Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ZDRAVIM DRACI
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vítek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 1483
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 18.10.07 09:57    Předmět: Citovat

no ale porad lepsi delat repasi turba nez davat treba 10 do motoru aby jsi z nej vytahl 10 koniku navic jedina uprava na 54kw je zmena na 4 bod jinak to nema cenu nejaky otevreny sani ani nepoznas muze to jet jeste hur atd atd
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fojcek
Anonymní





PříspěvekZaslal: 18.10.07 11:33    Předmět: Re: ZDRAVIM DRACI Citovat

PetrR19 napsal:
Mno kolegove,R19 mam necele dva tydny aq uz jsem snim skoncil v poli jsem z toho hodne smutny,taky jsem zadrel motor,no jo kdyz se se.. tak se se.. ... no ale k tematu,rozhodl jsem se, no nebo spise muj otec se rozhodl,ze cele auto bude zgeneralkovane,od motoru pres karu az po interier,tak jestli mate nejaky dobry motor 1721ccm na prodej a je plne funkcni(nasadit , zapojit a jet) tak se hned ptam kolik za nej chcete,protoze opet muj otec na me tlaci ze zgeneralkuju motor coz me vyjde minimalne na 10 tacu... no a jinak jestli mate nejake dobre rady,od klasickeho prehazovani az po upravy tohoto motoru, dejte pls vedet, dikes moc.... Zdravim
Hele a má to vůbec cenu? Bouranou R19 ještě k tomu se zadřeným motorem bych už nespravoval... Nebude lepší rovnou koupit něco jinýho?
Návrat nahoru
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 18.10.07 11:37    Předmět: Citovat

To ma jen lehce. Oprava nebude takova paleta.
+je vyuceny lakyrnik tak no problemo, no ni?
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
PetrR19



Založen: 15.10.2007
Příspěvky: 157
Bydliště - POVINNÉ *: Havířov

PříspěvekZaslal: 18.10.07 18:28    Předmět: Citovat

chlopiii , uz je na nejake vymysli se na to vysrat atd pozde, mam to uz rozebrane po dvou dnech,podlaha je krasne zdrava,az jsem se divil akorad kufr kapke .... no s temi upravamy motoru,nehodlam z toho mit 120k , bude stacit tech 90... diky za tu vačku,po tom se mrknu renault 5 GTE , jinak hlavu si snizim za cca 250 kč i s ventily coz bude max 400 kč takze zadny velky vydaj,potom otevrene sani, hur to nepojede protoze uz to mam vymyslene aby to nesalo teplo z motoru.Me doporucuji spise kvalitni tesneni ktere je hrubsi ale to pak by nemelo vyznam snizovat hlavu... No jak pise Mirek neni to velka havarka,nebyt patniku a jeble vany tim padem i olejoveho cerpadla tak uz naplno jezdim... , motor se snad opravi ze vybrousim brus. papirem to zadrene misto č.2000 a koupim novy šalek,pak by to melo respektive jet.... brzdy ukazu fotecky , ale diky za nazory, jo a barva bude cerna metla Twisted Evil motor 16v po par nazorech , sešlo z neho,vykon je peknej ale abych snim mel problemy to radsi budu pomalejsi... auti bude spise na krasu a do prace a jestli se to za rok proda, to se nevi,kdyz bude udelane mozna si ho necham a poridim druhej
_________________
Renault R19 ph2 54kw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetrR19



Založen: 15.10.2007
Příspěvky: 157
Bydliště - POVINNÉ *: Havířov

PříspěvekZaslal: 26.10.07 21:13    Předmět: Citovat

chlopiiii Twisted Evil motor uz beziii jak ma , krasne tichouckej , vyslo mi to , prebrousena klika a nove salky a uz to fici , ted kupuju new prahy, lemy a brzdove valecky, pak si muzu pohrat s karoserii a lakem , potom setrim na kolesa, pak uz jen litat
_________________
Renault R19 ph2 54kw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com