Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Ekonoměr
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Interier
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cube



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 946
Bydliště - POVINNÉ *: Jížní morava

PříspěvekZaslal: 13.10.08 18:44    Předmět: Citovat

dráty je lepší vytahovat než je tam strkat Very Happy
_________________
Ph2,16v chamade-Project RED ENGINE-dead
weight: cca 890kg

http://cube1.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr.Voza



Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 133
Bydliště - POVINNÉ *: Chrudim

PříspěvekZaslal: 14.10.08 00:06    Předmět: Citovat

No... jak to tak ctu, tak nejlepsi bude se na palubak vysrat, jak psal goreff. Puvodni dotaz jsem sem ale nedaval ohledne palubaku, ale EKONOMERU. Takze kdybyste snad nekdo vedel treba o nejakym e-shopu, kde se da neco takovyho koupit treba jako pridavnej budik a jednoduse zapojit traba na privod paliva nebo na ten podtlak v sani, tak dejte vedet... Dik.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr.Voza



Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 133
Bydliště - POVINNÉ *: Chrudim

PříspěvekZaslal: 16.10.08 00:12    Předmět: Citovat

Koukal jsem ze treba na Aukro.cz (treba tady: http://www.aukro.cz/item450043136_ekonomer.html), nebo jinejch aukcich se obcas vyskytne nejakej ten ekonomer ze Skodovky. U nas v Chrudimi se taky poradaj motoristicky burzy a mam par znamejch, co maj stary skodovacky "haraburdi" v garazich. Takze bych treba tenhle nekde sehnat moch. Udajne se to zapojuje na podtlak v sani. Myslite, ze by to v R19 fungovalo, kdyz to je strikacka a skodovky byly karbec? Co myslite?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 16.10.08 06:55    Předmět: Citovat

Mr.Voza napsal:
Koukal jsem ze treba na Aukro.cz (treba tady: http://www.aukro.cz/item450043136_ekonomer.html), nebo jinejch aukcich se obcas vyskytne nejakej ten ekonomer ze Skodovky. U nas v Chrudimi se taky poradaj motoristicky burzy a mam par znamejch, co maj stary skodovacky "haraburdi" v garazich. Takze bych treba tenhle nekde sehnat moch. Udajne se to zapojuje na podtlak v sani. Myslite, ze by to v R19 fungovalo, kdyz to je strikacka a skodovky byly karbec? Co myslite?
duležitej je podtlak v sani a ty maj všechny auta stejne takže fungovat to bude (bude se ti hejbat ručička ) ale to je tak vše ... nic podle toho nepoznaš .. v dobrejch hodnotach budeš jen když to pude na volnobeh nebo sundaš nohu z plynu z kopce jinak furt v červenym Laughing vec na <> ale kdo chce kam chuj snim Wink
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Voza



Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 133
Bydliště - POVINNÉ *: Chrudim

PříspěvekZaslal: 16.10.08 12:50    Předmět: Citovat

m1tv napsal:
Mr.Voza napsal:
Koukal jsem ze treba na Aukro.cz (treba tady: http://www.aukro.cz/item450043136_ekonomer.html), nebo jinejch aukcich se obcas vyskytne nejakej ten ekonomer ze Skodovky. U nas v Chrudimi se taky poradaj motoristicky burzy a mam par znamejch, co maj stary skodovacky "haraburdi" v garazich. Takze bych treba tenhle nekde sehnat moch. Udajne se to zapojuje na podtlak v sani. Myslite, ze by to v R19 fungovalo, kdyz to je strikacka a skodovky byly karbec? Co myslite?
duležitej je podtlak v sani a ty maj všechny auta stejne takže fungovat to bude (bude se ti hejbat ručička ) ale to je tak vše ... nic podle toho nepoznaš .. v dobrejch hodnotach budeš jen když to pude na volnobeh nebo sundaš nohu z plynu z kopce jinak furt v červenym Laughing vec na <> ale kdo chce kam chuj snim Wink


Me proste chybej ty vsechny hejblatka, co jsem mel ve skodovkach. Tam bylo porad co hlidat. Teplotu, jestli nevari motor, ukazatel benzinu, jestli me to za zatackou nechcipne, pac v zatacce blikalo "hlavovy voko" i kdyz jsem mel pul nadrze benzinu, na kazdy druhy krizovatce rucne zapinat vrtuli na chladici, pac to jinak zacalo varit.... no a tohle vsechno me ted v R19 odpadlo, tak me to proste chybi Laughing Vim ze neco takovyho mel kdysi kamos v Regate a hrozne se me libilo, jak se mu tam furt neco hejbe Laughing Rikal tenkrat, ze se podle toho da asi jezdit levnejc, ale kdyz jede podle sebe, tak je ta rucicka furt v cervenym, presne jak pises ty Laughing

Asi si koupim nejaky maly letadlo, tam je tech budiku, na ktery se da koukat dost Laughing
http://www.aviation-fan-club.com/images/fotogalerie/-%20An-225%20Mrija/mryja30.jpg
Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Interier Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com