Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Termostat

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HHonzik007



Založen: 12.12.2007
Příspěvky: 42
Bydliště - POVINNÉ *: Lovosicko

PříspěvekZaslal: 18.12.07 22:29    Předmět: Termostat Citovat

Zdare lidi. Sem tu nový a je hustý že tu sou takové stránky. Mam RENOLTA 19. 14i, 1991rv. 5dveřáčka. Mam dotaz ohledně termostatu. Muže mi ně porasdit ohledňe termostatu? Vodní pumpu mam u hlavy zleva (pohled z předu) Nemohu ho najít Crying or Very sad
Jinak mam Starouška přez čtvrt roku a docela dobrý Very Happy Taky mi cuká a mam otočeny volnoběh, nevin čim.
Po novém roce bych mněl Renault na nahradní díly, bude to asi 18. je to přez známého Confused
Díky za RADU
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
sikec



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 185
Bydliště - POVINNÉ *: Ochoz u Tišnova

PříspěvekZaslal: 18.12.07 23:28    Předmět: Citovat

Aniž bych věděl co máš za auto, jedno je asi jasný - shora od chladiče půjde nějaká hadice někam do motoru. V těch místech dotyku hadice s motorem musí být termostat. Není to asi možná u všech aut ale u většiny snad jo. Pokud se pletu, nechť mě kolegové opraví. Zdravím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radecek7



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5176
Bydliště - POVINNÉ *: Brno-Vlezprdelkov

PříspěvekZaslal: 19.12.07 14:20    Předmět: Citovat

sikec napsal:
Aniž bych věděl co máš za auto, jedno je asi jasný - shora od chladiče půjde nějaká hadice někam do motoru. V těch místech dotyku hadice s motorem musí být termostat. Není to asi možná u všech aut ale u většiny snad jo. Pokud se pletu, nechť mě kolegové opraví. Zdravím
j melo by to tak byt ale hledat to u audiny to nikomu nepreju....tam rozdelas pul motoru... Evil or Very Mad
_________________
BMW E36 CABRIO:)
Renault 19 16v PH1
Volvo V70 2.5 TDI rakev
VW Golf Cabrio III dostala moje draha:)
Felda pracant
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger
hanzi



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1075
Bydliště - POVINNÉ *: Kladno

PříspěvekZaslal: 19.12.07 15:07    Předmět: Citovat

sikec napsal:
Aniž bych věděl co máš za auto, jedno je asi jasný - shora od chladiče půjde nějaká hadice někam do motoru. V těch místech dotyku hadice s motorem musí být termostat. Není to asi možná u všech aut ale u většiny snad jo. Pokud se pletu, nechť mě kolegové opraví. Zdravím


jo u rencku 1.7 a 1.8 to tak je... u 1.4 to bude asi stejny... marv by moh vedet kdyz maj jednu takovouhle potvoru doma
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
koczis
Anonymní





PříspěvekZaslal: 22.12.07 10:43    Předmět: Citovat

hanzi napsal:
sikec napsal:
Aniž bych věděl co máš za auto, jedno je asi jasný - shora od chladiče půjde nějaká hadice někam do motoru. V těch místech dotyku hadice s motorem musí být termostat. Není to asi možná u všech aut ale u většiny snad jo. Pokud se pletu, nechť mě kolegové opraví. Zdravím


jo u rencku 1.7 a 1.8 to tak je... u 1.4 to bude asi stejny... marv by moh vedet kdyz maj jednu takovouhle potvoru doma


Jo je to tak. Je v té tlusté hadici co spojuje pumpu s chladičem.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com