Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zvíšení výkonu - 300koní v plynu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mckoci



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 6584
Bydliště - POVINNÉ *: Pardubice

PříspěvekZaslal: 17.08.08 21:14    Předmět: Citovat

jenze novy motor z fabriky dle udaju 99kW...motor po GO(OK vse zas jako nove) jen diky snizene hlave a novym vackam 20kW ???..jako fandim ti o tom zadna...sam bych se asi do takovyhleho rozkuchani motoru asi nepustil..ale chceme osvedceni Cool Wink
_________________
´91 19 16V ph.1 [ F7R 700 & JC5 014 inside ]
´98 Laguna I ph.2 [ 2.0 16V 102kW ]
´07 Outback 3.0R H6 [ EZ30 AT 180kW, 4x4 ]
´06 W251 R Classe 320CDI [ 4Matic, AT, 165kW ]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Peca



Založen: 15.6.2008
Příspěvky: 2794
Bydliště - POVINNÉ *: Hlavní Hrad Brno-Vlezprdelkov,ináč Breclavsko

PříspěvekZaslal: 17.08.08 21:19    Předmět: Citovat

mckoci napsal:
jenze novy motor z fabriky dle udaju 99kW...motor po GO(OK vse zas jako nove) jen diky snizene hlave a novym vackam 20kW ???..jako fandim ti o tom zadna...sam bych se asi do takovyhleho rozkuchani motoru asi nepustil..ale chceme osvedceni Cool Wink
Jste někteří jak malí,proč bych sem měl dávat nějaké důkazy?Dal jsem to sem jako zajímavost,ne pro chlubení,takže zapomeň na nějaké lejstra a věřit mě to nemusí nikdo,to mě je jedno,napsal jsem to jen pro zajímavost a já nemusím bohudík jezdit na nějaké drahé testy výkonu,máme firemní servis a toho nej mechanika v něm,od kterého nechci žádné papíry,stačí když to vidím já.GO mě stála 20000kč z 30000 kč a o to mi hlavně jde.Jsem zvědavý,který závistivec zase něco k tomuto napíše.Jedinej Hynek je rozumný,ale to bude tím,že mě zná osobně.
_________________
www.computery.7x.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
sob007
LOPRAIS


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5122
Bydliště - POVINNÉ *: Skalice [Zn]

PříspěvekZaslal: 17.08.08 21:36    Předmět: Citovat

No mě by ale celkem taky zajímalo jaký sou ty vačky kde koupeny nebo kde dělaný nakolik to tak vyšlo jak je to s jednotkou ? jestli se nemusí nějak štelovat atd.. jestli by to bylo možný diky
_________________
Renault 19 RT F3P 1794 65kW(SPI) 1993
Renault 19 16V cabrio ph1

http://sob007.rajce.idnes.cz/
Servisní manuály, Jak na to ......
http://www.edisk.cz/adresar/1de83325b3cdf4b28843e72ae17fa915
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
Peca



Založen: 15.6.2008
Příspěvky: 2794
Bydliště - POVINNÉ *: Hlavní Hrad Brno-Vlezprdelkov,ináč Breclavsko

PříspěvekZaslal: 17.08.08 21:40    Předmět: Citovat

sob007 napsal:
No mě by ale celkem taky zajímalo jaký sou ty vačky kde koupeny nebo kde dělaný nakolik to tak vyšlo jak je to s jednotkou ? jestli se nemusí nějak štelovat atd.. jestli by to bylo možný diky
To už jiná otázka a néééé závistivá.Vačky jsou originální,byli přebroušeny podle všeho tady kousek od Brna,nevím o kolik,ale ne moc,aby taky něco vydržel motor,borec za to dal 3 tisíce a pak to auto rozbil,a já je koupil za tisíc,z jednotkou jsem nedělal nic,jelikož jsem nepoznal nějaký problém,ale určo by se měla nějak přednastavit.
_________________
www.computery.7x.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
britva



Založen: 15.10.2007
Příspěvky: 287
Bydliště - POVINNÉ *: Bratislava

PříspěvekZaslal: 17.08.08 21:46    Předmět: Citovat

Peca napsal:
mckoci napsal:
jenze novy motor z fabriky dle udaju 99kW...motor po GO(OK vse zas jako nove) jen diky snizene hlave a novym vackam 20kW ???..jako fandim ti o tom zadna...sam bych se asi do takovyhleho rozkuchani motoru asi nepustil..ale chceme osvedceni Cool Wink
Jste někteří jak malí,proč bych sem měl dávat nějaké důkazy?Dal jsem to sem jako zajímavost,ne pro chlubení,takže zapomeň na nějaké lejstra a věřit mě to nemusí nikdo,to mě je jedno,napsal jsem to jen pro zajímavost a já nemusím bohudík jezdit na nějaké drahé testy výkonu,máme firemní servis a toho nej mechanika v něm,od kterého nechci žádné papíry,stačí když to vidím já.GO mě stála 20000kč z 30000 kč a o to mi hlavně jde.Jsem zvědavý,který závistivec zase něco k tomuto napíše.Jedinej Hynek je rozumný,ale to bude tím,že mě zná osobně.


