Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Mimoňské války 13. - 22.8.-24.8.2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 25.08.08 12:08    Předmět: Citovat

sparky9101 napsal:
tak poslusne hlasim navrat z mimoně.. a se*u na to.. debilnejsi sraz sem nezral.. odporoucela se vodni pumpa.. auto = prutokac.. takze scesta domu 3,5hodiny na lane.. do toho nam vykradli stan a ukradli mi kratasy a slivovici.. a aby toho nebylo malo, tak si organizatori spletli moje auto a cely mi ho postrileli paintballkou.. a jelikoz je kapota nouzove strikla sprejem tak hadejte co.. no jisteee.. umylo se to i s barvou.. uáááááááááááá



Ten provaz sis měl hodit, místo toho aby ses za ním nechal tahat Laughing

...upřímnou soustrast Confused
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Boris
Organizátor Drhlen


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 10287
Bydliště - POVINNÉ *: Semily

PříspěvekZaslal: 25.08.08 12:19    Předmět: Citovat

sparky9101 napsal:
tak poslusne hlasim navrat z mimoně.. a se*u na to.. debilnejsi sraz sem nezral.. odporoucela se vodni pumpa.. auto = prutokac.. takze scesta domu 3,5hodiny na lane.. do toho nam vykradli stan a ukradli mi kratasy a slivovici.. a aby toho nebylo malo, tak si organizatori spletli moje auto a cely mi ho postrileli paintballkou.. a jelikoz je kapota nouzove strikla sprejem tak hadejte co.. no jisteee.. umylo se to i s barvou.. uáááááááááááá

Tak to bych po nich požadoval náhradu a hlavně si zkontroluj jestli tam nemáš důly... Rolling Eyes
_________________
Renault 19 16V 99kWoltu
www.djmartinbores.cz I www.danceparty.unas.cz I www.indoorpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
r0mik



Založen: 13.10.2007
Příspěvky: 651
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 25.08.08 12:39    Předmět: Citovat

Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sparky9101



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 296
Bydliště - POVINNÉ *: Most

PříspěvekZaslal: 25.08.08 16:16    Předmět: Citovat

Šulín napsal:
sparky9101 napsal:
tak poslusne hlasim navrat z mimoně.. a se*u na to.. debilnejsi sraz sem nezral.. odporoucela se vodni pumpa.. auto = prutokac.. takze scesta domu 3,5hodiny na lane.. do toho nam vykradli stan a ukradli mi kratasy a slivovici.. a aby toho nebylo malo, tak si organizatori spletli moje auto a cely mi ho postrileli paintballkou.. a jelikoz je kapota nouzove strikla sprejem tak hadejte co.. no jisteee.. umylo se to i s barvou.. uáááááááááááá


Laughing Laughing nějaký fotky???


to bylo to posledni na co sem v tu chvili myslel Laughing


morte: ne byl to normální matnej cernej sprej..
_________________
Renault 19 1.9dT - http://sparky9101.rajce.idnes.cz
Volkswagen Bora 1.9 TDi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com