Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vzduchový filtr rada

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morris



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 440
Bydliště - POVINNÉ *: Letovice

PříspěvekZaslal: 29.10.07 07:17    Předmět: Vzduchový filtr rada Citovat

Zdar , mám dotaz , koupil sem sport vzduch filtr Raveland do 16V , nasadil a má zátah lepší to ano zase se mi snížila maximálka na dvojku . Dříve 110km/h a to ještě na kolech 16" s pneu 215/40 . Teď mám plechy 14" s pneu 185/60 . Tak se chci zeptat ,ne jen ohledně tohoto ale všeobecně nějaký rady a zkušenosti jak to vyřešit aby byl výsledek co nejlepší . A ještě případně oddychový filtr - ten se dává na tu hadičku malou jak vede do té hlavní hadice sání ? Jinak ten vzducháč abych upřesnil tak mám kužel . Dík moc za odpovědi
_________________
R19- red ph1 16V 3dv. ať odpočívá v pokoji.
R19- red ph1 16V 5dv. ať odpočívá v pokoji.
R19- black ph2 16V 5dv. byl moj mazel-prodán
VW- golf IV 1.9Tdi :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tengi
Anonymní





PříspěvekZaslal: 29.10.07 12:48    Předmět: Citovat

mno tak s tim vzducháčem ti moc neporadim,ale ja měl 15" kola a pak jsem to musel vyměnit pač to všude dřelo a mám tam 13" a to je báseň konečnš to jede a táhne
Návrat nahoru
Dunga



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4073
Bydliště - POVINNÉ *: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 29.10.07 15:47    Předmět: Citovat

tengi napsal:
mno tak s tim vzducháčem ti moc neporadim,ale ja měl 15" kola a pak jsem to musel vyměnit pač to všude dřelo a mám tam 13" a to je báseň konečnš to jede a táhne
jo, jenze mu to jede i tak, pze ma o 80 koni vic Very HappyVery HappyVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 29.10.07 18:23    Předmět: Re: Vzduchový filtr rada Citovat

Morris napsal:
Zdar , mám dotaz , koupil sem sport vzduch filtr Raveland do 16V , nasadil a má zátah lepší to ano zase se mi snížila maximálka na dvojku . Dříve 110km/h a to ještě na kolech 16" s pneu 215/40 . Teď mám plechy 14" s pneu 185/60 . Tak se chci zeptat ,ne jen ohledně tohoto ale všeobecně nějaký rady a zkušenosti jak to vyřešit aby byl výsledek co nejlepší . A ještě případně oddychový filtr - ten se dává na tu hadičku malou jak vede do té hlavní hadice sání ? Jinak ten vzducháč abych upřesnil tak mám kužel . Dík moc za odpovědi



to bych řešil až tam budeš mit zas ty 16 protože ti keca tachak takže bych to zatim neřešil ..a nebo tam hod ted origo filtr a znova to vyzkoušej
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
hynek



Založen: 14.10.2007
Příspěvky: 10936
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 29.10.07 19:28    Předmět: Citovat

mnel sem sport filtr, ale dal sem ho pryc, protoze mi to s orygo boxem lip taha, ale myslim si ze zalezi na kazdym aute a jak to poladis Confused
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kasitaxi
Anonymní





PříspěvekZaslal: 30.10.07 23:27    Předmět: Citovat

Chtelo by to testy z tuningmagazinu, vid m1tv? Wink
Návrat nahoru
fun_titman



Založen: 19.10.2007
Příspěvky: 130
Bydliště - POVINNÉ *: pardubice

PříspěvekZaslal: 04.11.07 11:39    Předmět: Citovat

hynek napsal:
mnel sem sport filtr, ale dal sem ho pryc, protoze mi to s orygo boxem lip taha, ale myslim si ze zalezi na kazdym aute a jak to poladis Confused


hmmm, zainvestoval sem do KaN... stal 2600,- a sel mi mesic z USA, ale taha to lip, ale hlavne ten zvuk... nejvic pri prerazeni z 1 na 2.... mrte... Do 2000 RPM bubla, 2000- 4500 rpm zni jako impreza a nad 4500 jen sici... :-) nejvic, jo a zvysila se mi rychlost o 10 km/h na kazdou rychlost
_________________
jednostočtyřicetdva a napolo chcíplý kůň... :-D

16V na Prodej 775760912
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Skype Name
goreff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 10668
Bydliště - POVINNÉ *: Olšany u Prostějova

PříspěvekZaslal: 04.11.07 11:44    Předmět: Citovat

fun_titman napsal:
hynek napsal:
mnel sem sport filtr, ale dal sem ho pryc, protoze mi to s orygo boxem lip taha, ale myslim si ze zalezi na kazdym aute a jak to poladis Confused


hmmm, zainvestoval sem do KaN... stal 2600,- a sel mi mesic z USA, ale taha to lip, ale hlavne ten zvuk... nejvic pri prerazeni z 1 na 2.... mrte... Do 2000 RPM bubla, 2000- 4500 rpm zni jako impreza a nad 4500 jen sici... :-) nejvic, jo a zvysila se mi rychlost o 10 km/h na kazdou rychlost
Mám to samé a naprostá spokojenost,předpokládám,že máš kit přímo určenej na 16v Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com