Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Diagnostika
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Elektrika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mato39



Založen: 7.10.2008
Příspěvky: 268
Bydliště - POVINNÉ *: Smolník,SR

PříspěvekZaslal: 13.11.11 09:07    Předmět: Citovat

ako to viem.... ale mame aj lagunu a za taku cenu by sa to zislo doma Smile len ci to bude fungovat????
_________________
Renault 19 Chamade ph2,sialenych 54kw Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mato39



Založen: 7.10.2008
Příspěvky: 268
Bydliště - POVINNÉ *: Smolník,SR

PříspěvekZaslal: 14.11.11 17:15    Předmět: Citovat

neverim ze tu nema nikto skusenosti s takouto diagnostikou Shocked , alebo co by mi trebalo keby som chcel napojit chalamadu na diag ??????
_________________
Renault 19 Chamade ph2,sialenych 54kw Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mato39



Založen: 7.10.2008
Příspěvky: 268
Bydliště - POVINNÉ *: Smolník,SR

PříspěvekZaslal: 13.04.12 19:45    Předmět: Citovat

potreboval by som schemu zapojenia diag. zasuvky.... co je napojene na akom kabli. Ma niekto????? vdaka Smile
_________________
Renault 19 Chamade ph2,sialenych 54kw Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HOnza_UL



Založen: 28.1.2012
Příspěvky: 212
Bydliště - POVINNÉ *: Tlustice

PříspěvekZaslal: 13.04.12 20:35    Předmět: Citovat

Ahoj na stary renaulty jako sou R19 je potreba opravdu original diagnostika pac o obd 2 ani neslysely. Doporucuju bud XR25, NXR. Co vim tak clip aby s tema starejma komunikoval tak se tam musi pridavat nejakej cip aby to komunikovalo - kamarad si to nechaval nejak upravovat ... Ja tohle nastesti nemusim resit bo mam NXR neboli nejdrazsi 486 co sem si kdy koupil ale stoji za kazdou korunu Twisted Evil Zdiagnostikuju si s tim jak R5, R19, R21, R25 tak i treba safrana jak se starou OBD tak i PH II s obd II jedinej limit mam auta do cca roku 2003 pak uz renault ukoncil podporu. Jeste mam taky DDT ale to je jenom takova hracka co se spis hodi jenom na dvojkovy laguny pac sice by to komunikovalo ale nekdo by musel vytvorit XML soubory jak to ma povidat s jednotlivejma jednotkama a co vim tak DDT je pro renault takova slepa vetev - resp ho pouziva akorat ve vyrobe. Jinak takovy ty kabely z aukra co maji ELM327 cipy sou taky v podstate k nicemu - z novejsiho auta ti to vytahne nejaky zivy hodnoty a mozna nejakou zavadu ale vetsinou uz se nedovis co je za problem a predstava ze by ses dostal do jiny ridici jednotky nez je ECU je jen zbozny prani nez realita Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mato39



Založen: 7.10.2008
Příspěvky: 268
Bydliště - POVINNÉ *: Smolník,SR

PříspěvekZaslal: 13.04.12 21:34    Předmět: Citovat

Toto vsetko ovládam len by som chcel vediet co je na akom kabli napojené ... respekt tu schemu. Mam aj ELM327 a aj prechodku na obd1 renault tak chcem porovnať zapojenia atd. Smile
_________________
Renault 19 Chamade ph2,sialenych 54kw Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mato39



Založen: 7.10.2008
Příspěvky: 268
Bydliště - POVINNÉ *: Smolník,SR

PříspěvekZaslal: 25.06.12 15:17    Předmět: Citovat

tak dnes som bol konecne na diagnostiku a naslo mi chybu a to lambda sondu. Ale ked pozeral na okamzite hodnoty tak mu lambda neukazovala vobec nic. Tak teraz neviem ci je chyba niekde v kabli co ide do RJ alebo je lambda uz mrtva. ako by som to zistil??? a este moze byt ked spadne Rj do nudzoveho rezimu tak motor ako keby dusilo a nejde na plny vykon a dlho startuje??? dik
_________________
Renault 19 Chamade ph2,sialenych 54kw Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
dieselman1



Založen: 1.1.2013
Příspěvky: 8
Bydliště - POVINNÉ *: Prostějov-sever

PříspěvekZaslal: 01.01.13 14:55    Předmět: Citovat

vše(na vyjímky)od r.96 výš komunikuje přes OBD(16 pin dvouřadý konektor), starší auta měly podle značky každý jiný konektor, jednotná norma neexistovala, komunikace přes K-Line.U starších aut jsou ECU samozřejmě jednodušší, takže do paměti závad neukládají všechny závady a ani jejich popis není moc podrobný(třeba SuperVag vypíše při nefunkční Lambdě jenom hlášku-chyba lambda sondy)-toť vše, žádná live-data, přizpůsobování, kódování, bloky měřených hodnot atd...
_________________
R19, jedna-sedm-í, padesátčtyři kilowat, fáze2, devadesátej čtvrtej rok narození-toho času probíhají snahy o navrácení provozuschopného stavu po dvou bumkách(jedna parkplatz a jedna když mi nedal pán přednost na stopce)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
adam221



