Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

nádech v kapotě phI

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Exterier
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pivinek



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 3024
Bydliště - POVINNÉ *: na pivu v Čermné

PříspěvekZaslal: 04.12.07 16:20    Předmět: nádech v kapotě phI Citovat

Zdar borci, mohl by mi někdo objasnit nádech v kapotě? mám auti krátcea myslím si, že to je k vůli chlazení svodů......... díky tomu ně to při silným děšti cákalo na motor a skoro všechny svíčky v louži vody. Myslel jsem, že je to benzínem, ale pak jsem kouknul na kabely a svíčky a nestačil jsem se divit!!!!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MortE
Moderátor


Založen: 24.10.2007
Příspěvky: 3623
Bydliště - POVINNÉ *: BRNO

PříspěvekZaslal: 04.12.07 16:42    Předmět: Citovat

Jo, má to chladit svody...
No a do svíček by Ti téct nemělo...jednak, kvůli tomu plastovýmu krytu a druhak by to nemělo projít přes těsnění (u svíček), takže by se nic stát nemělo...
Ale viděl sem na ten nádech takovej nástavec, kterej to stýkání vody do motoru prej docela výrazně redukoval...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
goreff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 10668
Bydliště - POVINNÉ *: Olšany u Prostějova

PříspěvekZaslal: 04.12.07 17:37    Předmět: Citovat

MortE napsal:
Jo, má to chladit svody...
No a do svíček by Ti téct nemělo...jednak, kvůli tomu plastovýmu krytu a druhak by to nemělo projít přes těsnění (u svíček), takže by se nic stát nemělo...
Ale viděl sem na ten nádech takovej nástavec, kterej to stýkání vody do motoru prej docela výrazně redukoval...
Ty myslíš tu rynu(okap) co je tam sériově? Jinak stačí vyndat fajky odšroubovat plast co drží kabely a zkontrolovat jestli špatně nesedí některý s těch silikonových těsnících kroužků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
pivinek



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 3024
Bydliště - POVINNÉ *: na pivu v Čermné

PříspěvekZaslal: 05.12.07 17:59    Předmět: těsnění Citovat

No já mám Renaulta je chvilku..... ty těsnící kroužky tam určitě nejsou a jak se dostane voda až ke svíčkám nevím, ale je to jen při pořádném pršení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
goreff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 10668
Bydliště - POVINNÉ *: Olšany u Prostějova

PříspěvekZaslal: 05.12.07 18:40    Předmět: Citovat

Je to častej problém u ventila,pokud tam to těsnění není,bude tam voda vždycky,dostane se přes ten plast,je v něm spousta různejch děr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Exterier Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com