Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zatmavení skel
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
5n00py



Založen: 29.4.2008
Příspěvky: 348
Bydliště - POVINNÉ *: Most

PříspěvekZaslal: 30.06.08 14:06    Předmět: Citovat

patriotpetr napsal:
5n00py napsal:
patriotpetr napsal:
u celniho musi byt propustnost 75 procent svetla,u bocnich prednich 70 procent a zadni a bocni zadni je jedno...prebij treba plechem.... Laughing


jestli nejsem uplne blbej CELNI je to pres ktery koukam dopredu ven ne??:-)....a tam nsmi byt zadna folie ani s atestem....lol uz to vidim jak si tam nekdo da folii;-)))


no jasny, ale vyrobce to tak udelat muze...


to uz je zase uplne jineho ..co ty myslis(ty mas na mysli tonovany) a to neni folie ale melo by to byt v tom skle:-)
_________________
1.8i 81kw r93 Ph2
http://5noopy.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
patriotpetr



Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 475
Bydliště - POVINNÉ *: Volary

PříspěvekZaslal: 30.06.08 15:53    Předmět: Citovat

aha...jo tak to bude ončo...
_________________
Na odpočinku R19 Chamade ph1 1721 cm3/54Kw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Peca



Založen: 15.6.2008
Příspěvky: 2794
Bydliště - POVINNÉ *: Hlavní Hrad Brno-Vlezprdelkov,ináč Breclavsko

PříspěvekZaslal: 30.06.08 22:23    Předmět: Citovat

vyser se na přední dveře,udělej zadek a zadní dveře třeba 100 procentní černou a předek nech být,já měl kvůli předkům problém na STK a ikdyž tam mám atestaci,nakonec udělal,ale ty keci.
_________________
www.computery.7x.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
5n00py



Založen: 29.4.2008
Příspěvky: 348
Bydliště - POVINNÉ *: Most

PříspěvekZaslal: 01.07.08 09:22    Předmět: Citovat

Peca napsal:
vyser se na přední dveře,udělej zadek a zadní dveře třeba 100 procentní černou a předek nech být,já měl kvůli předkům problém na STK a ikdyž tam mám atestaci,nakonec udělal,ale ty keci.


Jestli si mel Atest na predku nemohl si mit problem...proto tam ten ATEST je Smile
_________________
1.8i 81kw r93 Ph2
http://5noopy.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Cawba



Založen: 22.11.2007
Příspěvky: 1616
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 01.07.08 09:26    Předmět: Citovat

Kdyz je chlap na STK kkt, nenadelas nic... Rolling Eyes
A vy jste si fakt nekdo lepili ty folie sami? Chtel bych to videt? Nejsou bublinky?
_________________
ex Crying or Very sad R19 1.9D PH.II (16V Inspired) -> BMW Power
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 01.07.08 09:28    Předmět: Citovat

Já mám na předku propustnost 30% a minimum j 70% a taky mám atest..

Teď mě vzali nedávno benga, a hádali se semnou, že tam ten atest nemá co dělat...
Říkám ale to mám 70% fááááákt Embarassed

Tak mi šel ukázat na policejní ochcávě kolik je 70% Laughing no měli to o něco světlejší, omg Rolling Eyes

Ale pokutu jsem nedostal, páč kdo umí ten umí..

No a ty atesty nebyly zadarmo, žeano...
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
5n00py



Založen: 29.4.2008
Příspěvky: 348
Bydliště - POVINNÉ *: Most

PříspěvekZaslal: 01.07.08 12:29    Předmět: Citovat

Cawba: jj lepil jsem je sam samozrejmne na poprvi to neni ono ale da se to kdyz si s tim pohrajes po 2-x uz je to hracka. a Bublinky nejsou zandy musis tlacit a tlacit:-)
Mirek: a nebo ten atest staci nekomu ukrast treba se sluzebaka:-)
_________________
1.8i 81kw r93 Ph2
http://5noopy.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Vítek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 1483
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 01.07.08 19:22    Předmět: Citovat

nic proti podle predlisu musi byt atest na vsech oknech a predni musi mit vystaveno potvrzeni o propustnosti. vse co se dava na auto musi mit atest!!!
_________________
R19?? to uz nastesti nemam ale vzdy jsem ho mel moc rad i s vodou v kufru a stalim sranim vseho!! VW nafta kupredu! - uz taky není. vratil jsem se k Francii Peugeot 406 HDI rv 2004
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 01.07.08 20:16    Předmět: Citovat

Vítek napsal:
nic proti podle predlisu musi byt atest na vsech oknech a predni musi mit vystaveno potvrzeni o propustnosti. vse co se dava na auto musi mit atest!!!


