Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Na tři válce
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fun_titman



Založen: 19.10.2007
Příspěvky: 130
Bydliště - POVINNÉ *: pardubice

PříspěvekZaslal: 24.11.07 20:00    Předmět: Citovat

Kamo brisk je risk... dal sem je tam a vubec to nedavalo... hazely malou jiskru a byly to ty tribody... nutno podotknout za byůl spatnej motor, ale koupili sme novy kabely ke svickam a taky nic... tak Koci objednal naky svicky z Francie, a pohoda... borecek na diagnostice rikal ze jeste nevidel ze by to takhle palilo, a nebyly nijak zvlast drahy a kabely sou z Kelly to zn. Starline
_________________
jednostočtyřicetdva a napolo chcíplý kůň... :-D

16V na Prodej 775760912
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Skype Name
Dave Chamade
Anonymní





PříspěvekZaslal: 26.11.07 08:57    Předmět: Citovat

Ahoj kluci, potom co jsme to všechno pokutil tak to jelo dobře až dodnes, nyní to zase jede místy na tři válce a pak se to zase chytne, v čem by mohl být problém, nemyslím si že by to bylo ve svíčkách... zase.. Ale stalo se to potom co jsem na to dupl když jsem chtěl předjíždět a patom to začalo dělat..
Návrat nahoru
Dave Chamade
Anonymní





PříspěvekZaslal: 30.11.07 21:13    Předmět: Citovat

Abych nevytvářel nový téma tak to rozvedu tady, bylo to lambdasondou, byla černá jak šuvix a auto tam pouštělo šíleně moc paliva. Ale stejně se mi zdá, že to v určitém spektru otáček cuká. voda mi nemizí a tak nevím co by to mohlo být Sad co myslíte?
Návrat nahoru
Dave Chamade
Anonymní





PříspěvekZaslal: 30.11.07 21:19    Předmět: Citovat

Ještě jedna věc, mám vykuchanej středovej tlumič výfuku a koncovej tlumič, (předchozí majitel) a mám možnost levně koupit koncový výfuk z 1.4 karbecu a potřebuji tam zvětšit odpor výfukových plynů, můžu to tam dát? Co šířka rour, je stejná u 1.4 karbec a 1.7 stříkando? Diky
Návrat nahoru
rumcajs



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 760
Bydliště - POVINNÉ *: Jihlava

PříspěvekZaslal: 03.12.07 08:18    Předmět: Citovat

Dave Chamade napsal:
Ještě jedna věc, mám vykuchanej středovej tlumič výfuku a koncovej tlumič, (předchozí majitel) a mám možnost levně koupit koncový výfuk z 1.4 karbecu a potřebuji tam zvětšit odpor výfukových plynů, můžu to tam dát? Co šířka rour, je stejná u 1.4 karbec a 1.7 stříkando? Diky

Průměry nemusí sedět, střední díl jsem taky vyhodil = měl jsem tu rouru z 1,4. Změnu jsem nepozoroval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com