Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

MAZDA STORY

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
galejda



Založen: 29.11.2007
Příspěvky: 484
Bydliště - POVINNÉ *: Praha 5

PříspěvekZaslal: 17.12.08 21:00    Předmět: MAZDA STORY Citovat

Ahoj chlapcí chci vám vyprávět malou osobní story která momentálně de doufam uz do finale...Před 5ti rokama jsem si koupil Mazdu 323f mrkacku gt celkem pěkny a halvně pekne tahavy ale o to mi tady nejde.Po koupi jsem cca měsíc řešil všelijaký problémy (Přepis byl sem tam 3* pokazdý si vymysleli nějakou píčovinu,opravy na autě těh bylo taky spousta) po tom měsíci už sem měl věci v cajku,ale ránou jsem se probudil a auto nikde Crying or Very sad . Tak sem to hned bězěl nahlásit na fízly.Auto sem 3/4 roku neviděl pak se kdosi ozval že ty šmedy chytli tak jsem přišel na stanici a opravdu mi ukazali fotky moji magdy ale radej jsem ji nechtel ani spatky pac to byl uz vrak ,auto nešlo ani poradne odtahnout (total zarezly trmeny) a to sem na to měl i odtahovku.Nakonec se vrak podařilo odtahnout a dokonce i prodat zberateli dilu. ALE!

Včera jsem obržel tajemný dopis který po mě požaduje 20212kc za skodní událost Question . Nechápal sem a dneska jsem tam zavolal zjištění bylo zdrcujcí.

Ten cikán co mi to ukrad nekde vyfetlej zbořil nejkou felinu a já ted mám za něj platit škodu jelikož jsem byl majitel auta (odhlásil sem ručení po krádeži ale auto ne čekal sem jestli se nevrátí)

Všechny papíry o krádeži mám ale neozvala se mi ani ta pojištovna, která po mě chce náhrádu škody prisla mi jen nejaká obyčejná obalka (ne doporučená) a v tom dopis že mam uhradit tuhle částku je to nějaká vymahčská firma či co http://www.eos-ksi.cz/index.php?id=1989 pohledávku zadala česká kancelár pojistitelů .


Vim že moje blbost je že sem auto neodhlásil ale to že mám platit za Blbost nějakýho nepracujcího a kardouciho zmetka A to jeste dvakrát
TAK S TOHO MI JE OPRAVDU NA BLITÍ JAK SOU NAŠE ZÁKONY PROHNILÍ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 17.12.08 21:04    Předmět: Citovat

zajdi se všemi podklady na policii a hned budeš chytřejší. podle mě pokud si krádež nahlásil, měl by jsi z toho vyjít s čistým štítem.
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 17.12.08 21:04    Předmět: Citovat

nevim jestly je to 100% ale pokud maš od policajtu papir že ti to auto bylo ukradeny řeknu 8.2 a ta bouračka byla 20.2 tak bys měl bejt z obliga došel bych stim nekam na poliše nebo kontaktovat tu vymahačskou firmu at se ti k tomu vyadři řict jim co a jak ..todle je divoky Shocked
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
galejda



Založen: 29.11.2007
Příspěvky: 484
Bydliště - POVINNÉ *: Praha 5

PříspěvekZaslal: 17.12.08 21:06    Předmět: Citovat

uvidíme zejtra du do tý podivný lichvářský firmy vyzjistit co jim to za pojištovnu zadalo a na firmě se poradim s advokátem a ty floidy se taky pokusim nějak stihnout
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galejda



Založen: 29.11.2007
Příspěvky: 484
Bydliště - POVINNÉ *: Praha 5

PříspěvekZaslal: 17.12.08 21:15    Předmět: Citovat

chpcí du na pivo dneska už toho mám celkem dost potřebuju relax zejtra vám zdělim dálší podrobnosti .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kody



Založen: 18.11.2007
Příspěvky: 577
Bydliště - POVINNÉ *: Olomouc

PříspěvekZaslal: 17.12.08 21:18    Předmět: Citovat

Chlape tak to je hnus i kdyz ve state kteremu veli banda cur... se neni cemu divit no zkus nejak pohledat toho cerneho zmr.. pripadne dej pak vedet take bych mu rad podekoval do bezvedomi je to zkur.... pakaz a jediny socialni program ktery na ne plati ma 9mm jinak s tim zaplacenim uprimnou soustrast Rolling Eyes Wink
_________________
Renault 19-1.7i,66kw,r.v.91
http://kodyr19.rajce.idnes.cz/Muj_srsen/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Trax



Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 304
Bydliště - POVINNÉ *: SVK,near da Prievidza

