Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

1721 54kw 1bod -> 1794 66kw 1bod

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
booot
Anonymní





PříspěvekZaslal: 21.11.07 22:51    Předmět: 1721 54kw 1bod -> 1794 66kw 1bod Citovat

Ahoj,

mam 54kw, chtel sem jenom hodit hlavu + elektriku a prvni dil vyfuku z 66kw jak uz to tady par lidi ma (Kubais, ...), ale bylo mi receno ze 54kw motor ma jiny tvar pistu a ze to neni moc dobry napad, cili uvazuji o koupi celeho motoru 66kw, vyplati se koupit bouracku na zadek cely auto a prehazet nebo jenom motor + hlavu + elektriku + svody? Je v tomhle pripade treba jeste neco navic? Delal to uz nekdo, kolik ste za to dali? Dik
Návrat nahoru
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 21.11.07 22:54    Předmět: Re: 1721 54kw 1bod -> 1794 66kw 1bod Citovat

booot napsal:
Ahoj,

mam 54kw, chtel sem jenom hodit hlavu + elektriku a prvni dil vyfuku z 66kw jak uz to tady par lidi ma (Kubais, ...), ale bylo mi receno ze 54kw motor ma jiny tvar pistu a ze to neni moc dobry napad, cili uvazuji o koupi celeho motoru 66kw, vyplati se koupit bouracku na zadek cely auto a prehazet nebo jenom motor + hlavu + elektriku + svody? Je v tomhle pripade treba jeste neco navic? Delal to uz nekdo, kolik ste za to dali? Dik


a kolik seš ochotnej za ten motor dat? mam jeden ma najeto asi 90t je kompletni i s eletrikou .. jediny chyba že papka olej takže chce sundat hlavu a dat novy simerinky na ventily jinka je dobrej
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
booot
Anonymní





PříspěvekZaslal: 22.11.07 10:11    Předmět: Citovat

momentalne nic, chci to resit az kolem unora, az budou nejaky prasule. Jinak to ze papka olej je sice pekny, ale sam bych si to nespravil, takze bys mi to musel udelat ty. Pokud ti tam bude lezet jeste v unoru, tak se muzem pripadne domluvit, ze bych se zastavil. Jezdim obcas do jiznich cech za rodinou. Krom toho co sem napsal uz neni treba nic jineho menit? (prevodovka, ...? zas tak do toho nevidim). Nahod nejakou cenu, jakou by sis predstavoval, ze ten spravenej motor, at vim kolik nasetrit. Dik
Návrat nahoru
Vítek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 1483
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 22.11.07 10:22    Předmět: Citovat

staci dokonce jen hlava sani a elektrika, nekdo dokonce tvrdil ze jen sani a elektrika
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 22.11.07 12:33    Předmět: Citovat

Vítek napsal:
staci dokonce jen hlava sani a elektrika, nekdo dokonce tvrdil ze jen sani a elektrika


hlava je jina
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com