Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

MORAVIA PÁRTY 2019 14.6. - 16.6. Lučina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hynek



Založen: 14.10.2007
Příspěvky: 10936
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 18.06.19 08:45    Předmět: Citovat

To mi neříkej ani ze srandy....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Osly



Založen: 5.4.2011
Příspěvky: 5653
Bydliště - POVINNÉ *: Loučná nad Desnou okr. Šumperk

PříspěvekZaslal: 18.06.19 08:51    Předmět: Citovat

hmm to zamrzí, pravda že troška disciplíny by některým neuškodila...ale tak snad se to vyřeší nějak a budeme se moci na naše auta podívat
_________________
Clio III ph2 Grandtour 94kw 09
R19 PH2 81kw 94 - Baccara - In progress

R19 PH2 81kw 95 - Baccara - sold
R19 PH1 54kw 92 - sold
Šáde 120 (sešrotovaná)

www.osly.rajce.idnes.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mckoci



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 6584
Bydliště - POVINNÉ *: Pardubice

PříspěvekZaslal: 20.06.19 19:27    Předmět: Citovat

No myslim, ze by se k tomu nekdo mel adekvatne vyjadrit .. to je velka neprijemnost .. ani jsem netusil, ze se neco takoveho stalo ..
_________________
´91 19 16V ph.1 [ F7R 700 & JC5 014 inside ]
´98 Laguna I ph.2 [ 2.0 16V 102kW ]
´07 Outback 3.0R H6 [ EZ30 AT 180kW, 4x4 ]
´06 W251 R Classe 320CDI [ 4Matic, AT, 165kW ]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nohelzdislav



Založen: 12.9.2008
Příspěvky: 267
Bydliště - POVINNÉ *: Frýdek-Místek

PříspěvekZaslal: 20.06.19 20:16    Předmět: To to jsem nečekal Citovat

Od: Tominos
Komu: nohelzdislav
Zaslal: 20.06.19 17:27
Předmět: Ceny Citovat zprávu
Ahoj.mam u sebe ceny z posledniho srazu pro tebe

Velké díky za cenu i když ještě nevím co to je a za co ???

Byli jsme všichni spokojeni DÍKY !!!!!!

Slavek
_________________
R19 rv.92 PH2 LPG 54kw jinak jsem SLAVEK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kubais
Zoofil


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 7176
Bydliště - POVINNÉ *: Drsný kraj,drsní lidé-Bruntál

PříspěvekZaslal: 23.06.19 09:43    Předmět: Citovat

Hele děti na sraze asi moc neovlivníš, až budeš mít jedno na krku, získáš uplně jiný pohled na věc. Ale takový silný verdikt, že už nepřijedeš renckem mi přijde zbytečný. Raději ať veme provouš poliš pásku a bude prostě zona kam ti kindoši prostě nesmí. Ono se to těm dětem musí taky říct co mužou a co nesmí,pač z toho nemají ještě rozum. Na malého Heryho sem taky hukl ať nejezdí blízko Matesa a bylo vyřešeno Cool jako chápu tě, taky jsem si z bludova odvezl odřený bok, ale takhle zpětně to asi nevyřešíme ;)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herodes 67



Založen: 25.10.2010
Příspěvky: 1862
Bydliště - POVINNÉ *: Opava-City

PříspěvekZaslal: 23.06.19 21:02    Předmět: Citovat

adekvátně se k tomu vyjádřím, než mě a prcka tady někdo zlynčuje Rolling Eyes ...

díky kubais, že "vím" o kom je tady řeč, když to gliterman neumí napsat... ono už omluva nepřímo z Krušnohoří je trapná...

To, že tady vytáhneš 3/4 roku starou událost a obviníš z toho mého syna bez jediného důkazu je totální shit a to se ti jako směju Embarassed Laughing ...

Proč si nic neřekl teď na Morávce? A o hlídání dětí mi nemluv, když o tom víš prd... Proč si nepřišel za mnou nebo za prckem, měl si na to myslím dost času od pátku do neděle! Nikdo se neozval, krom Kubaise, u toho jsem byl, a myslím, že to bylo pak ok... Prcek je aktivista a jen tak se neunaví, tak jsem mu vzal kolo s sebou, hold auto řídit ještě neumí Twisted Evil ... víc než několikrát jsem mu o tom ježdění kolem aut říkal, ať nejezdí blízko nich, ale běhat kolem něj a hlídat ho kam jezdí? Si upadl? To asi nejde ne?!

K tomu chování v kempu si zapomněl, kdo dostal zjebané za skákání do bazénu co? Laughing Rolling Eyes
K těm odřeným dveřím jste se mohli ozvat hned v neděli, my odjížděli mezi posledníma, tak ono něco říct je problém? To jsi tiskový mluvčí Pivínka? Že jako velký frajer to napíšeš tady jak už je po všem?

