Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Dvere - antikoroze, vytlumeni

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Interier
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cawba



Založen: 22.11.2007
Příspěvky: 1616
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 29.08.08 08:58    Předmět: Dvere - antikoroze, vytlumeni Citovat

Jelikoz to nikdo nedelal a jestli tam neco z fabriky bylo, tak uz to tam davno neni Laughing , takze se chystam na poradny vycisteni vnitrku dveri a "konzervaci" Na jare jsem udelal lehce predni dvere voskem na dutiny ve spreji od Motipu. Tohle se mi moc neosvedcilo (veci ve sprejich obecne nemam rad a neverim jim), resp. se mi to vubec nelibi a nezda se mi to ucinny dostatecne --
1. stika to jak voda, coz je na jednu stranu dobry, ze se to dostane vsude, ale zase toho pulka vytece tema odtokovyma dirama na zem
2. kdyz to konecne po tydnu zaschne, tak je to lepivy jak izolacka a vsechen prach a bordel co se do dveri dostane se na tom chyta
3. mala vydatnost spreje - jeden na dvere, kdyz bych to chtel fakt poradne Rolling Eyes

Takze otazka je jasna, co se na to da pouzit?
Je mozny vytrit to Body ? (s tim strasne rad pracuju Razz )
Uvitam vsechny napady Exclamation

A rad bych nejak navazal na Arrow tohle tema.
Da se nejak zkombinovat takova antikorozni uprava a pozdejsi/soucasny vytlumeni? Napr. jeden vyrobek na oba tyhle "problemy" ?
_________________
ex Crying or Very sad R19 1.9D PH.II (16V Inspired) -> BMW Power
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jarda



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2643
Bydliště - POVINNÉ *: Havířov

PříspěvekZaslal: 29.08.08 16:24    Předmět: Citovat

Nejlepší antikorozní ochrana je olej nebo vazelina prostě cokoliv masného. Když hodíš hřebík do sklenice oleje tak ho vytáhneš po 100 letech bez známky koroze. Já když jsem měl v minulým století škodofku tak jsem hned od novoty stříkal všechny dutiny resistínem půl na půl s vyjetým olejem. Škodofka dodnes jezdí bez výměny prahů,dveří atd.
_________________
Rozhodl jsem se,že budu žít věčně a umřu jenom kdyby mi to nevyšlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
CHUD
Vítěz Morávia Party 2007


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 552
Bydliště - POVINNÉ *: Sepekov

PříspěvekZaslal: 01.09.08 08:22    Předmět: Citovat

jj to je fakt nejlepší je mastnota.... takovej olej nafta a to do ho trocha vazelíny smícháš a tříkneš to to je fakr např do prahů bomba ti to vyvzlíná a je to zakonzervované ale do dveří no nevím jestli tam chceš ještě něco dávat tak to to pravé nemuse no takže asi to body jinak vyzkoušené mám asfalt roupustěný s acetomu a naftě.... taky super věc no jo jenom to chvíli smrdí no co naděláš
_________________
Auto je m?j život a ten mi nic neveme jenom to auto
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cube



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 946
Bydliště - POVINNÉ *: Jížní morava

PříspěvekZaslal: 17.09.08 18:37    Předmět: Citovat

Nebudu zakládat nové téma tak to napíšu sem. Nevíte kolik by se dalo odstranit v interieru z podlahy teho co je tam použité na vytlumení ty asvaltové platy nebo co to je. Kolik kg to asi tak váží?
_________________
Ph2,16v chamade-Project RED ENGINE-dead
weight: cca 890kg

http://cube1.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
goreff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 10668
Bydliště - POVINNÉ *: Olšany u Prostějova

PříspěvekZaslal: 17.09.08 18:42    Předmět: Citovat

takže pán chce auto odlechčit Laughing ...nevím kolik to může vážit,podle mě to bude zanedbatelnejch pár kilo...
_________________
F7R 16 Soupapes http://goreff.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
cube



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 946
Bydliště - POVINNÉ *: Jížní morava

PříspěvekZaslal: 17.09.08 19:04    Předmět: Citovat

Mě by stačilo kdyby to vážilo aspon 10kg. Sem skušal malý kusek odělat zdá se mě to nějak moc lehké Jestli to má jen tak 2kg tak to nemá cenu odělávat. Když nad tím tak přemýšlám tak v tem autě je všecko udělané v co nejniží možné váze. To se potom nedá pořadně odlehčit
_________________
Ph2,16v chamade-Project RED ENGINE-dead
weight: cca 890kg

http://cube1.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Interier Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com