Však já mám Twisted Evil
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Peca



Založen: 15.6.2008
Příspěvky: 2794
Bydliště - POVINNÉ *: Hlavní Hrad Brno-Vlezprdelkov,ináč Breclavsko

PříspěvekZaslal: 01.07.08 20:17    Předmět: Citovat

on měl na tým STK problém,protože tam mám zatmavení 60 procent,místo 30 Very Happy přikládal tam papír a říkal jakou má barvu,no prostě hňup,ale pak si všiml kol a byl klid,začal kecat,že má taky takový a to už byl můj.
_________________
www.computery.7x.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
pivinek



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 3024
Bydliště - POVINNÉ *: na pivu v Čermné

PříspěvekZaslal: 03.07.08 20:32    Předmět: fólie Citovat

kamarád ve třídě začal s fóliema dráždit. Tak jsem si je taky pořídil na 3dvířko, zatím jen na zadní boční okénka. Pěkně jsem si je sundal, pořádně omyl a na staré matraci lepil. Každé okno jsem dělal nadvakrát. U prvního se mi fólie slepila statickou elektřinou, u druhého okna se mi ostře přehla. Používal jsem hodně jarové vody a plastovou stěrku a utěrkou. Šlo mi to krásně, když jsem tam měl nějakou nečistotu, lehce jsem to nadzvedl, houbou nacákal vodu a znovu stíral.Dokonce mě to tak začalo bavit, že nemám ani žádné fotky. Využil jsem trochu zkušeností ze zedničiny, když to dělalo na krajích šikmé bubliny. Přišel jsem na správný gryf a šloto moc pěkně. Dělal jsem to sám a mám to 1000krát lepšejší než kamarád, který to dělal ještě s dalšíma dvěma kamarády.......Fólie jsem měl 3000x500 (mm) s 5% zatmavením za 185Kč a na zadní vrata chci kupovat 3000x700 (mm) fólie jsem kupoval v trochu lepším obchodě s autodoplňky(tuningem) mohu poslat fotky jak to vypadalo před o po lepením fólií.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Cawba



Založen: 22.11.2007
Příspěvky: 1616
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 04.07.08 12:04    Předmět: Citovat

pivinek hezkej navod Wink ale spis mi porad, jak udelat ty trojuhelnicky na zadnich dverich na 5ti dvirku a celkove zadni okna? Profici to delaji bez demontaze oken a maji to za hodinku hotovy, je jasny, ze uz to maji v ruce, ale ze nevytahuji okna, nesvedci o tom, ze to maj v ruce, na to je spis nejakej "figl", ale jakej ? Idea A jak na sklo kufru? Idea
_________________
ex Crying or Very sad R19 1.9D PH.II (16V Inspired) -> BMW Power
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
5n00py



Založen: 29.4.2008
Příspěvky: 348
Bydliště - POVINNÉ *: Most

PříspěvekZaslal: 04.07.08 12:20    Předmět: Citovat

Cawba:Je lepsi kdyz si vyndas vsechny postrani okna a budes to lepis nekde na stole nebo tak....zkousel jsem to take lepis kdyz jsem je mel na okne a strasne moc sra*i....venku je to za 10min....a kufr?? S tim si pohrajes no nekde v Tv(myslim ze Autosalon(TV Prima CERVEN 24DIL) nekde to tam najdi lepeni folii a tam je to jakstaks videt jak se lepi zadni okno)
_________________
1.8i 81kw r93 Ph2
http://5noopy.rajce.idnes.cz/


Naposledy upravil 5n00py dne 04.07.08 16:30, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LANiN



Založen: 6.12.2007
Příspěvky: 16283
Bydliště - POVINNÉ *: OVA

PříspěvekZaslal: 04.07.08 12:37    Předmět: Citovat

nebo to taky jde přez pojistku udělat Wink mirek by tu moh povídat ten ví víc Wink
_________________
Renault 19 Cabrio
Lexus IS300 LPG
Volvo V50


Auto má výkon tehdy až když máš strach sednout si za volant.

http://lanin.rajce.idnes.cz
www.youtube.com/user/valoun1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sob007
LOPRAIS


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5122
Bydliště - POVINNÉ *: Skalice [Zn]

PříspěvekZaslal: 04.07.08 15:04    Předmět: Citovat

LANiN napsal:
nebo to taky jde přez pojistku udělat Wink mirek by tu moh povídat ten ví víc Wink

Question Question
_________________
Renault 19 RT F3P 1794 65kW(SPI) 1993
Renault 19 16V cabrio ph1

http://sob007.rajce.idnes.cz/
Servisní manuály, Jak na to ......
http://www.edisk.cz/adresar/1de83325b3cdf4b28843e72ae17fa915
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další
Strana 2 z 13

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com