Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

19 a moje nervy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kody



Založen: 18.11.2007
Příspěvky: 577
Bydliště - POVINNÉ *: Olomouc

PříspěvekZaslal: 03.12.07 19:20    Předmět: 19 a moje nervy Citovat

Zdar chlapi tak stale nejezdim maji to v servise uz skoro dva tydny a nic jen stale prehazuji ridici jednotky ale na ty to nejede uz vubec pry mam smulu ze mam ten silnejsi motor je to 1.8 66kw a na ten se pry takove veci tezko shani a ridici jednotka je tam pry taky nejaka extra tak mam auto tri tydny najeto 110km nervy uz v haj...... a prazdnej ucet jinak dekuju KAVOVI za rady co jsem psal ale v tom servise jim to nechci ted radit aby se nenastvali a nevykaslali na me i kdyz te r.j. moc neverim. :cry:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 03.12.07 19:26    Předmět: Citovat

Hele v servise kde maji tvoje auto 3 tydny a jeste s nim nepohli dopředu...
Ehm... Proč tam to auto ještě máš?!..
Myslím že spousta lidí tady se v tom vyzná lépe než origo servisy!! Lidi kteří na to byli před 15ti lety školení jsou už dávno v penzi a ti noví o tom ví hovno když to nemá zásuvku a monitor který jim napíše a nakreslí co přesně mají vyměnit!!..
Ser na ně.
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
kody



Založen: 18.11.2007
Příspěvky: 577
Bydliště - POVINNÉ *: Olomouc

PříspěvekZaslal: 03.12.07 19:43    Předmět: Citovat

Miro to jsi pis ze me to uz brutalne se... ale co mam delat kamose mechanika nemam a servisy v olomouci taky neznam byl jsem v jednom tam mi vymenili jen palivovy filtr a poslali me tam kde jsem ted ze pry rencky nedelaji kdyz jsem mel v oprave galanta mel jsem ho v jinem servise a tam to auto stalo mesic az kdyz jsem jim rekl ze to odvezu a nic jim nedam tak byl za tyden opravenej a v bazaru uz karu nechci jsou to vsichni zlodeji a podvodnici mazou vam med kolem huby ale prodavaji vraky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
rumcajs



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 760
Bydliště - POVINNÉ *: Jihlava

PříspěvekZaslal: 04.12.07 06:50    Předmět: Re: 19 a moje nervy Citovat

kody napsal:
Zdar chlapi tak stale nejezdim maji to v servise uz skoro dva tydny a nic jen stale prehazuji ridici jednotky ale na ty to nejede uz vubec pry mam smulu ze mam ten silnejsi motor je to 1.8 66kw a na ten se pry takove veci tezko shani a ridici jednotka je tam pry taky nejaka extra tak mam auto tri tydny najeto 110km nervy uz v haj...... a prazdnej ucet jinak dekuju KAVOVI za rady co jsem psal ale v tom servise jim to nechci ted radit aby se nenastvali a nevykaslali na me i kdyz te r.j. moc neverim. Crying or Very sad

A jelo Ti to někdy? Pokud ano, napiš přesný označení ŘJ - to by bylo, by se tady nějaká nenašla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanzi



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1075
Bydliště - POVINNÉ *: Kladno

PříspěvekZaslal: 04.12.07 07:31    Předmět: Citovat

tak tri tejdny je uz jako dost... jestli to jezdilo kdyz si to kupoval tak pak bych zkousel ty veci co ti tady radili. na RJ bych zase tak moc nevsazel, ty eletriky je tam kolem dost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kava



Založen: 11.10.2007
Příspěvky: 44
Bydliště - POVINNÉ *: Chotěboř

PříspěvekZaslal: 04.12.07 07:40    Předmět: Citovat

Ja mam taky ten motor a taky mi to tak nejak zaclo pri tech 115000 delat. Ted mam pres 140000 a poho. Vem to ze servisu,nic jim nedavej a zkus to,co my ti tady radime. Ale je to muj nazor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KristensenJ



Založen: 17.10.2007
Příspěvky: 327
Bydliště - POVINNÉ *: Česká Třebová

PříspěvekZaslal: 04.12.07 07:56    Předmět: Citovat

kody napsal:
Miro to jsi pis ze me to uz brutalne se... ale co mam delat kamose mechanika nemam a servisy v olomouci taky neznam byl jsem v jednom tam mi vymenili jen palivovy filtr a poslali me tam kde jsem ted ze pry rencky nedelaji kdyz jsem mel v oprave galanta mel jsem ho v jinem servise a tam to auto stalo mesic az kdyz jsem jim rekl ze to odvezu a nic jim nedam tak byl za tyden opravenej a v bazaru uz karu nechci jsou to vsichni zlodeji a podvodnici mazou vam med kolem huby ale prodavaji vraky.