OK, takze sa nic nedozvieme.Len par poznamok, ked tu na fore niekto napise ze ma 160 ps, tak to asi ostatnych zaujima ako to dosiahol, ale nie dvomi slovami. Podla toho co pises tak ta 20kw vyslo 10000 kc a to by bolo viac ako zadarmo.
Ake drahe testy vykonu, o com to pises ked meranie stoji 1500sk a prave si jebol do motora 30000 kc.
Radsej si potom nemal nic pisat.
_________________
R 19 16v ph1 3d 142,8 ps / 6710 ot/min (MAHA LPS 3000)
R 19 8v ph1 5d 73 -> 90 ps -> f7p 128,4 ps / 6675 ot/min (MAHA LPS 3000) -> R.I.P.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mckoci



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 6584
Bydliště - POVINNÉ *: Pardubice

PříspěvekZaslal: 17.08.08 21:46    Předmět: Citovat

tady nikdo nikomu nic nezavidi...
jen proste neverim tomu ze GO+vacky+snizena hlava da 20kW navic!!!!
_________________
´91 19 16V ph.1 [ F7R 700 & JC5 014 inside ]
´98 Laguna I ph.2 [ 2.0 16V 102kW ]
´07 Outback 3.0R H6 [ EZ30 AT 180kW, 4x4 ]
´06 W251 R Classe 320CDI [ 4Matic, AT, 165kW ]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marv
Vítěz Drhlen 2007


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7357
Bydliště - POVINNÉ *: Rousínov u Vyškova

PříspěvekZaslal: 17.08.08 21:55    Předmět: Citovat

mckoci napsal:
tady nikdo nikomu nic nezavidi...
jen proste neverim tomu ze GO+vacky+snizena hlava da 20kW navic!!!!

No záleží asi o kolik srazíš hlavu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
duri_svk



Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 1580
Bydliště - POVINNÉ *: Zlate Moravce, SVK

PříspěvekZaslal: 17.08.08 21:59    Předmět: Citovat

niesom macher na motory ale ak to docielil hlavne znizenim hlavy tak neviem kolko ten motor potom vydrzi. Opravte ma ak sa mylim. Ja osobne by som bol spokojny len s tou GO motoru bez akych kolvek uprav.
_________________
R19 Chamade 1,7 phase I/II,III under construction / R19 Cabrio phase II / R Megane Classic / R Laguna II ph2 http://durisvk.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Skype Name
hynek



Založen: 14.10.2007
Příspěvky: 10936
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 17.08.08 22:03    Předmět: Citovat

hele peco když uvažuješ o prodeji ruďoch tak mi ty vačky střel Laughing ja ti to zavidim, ale něco na tom bude, když jsi to do toho kopce vytah na 150? ja tam dostal max 140 a to jen 1x, a nebo my nějak pomoz sehnat kontak na ty vačky Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Peca



Založen: 15.6.2008
Příspěvky: 2794
Bydliště - POVINNÉ *: Hlavní Hrad Brno-Vlezprdelkov,ináč Breclavsko

PříspěvekZaslal: 17.08.08 23:38    Předmět: Citovat

hynek napsal:
hele peco když uvažuješ o prodeji ruďoch tak mi ty vačky střel Laughing ja ti to zavidim, ale něco na tom bude, když jsi to do toho kopce vytah na 150? ja tam dostal max 140 a to jen 1x, a nebo my nějak pomoz sehnat kontak na ty vačky Wink
to by nemusel být až takový problém
_________________
www.computery.7x.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
Peca



Založen: 15.6.2008
Příspěvky: 2794
Bydliště - POVINNÉ *: Hlavní Hrad Brno-Vlezprdelkov,ináč Breclavsko

PříspěvekZaslal: 17.08.08 23:43    Předmět: Citovat

britva napsal:
Peca napsal:
mckoci napsal:
jenze novy motor z fabriky dle udaju 99kW...motor po GO(OK vse zas jako nove) jen diky snizene hlave a novym vackam 20kW ???..jako fandim ti o tom zadna...sam bych se asi do takovyhleho rozkuchani motoru asi nepustil..ale chceme osvedceni Cool Wink
Jste někteří jak malí,proč bych sem měl dávat nějaké důkazy?Dal jsem to sem jako zajímavost,ne pro chlubení,takže zapomeň na nějaké lejstra a věřit mě to nemusí nikdo,to mě je jedno,napsal jsem to jen pro zajímavost a já nemusím bohudík jezdit na nějaké drahé testy výkonu,máme firemní servis a toho nej mechanika v něm,od kterého nechci žádné papíry,stačí když to vidím já.GO mě stála 20000kč z 30000 kč a o to mi hlavně jde.Jsem zvědavý,který závistivec zase něco k tomuto napíše.Jedinej Hynek je rozumný,ale to bude tím,že mě zná osobně.