Prcka jsem vyslýchal, ukázal fotky Pivínkova auta z kalendáře, jestli o tom něco neví, prvně, že neví, pak se přiznal, že asi jo, že to neubrzdil...
Tak se tu za prcka Pivínkovi omlouvám (pokud to nespraví Tempo v tubě, tak mi prosím Pivínku napiš do SZ jaká škoda ti vznikla Wink), co se stalo stalo se, bohužel, vedu prcka k lásce k autům, pomáhá mi v garáži apod., tak příště ho asi nechám zavřeného v autě, aby se nic nestalo... ne, kecám... To radši nepojedu nikam, tak asi Podhradí beze mě a vyřešené...

... zase super srazík, konečně jsme něco vyhráli, prcek pomáhal i hledat obrázky z čumjízdy a stejně to je špatně... To zamrzí... Co čekat od Opavy co? Rolling Eyes
_________________
Espace III 2.0 8V LPG
16V Chamade - lem off, vyfuk off
16V - prodáno
16V - Blue pussy off
16V CABRIO - výměna za EIII
Cabrio - výměna za 16V for kubles
2x 16V - K.O.
http://sixty-seven.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
glittermann



Založen: 14.9.2010
Příspěvky: 657
Bydliště - POVINNÉ *: Jirkov

PříspěvekZaslal: 24.06.19 08:26    Předmět: Citovat

z Krušnohoří nikdo tvýho syna neobviňuje...ale když si myslíš, že to udělal tak to o něčem svědčí. O hlídání dětí vím víc než ty, ale to tu rozebírat nebudu Wink je zajímavé, že tam jezdí více dětí a ty se chovat umí, to dítě za to nemůže...rodič by se měl zamyslet. Poškrabaný 2 auta za dva dny...hmmm pěkný, asi je něco špatně ne? to budeme každý sraz řešit kdo má víc zničený auto? že je vždy problém s Opavou...
_________________
Renault 19 1.8F-ie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Herodes 67



Založen: 25.10.2010
Příspěvky: 1862
Bydliště - POVINNÉ *: Opava-City

PříspěvekZaslal: 24.06.19 09:28    Předmět: Citovat

Neobvinuje? Nejsi schopen mi to rict do oci? Nebo alespon napsat primo, misto toho napises, ze nekdo priveze sve dite na sraz a necha ho jezdit na kole... ? V tvem brecicim prispevku to mas napsane vse dokupy, tak je mi stejne jasne, ze z obojiho vinis me s prckem ... A vubec si nemyslim, ze za krusnohori muze ... Zkus si muj prispevek precist znova a premyslej Wink ... Proc nikdo neprisel behem srazu a nepostezoval si???

A ono pises 2 auta za 2 dny? Neco mi tu nehraje, ale to uz je jedno...

O chovani a vychove ti tu mluvit nebudu, je ti do toho h.... Patas ma svych problemu dost a my s manzelskou dost s nim, ale kvuli toho ho nenecham doma, kdyz muze jet se mnou na sraz a uvidi a nauci se neco noveho Smile ...

Tim bych to rad uzavrel, fakt nemam zapotrebi se tu hadat, ale at si kazdy udela obrazek sam...
_________________
Espace III 2.0 8V LPG
16V Chamade - lem off, vyfuk off
16V - prodáno
16V - Blue pussy off
16V CABRIO - výměna za EIII
Cabrio - výměna za 16V for kubles
2x 16V - K.O.
http://sixty-seven.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
glittermann



Založen: 14.9.2010
Příspěvky: 657
Bydliště - POVINNÉ *: Jirkov

PříspěvekZaslal: 24.06.19 10:51    Předmět: Citovat

ty si vtipnej Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Renault 19 1.8F-ie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LANiN



Založen: 6.12.2007
Příspěvky: 16282
Bydliště - POVINNÉ *: OVA

PříspěvekZaslal: 27.06.19 21:31    Předmět: Citovat

Ste kokoti. Ja mam do dnes z prvniho srazu s kabrem nekolik vytlacenych "dulky" na vrchach obou prednich blatniku, jak kazdej zkousel tvrdost prednich KW, je to 10let a nebecim, sere me to ale mam v pici bo jste kokoti. Rolling Eyes Laughing
_________________
Renault 19 Cabrio
Lexus IS300 LPG
Volvo V50


Auto má výkon tehdy až když máš strach sednout si za volant.

http://lanin.rajce.idnes.cz
www.youtube.com/user/valoun1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivon



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 2114
Bydliště - POVINNÉ *: Nový Bor

PříspěvekZaslal: 29.09.19 16:32    Předmět: Citovat

Chtel jsem touto cestou jeste dodatecne podekovat Provovi, i jmenem Michaela, za super sraz a paradni vikend pred nasim Renault road tripem.
Ja vim, ze je to "trochu" se zpozdenim, ale berte to tak, ze min. vikend jsem teprve uzavrel srazovou sezonu (a vystrizlivel Razz) , tak dekovacky na forech provadim az na pocatku teto okurkove sezony Wink
Budu se tesit na jakykoliv sraz pristi rok, kdekoliv
_________________
ex: 6 x R19 a pak různě samé Rencky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Boris
Organizátor Drhlen


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 10287
Bydliště - POVINNÉ *: Semily

PříspěvekZaslal: 29.09.19 19:37    Předmět: Citovat


_________________
Renault 19 16V 99kWoltu
www.djmartinbores.cz I www.danceparty.unas.cz I www.indoorpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com