoho nenapadám jen má domněnka a příklad) ostré vačky laděné svody a dostal 10kW na autě s vyšlehanám motorem a druhý ty samé věcy na autě s vygenerálkovaným tak ten nárust výkonu nebude JEN 10kW

To by jste si tady někteří už kua mohli uvědomit, že je rozdíl srovnávat stejnou věc na různě zajetých motorech! Idea


ALOHA


jdu relaxovat v práci



hel podivej se na to tak ja so z hadek nedelam tezkou hlavu a kdyz proste kazdy vidi ze motor za 8000 po GO tak je jasne ze neni cely novy, ja jen jsem to ymslel tak ze je vytahly z auta ktere jezdilo a do toho auta byl davany po komplet go, jenze dnes uz tezko zjistim kolik to ma najeto s timto motorem. Confused
_________________
R19 cabrio phII 1.8 66kw
R19 cabrio phII 1.8 16V (odpočívá) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
L.A.C.O.
Anonymní





PříspěvekZaslal: 21.08.08 09:36    Předmět: Citovat

Rosta napsal:
kdyby to delal nekdo kdo bude rozumet plynu tak by to bylo jeste lepsi pac plyn potrebuje vetsi predstih nez benzin a toho by se dalo skvele dosahnout cipem,idealni nato byla jednobodova felda tam se dalya nahrat druha krivka predstihu pro plyn a pak si je mohl prepinat podle toho na co si jel,i kdyz nevim jestli zrovna u turbo motoru je plyn realizovatelny Question


jo je, uz ho tam mame Laughing ...a na vykonu to neni poznat(ale benzin je benzin Twisted Evil )
Návrat nahoru
little tonny



Založen: 1.8.2008
Příspěvky: 64
Bydliště - POVINNÉ *: Holešov / Staré Město u Uherského Hradiště

PříspěvekZaslal: 21.08.08 09:46    Předmět: Citovat

L.A.C.O. napsal:
Rosta napsal:
kdyby to delal nekdo kdo bude rozumet plynu tak by to bylo jeste lepsi pac plyn potrebuje vetsi predstih nez benzin a toho by se dalo skvele dosahnout cipem,idealni nato byla jednobodova felda tam se dalya nahrat druha krivka predstihu pro plyn a pak si je mohl prepinat podle toho na co si jel,i kdyz nevim jestli zrovna u turbo motoru je plyn realizovatelny Question


jo je, uz ho tam mame Laughing ...a na vykonu to neni poznat(ale benzin je benzin Twisted Evil )


jezdil jsem v autoskole s feliciou 1.6 v plynu a muzu rict ze kdyz se pridupne plyn tak umi jet Laughing
_________________
R19 cabrio phII 1.8 66kw
R19 cabrio phII 1.8 16V (odpočívá) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MortE
Moderátor


Založen: 24.10.2007
Příspěvky: 3623
Bydliště - POVINNÉ *: BRNO

PříspěvekZaslal: 21.08.08 09:52    Předmět: Citovat

little tonny napsal:
jezdil jsem v autoskole s feliciou 1.6 v plynu a muzu rict ze kdyz se pridupne plyn tak umi jet Laughing

no hochu tak tahle felicie v plynu je neskutečně líná...
a nevim nevim, jestli má turbo... Rolling Eyes Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
L.A.C.O.
Anonymní





PříspěvekZaslal: 21.08.08 10:04    Předmět: Citovat

..jen takova vsuvka..dyz uz sme u toho plynu tak muzu rict ze je krasnej pocit videt na stojanu 800,- misto 1400,- Laughing

..kamos mel taky feldu v plynu,nevim jestli byla primo lina ale byl znat rozdil benzin/plyn...kazdopadne pokud nekdo jezdi denne dalky tak se plyn 100pro vyplati...


Naposledy upravil L.A.C.O. dne 21.08.08 10:21, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 21.08.08 10:06    Předmět: Citovat

Prej ať to pročistím, tak jsem to pročistil a stejně je každému mileší tahle hádací část tématu a do původní sekce se nic nepíše... Jsem to tušil...
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 21.08.08 10:07    Předmět: Citovat

ty budes mit asi v tom pasatu vstrikovani plynu ne? a v te felde urcite byl jenom podlakovy system proto ten rozdil
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 21.08.08 10:09    Předmět: Citovat

určo to bude už vstřik ale stejne jezdil sem z lagunou 2,0 16v v plynu a hruza je tam znat rozdil a dost..dokopce a na předjiždeni to musiš přepinat na benzin jinka je to hrozny a felcka v plynu to musi bejt utrpeni ...
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
Strana 12 z 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com