PříspěvekZaslal: 17.12.08 23:35    Předmět: Citovat

Tak toto je ozaj sila Evil or Very Mad
Keby som nevedel z kade si poviem ze sa to stalo na Slovensku Very Happy

A hlavne je skoda tej mazdicky Crying or Very sad
_________________
Renault 19 GTX r.v.1990 1721cm 66kw
Mazda 323f GT 2,0 V6 108kw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
galejda



Založen: 29.11.2007
Příspěvky: 484
Bydliště - POVINNÉ *: Praha 5

PříspěvekZaslal: 17.12.08 23:56    Předmět: Citovat

celkove nejhorsi na tom je že ta čorka je z z toho venku cca pred 4 mesicema mi prišel dopis od fízlů že případ se odkládá a těd ještě tohle Confused
No nic zejtra dám report jak sem dopad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galejda



Založen: 29.11.2007
Příspěvky: 484
Bydliště - POVINNÉ *: Praha 5

PříspěvekZaslal: 18.12.08 17:42    Předmět: Citovat

Zdravym tak report z dneška----začal jsem telefonátem na kriminálku tomu týpkovi co to vyšetřoval (moje auto nebylo jediný co ukradli) ten mi vysvětlil že to neni možný aby to po mě vymáhali měl za to že po nahlášení na poliše odpovědnost padá což bylo celkem potěšujcí .

Dál sem pokračoval tefonátem k tem "vyděračům http://www.eos-ksi.cz/index.php?id=1989" (ted už tam musela volat máti já už bych je asi jinak poslal do řiti) tak při zdlouhavym vykecávní nejaký čůzy co u nich seděla na telefonu sem se dozvědel že ten cikán to normálně platil ,ale v poslední době se na to vysral tak to chtej po mě jediná věc kterou se oháneli je tendle zákon Zákon č. 168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, ve znění platném do 31.5.2008 ,kterej přestal platit od 1.6.2008 .Proste blbosti vymějšlej.Tak a ted další část která vysvětluje proč de o vyděrače cituju z protokolu z ohledání místa činu:Vozidlo stojí přední částí až po levé zadní kolo na trávníku.Pravými dveřmi se dotýká vedle zaparkovaného vodla ŠKODA FORMAN ,červené barvy u kterého je poškozen levý přední blatník a nárazník,který je v pření části zlomen.

JAK PO ME TY ŠMEJDI EXEKUTORSKÝ VŮBEC MŮŽOU ZA TAKOVODLE ŠKODU CHTÍT 20212KČ (těd pomíjim to že to neni moje chyba) v zákoně je psáno že po mě můžou chtít jen částku přesně odpovídajcí



Pak jsem pokračoval dál na českou kancelář pojistitelů a tam to slo kupodivu opravdu rychle a vstřícně předložil sem jim dokumenty o odcizení a o ukončení pojistky z důvodu odcizení a pak mi bylo řečeno ze ten co to zbořil nějakej kamoš toho zloděje (Škoda že už si nepamatuju jeho jméno fakt sem se bavil morka jen z doslechu) to platil ,ale přestal dokonce se jim tam upsal že to bude splácet.Pak už to šlo rychle okpírovali si dokumenty omluvili se s tím že do pátku by mělo být vše vůči mý osobě zrušený.

Tak že nakonec to vypadá na happy end ,ale v pondělí tam ještě radši brnknu at to mám potvrzený a buto chtít i písemně

Tak že bacha na jakýkoli vymahače a exekutory s nikym se nebaví a hned jednaj a to naprosto bezhlavě Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 18.12.08 20:19    Předmět: Citovat

ještě že jsi bezhlavě nepropadl panice, tohle se musí řešit rázně a s chladnou hlavou chválím
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
LANiN



Založen: 6.12.2007
Příspěvky: 16283
Bydliště - POVINNÉ *: OVA

PříspěvekZaslal: 19.12.08 00:24    Předmět: Citovat

eos ... no jo.. znám... zmrdi největší .................
_________________
Renault 19 Cabrio
Lexus IS300 LPG
Volvo V50


Auto má výkon tehdy až když máš strach sednout si za volant.

http://lanin.rajce.idnes.cz
www.youtube.com/user/valoun1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dunga



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4073
Bydliště - POVINNÉ *: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 19.12.08 12:06    Předmět: Citovat

tak to bud rad, ze tentokrat te nase uzasna policie a derave zakony nehodily drzkou do ho*na Wink snad uz to bude v cajku sefe a kdyby ne, tak se hlasim dobrovolne na nejake to nasili na pachateli, mam ted pres 2 tydny volno a nemam koho mlatit, kdyz neuvidim spolubydliciho Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com