Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Něco klepe při průjezdu levých zatáček

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Podvozek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lord Bazzi



Založen: 11.10.2007
Příspěvky: 2680
Bydliště - POVINNÉ *: Uhřice okr. Vyškov

PříspěvekZaslal: 21.04.08 10:34    Předmět: Něco klepe při průjezdu levých zatáček Citovat

Takže jak to všechno začalo.Jedu si tak jednu neděli k Morrisovi pro kapotu a nějaký krámy,spěchám protože musím ještě stihnout jet do Brna na koncert,leje jaxviňa a v jedné zatáčce u Senetářova se mi motal po silnici jakýsi ožralec na kole a v protisměru jak na potvoru auto,nějak jsem to neustál a zajezdil jsem si neplánovanou Rally po poli...Tak jsem zastavil zkoukl závady(celkem nic moc akorát jedna mlhovka,prasklý držák P nárazníku a ulítlej poslední díl výfuku a spousty bláta a trávy ve všech možných místech) tak jsem nastartoval a odjel...
Jenže od té doby mi při průjezdu zatáček doleva něco někde klepe a já nejsem schopnej zjistit co.Je to takovýrychlý buch buch buch buch a jde to asi od zadní nápravy a mám pocit jako by mi trochu ulítával zadek.Je to poznat hlavně při ostřejší jízdě na kruháči nebo do prudších zatáček.Jinak když jedu doprava tak nic.Jinak auto nikam netáhne akorát při vyšší rychlosti(tak 120)se mi trochu rozklepe volant,ale to bude možná tím že jsem si ještě pořád nenašel čas přezut ze zimních.Ty mi to dělaly vždycky,ale ne tolik.Už jsme na to koukali na rampě a na nic jsme nepřišli...Ještě si skočím na geometrii a přezuju na letní,kdybych měl náhodou naražený některý kolo,ale já si myslím že chyba bude asi někde jinde,ale kde?Máte někdo nějakej nápad?
_________________
VW Prassat Variant B4 TDI-pracant

Renaulty mám už jen pro zábavu:
16V ph2,3dv Mazlík
Nafoukané Kabrio kabrioletovič ph2kovič 8V ??kW

3x 16V na ND
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Trax



Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 304
Bydliště - POVINNÉ *: SVK,near da Prievidza

PříspěvekZaslal: 21.04.08 16:13    Předmět: Citovat

Poznam dvoch ludi co mali podobny problem a vzdy to bol povoleny tlmic.Raz to bolo na daewoo espero a raz na renault espace.Skus to okuknut.
_________________
Renault 19 GTX r.v.1990 1721cm 66kw
Mazda 323f GT 2,0 V6 108kw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 21.04.08 22:17    Předmět: Citovat

kolegovi taky neco klepalo vzadu na meganu a nakonec zjistil ze mu upadlo ted nevim jestli dole to oko na tlumici nebo nahore ta miska,samozdrejme kdyz to zespod prohlizel tak to nebylo vubec videt a vypadalo to v poradku,a nebo ti odeslo lozisko v naprave
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Podvozek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com