Založen: 3.6.2011
Příspěvky: 54
Bydliště - POVINNÉ *: SR - Bratislava

PříspěvekZaslal: 04.01.13 22:45    Předmět: Citovat

Mne na 1.7 66kw 4 bod vie napisat cez diagnostiku aj live data... Ak to nema vykon moze to byt aj cerpadlom, co uz bohuzial diagnostika nenapise..
_________________
Renault 19 rv.95 66kw cabrio
http://adam221.rajce.idnes.cz/R19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
goreff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 10668
Bydliště - POVINNÉ *: Olšany u Prostějova

PříspěvekZaslal: 05.01.13 08:50    Předmět: Citovat

...čerpadlo ani nemůže napsat, ECU o něm nic neví Laughing Laughing Laughing
_________________
F7R 16 Soupapes http://goreff.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
dieselman1



Založen: 1.1.2013
Příspěvky: 8
Bydliště - POVINNÉ *: Prostějov-sever

PříspěvekZaslal: 03.02.13 11:49    Předmět: Citovat

adam221 napsal:
Mne na 1.7 66kw 4 bod vie napisat cez diagnostiku aj live data... Ak to nema vykon moze to byt aj cerpadlom, co uz bohuzial diagnostika nenapise..


To je jednoduchá rada-stačí změřit tlak který čerpadlo dává...a pak taky regulátor tlaku paliva...(membrána,pružina,seřízení)....
_________________
R19, jedna-sedm-í, padesátčtyři kilowat, fáze2, devadesátej čtvrtej rok narození-toho času probíhají snahy o navrácení provozuschopného stavu po dvou bumkách(jedna parkplatz a jedna když mi nedal pán přednost na stopce)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik1.8



Založen: 20.10.2011
Příspěvky: 39
Bydliště - POVINNÉ *: Marhan 220

PříspěvekZaslal: 14.03.16 13:01    Předmět: Citovat

mam 1.8i 65kw , diagnostika ide jedine z origo diagnostikou clip v renault servisu .bol som tam , spojilo to v pohode je tam riadne pamet zavad merane hodnoty, lambda sonda tlak v sacom napetie zopnutie klimi a dalsie hodnoty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Osly



Založen: 5.4.2011
Příspěvky: 5653
Bydliště - POVINNÉ *: Loučná nad Desnou okr. Šumperk

PříspěvekZaslal: 06.01.18 15:29    Předmět: Citovat

mám Clip a ted se mi nějak nedaří pustit ta aplikace na notebooku neví někdo co s tím? Verzi mám 159.
Nevidím ani nic v procesech...tak už nevím co s tím. Embarassed

Chtěl jsem to přeinstalovat ale při odinstalaci to chce připojit k síti...a i když jsem připojenej k netu tak to nejde Rolling Eyes
_________________
Clio III ph2 Grandtour 94kw 09
R19 PH2 81kw 94 - Baccara - In progress

R19 PH2 81kw 95 - Baccara - sold
R19 PH1 54kw 92 - sold
Šáde 120 (sešrotovaná)

www.osly.rajce.idnes.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Osly



Založen: 5.4.2011
Příspěvky: 5653
Bydliště - POVINNÉ *: Loučná nad Desnou okr. Šumperk

PříspěvekZaslal: 06.01.18 16:12    Předmět: Citovat

tak už jsem to přeinstaloval....k sítí není k netu ale k napájení...měl jsem notas na baterce Laughing
_________________
Clio III ph2 Grandtour 94kw 09
R19 PH2 81kw 94 - Baccara - In progress

R19 PH2 81kw 95 - Baccara - sold
R19 PH1 54kw 92 - sold
Šáde 120 (sešrotovaná)

www.osly.rajce.idnes.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sob007
LOPRAIS


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5122
Bydliště - POVINNÉ *: Skalice [Zn]

PříspěvekZaslal: 06.01.18 21:28    Předmět: Citovat

JJ Very Happy častá chyba mrkni na ren. forum tam maj o clipu celý poměrně dlouhý vlákno Wink
_________________
Renault 19 RT F3P 1794 65kW(SPI) 1993
Renault 19 16V cabrio ph1

http://sob007.rajce.idnes.cz/
Servisní manuály, Jak na to ......
http://www.edisk.cz/adresar/1de83325b3cdf4b28843e72ae17fa915
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
rybiz



Založen: 15.3.2016
Příspěvky: 70
Bydliště - POVINNÉ *: Pardubice

PříspěvekZaslal: 25.02.19 18:47    Předmět: Citovat

Zdravím,
Nemá nekdo kabel na diagnostiku k R19 16V? Nejlépe okolí PCE, pokud by nikdo neměl, tak se muzem nejak domluvit na setkání třeba. Počítám, ze to nebude zadarmo ;)
_________________
Ford Focus 05 - auto, které si užilo svoje a je čas na odpočinek
R19 16V ph.1 - mazec na 4řech kolech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Elektrika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com