OK, takze sa nic nedozvieme.Len par poznamok, ked tu na fore niekto napise ze ma 160 ps, tak to asi ostatnych zaujima ako to dosiahol, ale nie dvomi slovami. Podla toho co pises tak ta 20kw vyslo 10000 kc a to by bolo viac ako zadarmo.
Ake drahe testy vykonu, o com to pises ked meranie stoji 1500sk a prave si jebol do motora 30000 kc.
Radsej si potom nemal nic pisat.
nevzpomínám si ,že bych jebol do zvýšení výkonu 10000,vačky mám za litr a snížení hlavy o 0,25 za 2000,takže jsem do teho jebol 3000 a ne 10,GO mě stála 20 a jelikož jsem to dělal u nás v servisu,tak jsem 10 ušetřil tam u Vás na slovákách si asi sedíte na vedení,ne? Laughing a když to někoho zaujímá,tak to sem napíšu,tak jak jsem to popsal už 3x prostě vačky a snížení hlavy,ještě teď odlehčení kliky Laughing Laughing :lol:takže pořád nechápu,kde bereš těch 30000 Question Question Question
_________________
www.computery.7x.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
britva



Založen: 15.10.2007
Příspěvky: 287
Bydliště - POVINNÉ *: Bratislava

PříspěvekZaslal: 18.08.08 06:14    Předmět: Citovat

Arrow Peca : vyssie si pisal ze za GO si dal 20tisic z 30, tak mi z toho vychadzalo ze tych zvysnych 10 bola ta uprava.
No nic,koncim z otazkami na teba a nech ti motor sluzi Wink
_________________
R 19 16v ph1 3d 142,8 ps / 6710 ot/min (MAHA LPS 3000)
R 19 8v ph1 5d 73 -> 90 ps -> f7p 128,4 ps / 6675 ot/min (MAHA LPS 3000) -> R.I.P.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LANiN



Založen: 6.12.2007
Příspěvky: 16284
Bydliště - POVINNÉ *: OVA

PříspěvekZaslal: 18.08.08 10:02    Předmět: Citovat

proč by nešlo snížením hlavy a vačkama nahnat 20kW?? kua kde a kdo vám to řek?? zase ten váš "TABOO" Question Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes to jako co řekne tak je pravda?? mi chcete říct že NAPŘÍKLAD u nějaké hondy těch 20kW nažene bezproblému klidně i víc a u renaultu to prostě nejde jen protože to je renault nebo co???

já neříkám že to co někdo nažene u tamtoho motoru že nažene i u dalších 30ti taky ale VŠECHNO JDE a tím že tady tlacháte že né tohle není možné tím si na výkonu nepolepšíte když to nezkusíte Rolling Eyes
prvně říkáte že čistoprůchodný výfuk autu uškodí a co tam mám? a ti co viděli ví jak to jezdí takže tu už kua netlachejte kraviny že to a tamto nejde Evil or Very Mad Exclamation Exclamation Exclamation Evil or Very Mad Evil or Very Mad
konec TEČKA Exclamation domluvil jsem Exclamation Laughing

PECA přeju ti to a bej tebou auta se nezbavuju Wink a když teda chceš kabričko tak sežeň ventila a přehodil bych motory Twisted Evil Razz to by pak byla pecička Laughing Laughing Laughing Cool Razz Razz


Arrow BTW: jinka dneska nahonit nějakych 20kW je v podstatě nic takže nevím oco vám furt jde Rolling Eyes
_________________
Renault 19 Cabrio
Lexus IS300 LPG
Volvo V50


Auto má výkon tehdy až když máš strach sednout si za volant.

http://lanin.rajce.idnes.cz
www.youtube.com/user/valoun1


Naposledy upravil LANiN dne 18.08.08 10:42, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 18.08.08 10:03    Předmět: Citovat

CHCEME PROTOKOL
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 18.08.08 10:49    Předmět: Citovat

Tak tak chcem papir aneb dukaz místo kecu. Stoji to 1500 .ja az zajedu motor tak na brzdu chci samotneho me zajima jestly je tam nakej ponik navic. Pokud ti tvrdi ze je tam 160ps tak to na brzde snad mel tak vyjet papir je to nejmensi nebo stacilo udelat fotku ne?
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
Strana 2 z 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com