Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

zdechá.

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
petan



Založen: 31.10.2013
Příspěvky: 43
Bydliště - POVINNÉ *: tovačov

PříspěvekZaslal: 29.12.15 12:43    Předmět: zdechá. Citovat

Zdárek, Mám r19ku 1.8 65 kw. Jede nádherně, chytá na drc za studena , ale v poslední době se mi stává ( nevím jestli je to zimou) že nastartuju, jedu a třeba po jednom kilometru jak mile pustím plyn to zdechne. v tahu to jede normálně,
myslel bych si, že je to krokovej motorek, nebo tak něco, ale při startování už se tomu po tom kilometru moc nechce a trvá třeba minutu než to zase rozjedu..musím furt mačkat plyn a staartovat je to tak polonastartovany a polozdechly musím se hodně snažit abych dostal motor do otáček, protože se mu vubec nechce. nakonec se mi to povede ja odgumuju křižovatku a jedu dál uplně normálně. Pak většinou potkám další křižovatku po 5ti kilometrech a to už je uplně ok. Nenapadá někoho něco? Děkuji a druhá otázka je, že mi to auto kňučí podle otázek, jako vodní pumpa, ale není to vodní pumpa a ani alternator, napadá někoho něco? děkuji ještě jednou a přeju krásné vánoce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com