Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

barva laku

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hypnotic-R19



Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 136
Bydliště - POVINNÉ *: Velke Opatovice

PříspěvekZaslal: 04.10.08 12:20    Předmět: barva laku Citovat

chtěl jsem se zeptat dá se někde koupit přímo moje barva auta ve spreji?zkoušel jsem to a všude mají takové to ty škodovácké základní barvy a tak .. jako další možnost je namýchat si ju ale to se mi nechce pač to příjde dost draho a mám to jen na nárazník , tak že jsem se chtěl optat zda má někdo zkušenosti kde se dá koupit odstín mého auta aniž bych si ju musel nechta míchat?nebo jaké mám možnosti..?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ufas



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2995
Bydliště - POVINNÉ *: Bechyně

PříspěvekZaslal: 04.10.08 12:26    Předmět: Re: barva laku Citovat

Hypnotic-R19 napsal:
chtěl jsem se zeptat dá se někde koupit přímo moje barva auta ve spreji?zkoušel jsem to a všude mají takové to ty škodovácké základní barvy a tak .. jako další možnost je namýchat si ju ale to se mi nechce pač to příjde dost draho a mám to jen na nárazník , tak že jsem se chtěl optat zda má někdo zkušenosti kde se dá koupit odstín mého auta aniž bych si ju musel nechta míchat?nebo jaké mám možnosti..?


nechat namíchat... podle kódu barvy ti odstín stejně sedět nebude... ta barva co máš na autě už je vypálená od sluníčka.. takže nic jinýho než namíchat fakt nee.. Wink a příště hledej a nezakládej nový téma ale připiš to do nějákýho stávajícího... už se to tu řešilo mockrát... a podobnou odpověď sem psal jenm já aspoň desetkrát...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dunga



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4073
Bydliště - POVINNÉ *: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 04.10.08 13:01    Předmět: Re: barva laku Citovat

Ufas napsal:
nechat namíchat... podle kódu barvy ti odstín stejně sedět nebude... ta barva co máš na autě už je vypálená od sluníčka.. takže nic jinýho než namíchat fakt nee.. Wink a příště hledej a nezakládej nový téma ale připiš to do nějákýho stávajícího... už se to tu řešilo mockrát... a podobnou odpověď sem psal jenm já aspoň desetkrát...
kdyby pouzil hledat, tak to ani nemusi nikam pripisovat, pze presne tohle se resilo uz aspon 5x...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cawba



Založen: 22.11.2007
Příspěvky: 1616
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 04.10.08 15:33    Předmět: Citovat

Nechat namichat. Kdyz je sikovnej clovek, tak ti to namicha tak, ze to ani nepoznas. viz co jsem si nechaval michat ja Cool Razz Drahy to neni, 500ml spray, coz je deci barvy vyslo 270kcs
a zpomnel jsem... a priste HLEDAT kurwa... Laughing
_________________
ex Crying or Very sad R19 1.9D PH.II (16V Inspired) -> BMW Power
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hypnotic-R19



Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 136
Bydliště - POVINNÉ *: Velke Opatovice

PříspěvekZaslal: 04.10.08 16:57    Předmět: Citovat

ok díky moc krát ..myslel jsem si to , že to stejně tak dopadne s tím namýcháním ..jinak se nezlobte , že jsem nehledal ..nemněl jsem na to moc času ..příště se určo juknu ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com