Pokud neznáš kamaráda mechanika, ani nijak neznáš servisy tak přejdi ne plán Beeeeee začni jim radit co že by s tím mohlo být, pokud to jsou vyčuránci tak tě pošlou s autem do prdele, ale pokud maj zájem tak to s tebou aspoň trochu prodiskutujou a dle jejich možností vyzkoušej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KristensenJ



Založen: 17.10.2007
Příspěvky: 327
Bydliště - POVINNÉ *: Česká Třebová

PříspěvekZaslal: 04.12.07 08:06    Předmět: Citovat

a pokud se bojíš plánu Beee tak přejdi na plán Ceee, auto vyzvedni a zku si ho opravit sám tak jak ti tady bude kdo radit. Ono je kolikrát těžký určit příčinu závady protože některý jsou tak záhadný že člověk hledá i měsíc a pořád nic, jenže v servise ti to laděj dva lidi, a tady radí třeba 10 kterým to dělalo něco podobnýho. Mě to na Ventilu dělalo něco takovýho taky, akorát že já to natočil studený, vrčelo to a po ohřátí (cca15-20min) to začalo klesat na nízký otáčky, koktat a někdy se to zase hned srovnalo ale většinou to zdechlo ale taky hned to šlo natočit. No já tu jednotku měl v háji. Pak mě to dost blblo, když jsem ztratil za jednotkou takovou čepičku z válečku, potom stačej špatný podtlakový hadičky třeba ke snímači tlaku v sání atd. je toho docela hodně ale hledat se to dá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dunga



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4073
Bydliště - POVINNÉ *: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 04.12.07 13:46    Předmět: Re: 19 a moje nervy Citovat

kody napsal:
Zdar chlapi tak stale nejezdim maji to v servise uz skoro dva tydny a nic jen stale prehazuji ridici jednotky ale na ty to nejede uz vubec pry mam smulu ze mam ten silnejsi motor je to 1.8 66kw a na ten se pry takove veci tezko shani a ridici jednotka je tam pry taky nejaka extra tak mam auto tri tydny najeto 110km nervy uz v haj...... a prazdnej ucet jinak dekuju KAVOVI za rady co jsem psal ale v tom servise jim to nechci ted radit aby se nenastvali a nevykaslali na me i kdyz te r.j. moc neverim. Crying or Very sad
znam v olmiku "tuning dilnu" majitel ma rencka, a dalsiho predelava, tak mozna by ses mohl zeptat ho, jestli by ti tam na to nemrkli Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kody



Založen: 18.11.2007
Příspěvky: 577
Bydliště - POVINNÉ *: Olomouc

PříspěvekZaslal: 04.12.07 20:08    Předmět: Citovat

cau chlapi jsem moc rad ze vas tolik chce pomoct a poradit vzkaz pro rumcajse chlape auto nemam doma tak momentalne nemuzu poslat cislo te r.j. snad pozdejc ale dik jinak dungo posli adresu toho servisu ja se tam stavim jinak ten rencek blbnul uz od te doby co ho mam najel jsem na nem jen 110 km a je v haji uplne dvakrat jsem zustal viset tak skoncil v tom servise autobazar se se mnou nehodla vubec bavit mam to od autocechak mam uz nervy uplne v haj... tak dik za vase ohlasy vzdycky me to trochu spravi naladu dnes dokonce jeden manik volal to jsem teda hledel budu vas dale informovat vsem moc diky KODY.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
hanzi



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1075
Bydliště - POVINNÉ *: Kladno

PříspěvekZaslal: 05.12.07 09:11    Předmět: Citovat

no jestli to mas pres bazar tak jsi to mel zkusit dat jim... teda jestli to nebylo ve smlouve ze je to spatny... i kdyz jestli s tim nechteli hnout tak nema cenu nejaky souzeni a pod protoze to sou pak asi velky prachy a jeste bys moh mit smulu... fakt jestli to v tom servisu kde to mas nebudou vedet, vem jim to auto a zkus to sam ... no a tak me napada blizko k olmiku to ma Sponik a nejaky dily z rencka prodava tak by snad i neco moh mit kdybys potreboval
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hrazda



Založen: 12.10.2007
Příspěvky: 504
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 06.12.07 08:46    Předmět: Citovat

Ahoj, delší dobu jsem se tu neukázal, tak se omlouvám, že nevím, co máš, Kody, za problém.
Zkoušel jsi Reno Autocentrum ve Slavoníně? Tam zatím jezdím já a víceméně jsem spokojený, jeden ze mechaniků se v tom docela vyzná.
Jinak bych uvítal taky někoho v Olomouci, kdo se v R19 vyzná, taky mě občas sužují nějaké problémy.

Ještě bych dodal, že mám asi stejný motor jako Kody: F3P 1794ccm 65kW
_________________
Škoda Octavia Elegance 1,9TDi

exRenault 19 1,8S RT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com