Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

SPOTŘEBA...jako prase
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jirka87
Anonymní





PříspěvekZaslal: 17.09.08 09:26    Předmět: SPOTŘEBA...jako prase Citovat

Zdravím všechny, kteří se trápí jako já, nebo už to prožili...Koupil jsem si 19ku (1.8 66kw) r.v. 1992-novější model a chtěl bych jí mít fakt rád, ale ono to nejde...Interiér krásně zachovalý jako celé auto,ale.
Nechal jsem si udělat rozvody,vyměnil olej..no prostě si stím autem vyhrál,ale ta spotřeba...Neklesne pod 10l na 100 a to jezdím jako důchodce (teď už).Auto nápadně smrdí benálem,takže to někde asi prosakuje,ale nevím kde by to mohlo být,zatím jsem nic nenašel.Na plnou nádrž 400 km strop!!!víc nenajedu.Neznáte nějakou slabinu,kam se mrknout?

Díky za radu-lítám v tom chvíli:-)
Návrat nahoru
sikec



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 185
Bydliště - POVINNÉ *: Ochoz u Tišnova

PříspěvekZaslal: 17.09.08 09:50    Předmět: Citovat

Benzínovej filtr, děravá nádrž...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Menfis



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 875
Bydliště - POVINNÉ *: Kladno

PříspěvekZaslal: 17.09.08 10:10    Předmět: Citovat

Děravou nádrž by asi poznal, může to dělat lambda, třeba je kaput a dáva nesmyslný hodnoty. Zkus jí odpojit a jezdit chvíli bez ní....... jinak to může být hodně věcí......
_________________
Tak už jsem zase plně pojízdný, hovno auto, ale autobus...Smile VW Passat Variant...peciškááá
Bylo: PH2 16V 135 koníků (červeňák), Ph1 16V,Ph1 8V
Umění žít spočívá v tom, umět se včas rozhodnout, na co se vys...t !!!
http://menfis.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bigi



Založen: 22.10.2007
Příspěvky: 359
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 17.09.08 10:11    Předmět: Citovat

no a já už to řeším několik měsíců, najedu na nádrž taky max 400km...
měnil jsem (nebo kontroloval):
čidlo teploty vody
řj
lambda
vstřiky
rozvody
svíčky
byl jsem na "diagnostice", ale prostě nic, pořád žere... takže tě asi čeká dlouhej boj Sad
kdybys na to přišel, dej vědět Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirka87
Anonymní





PříspěvekZaslal: 17.09.08 10:54    Předmět: Ach jo... Citovat

S tím benzínovým filtrem mě to taky napadlo...Pokud tomu člověk vytne a motor si řekne o štávu a čerpadlo to tlačí do ucpanýho filtru...tak to nemá kam jít a musí to logicky někam ukapávat.Štve mě,že je to auto fakt pěkný ve všech ohledech a já si ho fakt naladil a teď jsem zjistil kolik papá...Kdyby to někomu nevadilo tak je na prodej.Cena dohodou-603 184 581.Chtěl bych si ho nechat,ale pokud to nebude žrát míň tak ho neuživím:(Zkusím zajet na emise,at mi to známej změří a pokud tam bude něco blbě tak to zjistím hned,ale pokud budou emise v normálu,tak to bude asi fakt běh na dlouhou traťSadSad:(Mrzí mě to.Je to jedno z mála aut za tak málo peněz ve kterém se mi skvěle sedí a i při 190cm výšky v něm mám místa bohatě,jede svižně,celkem sedí na cestě..SPOKOJENOST...až na spotřebu.Pokud vás ještě něco napadne,budu rád za každou radu.I tak díky moc chlapi
Návrat nahoru
Martin Pergl



Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 1894
Bydliště - POVINNÉ *: Kladno

PříspěvekZaslal: 17.09.08 13:23    Předmět: Citovat

Ahoj mě taky papá auto skoro 10 na 100 po městě.Když jedu dálku tak za 7l,ale to je jedno ,ještě se podívej na regulátor tlaku paliva jsou v něm dva "O" kroužky,tak se podívej jestli nejsou špatný tohle jsem řešíl s dědou na Seat Toledo.Měl jeden kroužek uštíplý a byl cejtit benzin,a taky to teklo okolo.Problém je že já nevím kde tady na tom autě je ten regulator Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jirka87
Anonymní





