Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Záměna torzních tyčí

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Podvozek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vbzdenc
Anonymní





PříspěvekZaslal: 02.06.08 21:16    Předmět: Záměna torzních tyčí Citovat

Zdravím, použil jsem vyhledávání, ale nedostal jsem se k uspokojivé odpovědi, proto zakládám nový dotaz: Mám Renault 19, r.v. 1993-je to ten novější typ, má 4 torzní tyče, které se ovšem odebraly do kytek. Dotaz zní jestli by šla na 100% použít k výměně náprava z renalta 19-staršího typu (před rokem 1993)-má myslím 2 torní tyče. Nápravu na novější typ se mě nedaří sehnat, zatímco na ten starý typ ano. Na tu záměnu jsem se ptal v několika servisech a vždycky sem dostal jinou odpověd, někdo říká že ano, někdo že ne...tak pokud máte někdo přímo zkušenosti budu moc vděčnej. A jestli někdo ví kde v Brně nebo okolí by se na vrakáči dala sehnat ta novější náprava tak prosím o radu.
Návrat nahoru
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 02.06.08 21:20    Předmět: Citovat

vyměnit nápravu kus za kus jde, ale kombinovat vnitřnosti nelze...

2torzní není ani starší ani mladší jen se dávala na slabší verze a narozdíl od 4T nepraskají torzní tyče ale je měkčí pokud máš v plánu jezdit do extremu..

Jedine co se na 2T kazí je ložisko ale je to haléřová záležitost oproti té 4T..

A doplň si místo bydliště do profilu - podmínka tohoto fóra...
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Dunga



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4073
Bydliště - POVINNÉ *: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 02.06.08 21:42    Předmět: Re: Záměna torzních tyčí Citovat

vbzdenc napsal:
Zdravím, použil jsem vyhledávání, ale nedostal jsem se k uspokojivé odpovědi, proto zakládám nový dotaz: Mám Renault 19, r.v. 1993-je to ten novější typ, má 4 torzní tyče, které se ovšem odebraly do kytek. Dotaz zní jestli by šla na 100% použít k výměně náprava z renalta 19-staršího typu (před rokem 1993)-má myslím 2 torní tyče. Nápravu na novější typ se mě nedaří sehnat, zatímco na ten starý typ ano. Na tu záměnu jsem se ptal v několika servisech a vždycky sem dostal jinou odpověd, někdo říká že ano, někdo že ne...tak pokud máte někdo přímo zkušenosti budu moc vděčnej. A jestli někdo ví kde v Brně nebo okolí by se na vrakáči dala sehnat ta novější náprava tak prosím o radu.
2 torzka neznamena, ze je starsi! 2/4 se pouzivali podle motoru, nikoliv podle roku vyroby.... pokud chces 4t za kazdou cenu, hledej z 16v a dT, pripadne TXE ph1. (tusim) a RSi ph2...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Podvozek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com