PříspěvekZaslal: 17.09.08 13:43    Předmět: Regulator.... Citovat

Otázka je jestli tady na tom hejbleti je.Pokud se nepletu je to ten samý systém vstřikování jako na Favoritu, či Felici a to je Bosch Mono-Motronic.Je to nízkotlaký systém...žádné extra tlaky.Ale nápad je to dobrý.Taky mě napadla ještě Lambda sonda.Zkusím jí vypojit a uvidím,ale nová stojí 2500kč.Ve fóru je hodně o lambdách,ale žádná konkrétní věc např. o univerzálních lambdách-jaké to má negativa apod.Když to bude žrát méně bez Lambdy,tak se na ni asi vybodnu a budu jezdit s odpojenou.řídící jednotka by měla umět vypočítat náhradní signál...Že by to nenastartovalo apod by se nemělo stát.Uvidím dneska po práci:(
Návrat nahoru
Martin Pergl



Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 1894
Bydliště - POVINNÉ *: Kladno

PříspěvekZaslal: 17.09.08 14:52    Předmět: Citovat

Ale budeš mít větší emise.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Martin Pergl



Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 1894
Bydliště - POVINNÉ *: Kladno

PříspěvekZaslal: 17.09.08 14:55    Předmět: Citovat

[quote="Martin Pergl"]Ale budeš mít větší emise.Vstřikování je tady Bendix.S Favoritem to vůbec neporovnávej. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Martin Pergl



Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 1894
Bydliště - POVINNÉ *: Kladno

PříspěvekZaslal: 17.09.08 14:56    Předmět: Citovat

Ale budeš mít větší emise.Vstřikování je tady Bendix.S Favoritem to vůbec neporovnávej. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jirka87
Anonymní





PříspěvekZaslal: 17.09.08 15:41    Předmět: Sorry Citovat

Tak to pardon :-D ale znas to-NEVEDOMOST JE NEKONECNA:-D
Bendix...dobrá dobrá.a emise?na ty kašlu,nejsem Bursík.Ať žijou americké Muscle Cars a všechno od V6 výš:-D
Návrat nahoru
Martin Pergl



Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 1894
Bydliště - POVINNÉ *: Kladno

PříspěvekZaslal: 17.09.08 17:40    Předmět: Citovat

Tak co už jsi to zkoušel omrknout?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kody



Založen: 18.11.2007
Příspěvky: 577
Bydliště - POVINNÉ *: Olomouc

PříspěvekZaslal: 17.09.08 18:02    Předmět: Citovat

Cau chlape mam stejny motor jako ty a ve meste jezdim taky za 9 az 10 zalezi jak mu slapu v technicaku je napsano kombi. 7,2 takze to zase tolik od realu neni i kdyz v poradku to asi take nebude, kdyz mrknes na netu treba na nove chevrolety jako treba aveo,lacetti a pod. tak maji ve meste take psane skoro 10 litru a je to treba jen 1.6 a novejsi motor jinak lambdu se take chystam vymenit je uplne po smrti na stk jim nestacil ani monitor ale jestli pak klesne spotreba tak to tedy netusim ale doufam Rolling Eyes Wink
_________________
Renault 19-1.7i,66kw,r.v.91
http://kodyr19.rajce.idnes.cz/Muj_srsen/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
lzika
Anonymní





PříspěvekZaslal: 18.09.08 06:31    Předmět: Citovat

Chlapi já myslim, že to je úplně normální 10litrů po městě. Já mam v techničáku město 11,3l. Já řešil spotřebu přes 13 litru. To pak chápu taky mě to nenechávalo úplně v klidu, ale nemůžete Rendu srovnávat s nejnovějšíma autama který jsou úplně jinde. A jak říkal kolega je spoustu nových aut ktery jsou na tom ve městě úplně stejně. Ve městě 10 litránků je krásný. Wink
Návrat nahoru
jirka87
Anonymní





PříspěvekZaslal: 18.09.08 08:25    Předmět: Krásný??? Citovat

Když ti někdo řekne,že mu to jezdí se stejným motorem za 7 a já natankuju plnou a po ujetí cca 120km tam mám mezi půlkou a 3/4,tak to pěkný není.Ne pro mě.Je to hrozný a tím spíš,že to auto smrdí trochu benálem.Sice ne takjako nějaka 120 Škodovka,ale to není omluva...Jinak od včera mám nový laďák:-)čeká na montáž... ovál DTM.Chtěl jsem rovný,ale zvednutý DTM mě nezabije.Možná vyhodím zespodu rezervu a narvu jej doprostřed auta,ať to vypadá hezky
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com