Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

nová kastle nebo vyvařit?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sparky9101



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 296
Bydliště - POVINNÉ *: Most

PříspěvekZaslal: 24.10.07 21:27    Předmět: nová kastle nebo vyvařit? Citovat

zdar chlapí.. tak mam zas jeden problémek.. Poslední dobou přemejšlim nad tou mojí přestavbou.. Jestli by nebylo jednodušší vyvařit stávající kastli, nebo jak sem měl původně v plánu koupit kastli celou a přeházet do ní věci.. Když koupim celou kastli, tak budu mít papíry navíc a nevim jak se jich zbavit.. druhej problém je, jak vyřešit problém s číslama kastle.. moje auto je 1.9 dT, to druhý jen 1.9D.. takže nebude sedět typ motoru v papírech.. když přerazim čísla, zas by mohl bejt problém, že je vidět zásah do identifikačních znaků auta.. takže otázky zněj.. Kastle nebo vyvařit? Jak se co možná nejlevnějš zbavit starý kastle, potažmo papírů od ní? a další, kdo má zkušenosti s přeraženim VIN kódu? prosim poraďte, termín koupi se blíží...
_________________
Renault 19 1.9dT - http://sparky9101.rajce.idnes.cz
Volkswagen Bora 1.9 TDi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Boris
Organizátor Drhlen


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 10287
Bydliště - POVINNÉ *: Semily

PříspěvekZaslal: 25.10.07 07:18    Předmět: Re: nová kastle nebo vyvařit? Citovat

sparky9101 napsal:
zdar chlapí.. tak mam zas jeden problémek.. Poslední dobou přemejšlim nad tou mojí přestavbou.. Jestli by nebylo jednodušší vyvařit stávající kastli, nebo jak sem měl původně v plánu koupit kastli celou a přeházet do ní věci.. Když koupim celou kastli, tak budu mít papíry navíc a nevim jak se jich zbavit.. druhej problém je, jak vyřešit problém s číslama kastle.. moje auto je 1.9 dT, to druhý jen 1.9D.. takže nebude sedět typ motoru v papírech.. když přerazim čísla, zas by mohl bejt problém, že je vidět zásah do identifikačních znaků auta.. takže otázky zněj.. Kastle nebo vyvařit? Jak se co možná nejlevnějš zbavit starý kastle, potažmo papírů od ní? a další, kdo má zkušenosti s přeraženim VIN kódu? prosim poraďte, termín koupi se blíží...

To co chceš dělat je dle mě technicky legálně neproveditelné... Rolling Eyes
Buď sehnat skvělou kastli TD a nebo nevím... Sad
_________________
Renault 19 16V 99kWoltu
www.djmartinbores.cz I www.danceparty.unas.cz I www.indoorpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
sparky9101



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 296
Bydliště - POVINNÉ *: Most

PříspěvekZaslal: 25.10.07 08:46    Předmět: Re: nová kastle nebo vyvařit? Citovat

Boris napsal:
sparky9101 napsal:
zdar chlapí.. tak mam zas jeden problémek.. Poslední dobou přemejšlim nad tou mojí přestavbou.. Jestli by nebylo jednodušší vyvařit stávající kastli, nebo jak sem měl původně v plánu koupit kastli celou a přeházet do ní věci.. Když koupim celou kastli, tak budu mít papíry navíc a nevim jak se jich zbavit.. druhej problém je, jak vyřešit problém s číslama kastle.. moje auto je 1.9 dT, to druhý jen 1.9D.. takže nebude sedět typ motoru v papírech.. když přerazim čísla, zas by mohl bejt problém, že je vidět zásah do identifikačních znaků auta.. takže otázky zněj.. Kastle nebo vyvařit? Jak se co možná nejlevnějš zbavit starý kastle, potažmo papírů od ní? a další, kdo má zkušenosti s přeraženim VIN kódu? prosim poraďte, termín koupi se blíží...

To co chceš dělat je dle mě technicky legálně neproveditelné... Rolling Eyes
Buď sehnat skvělou kastli TD a nebo nevím... Sad


no, kdysy dávno se to dalo dát do depozitu a počkat než to propadne.. nevíš jak je to teďkonc? jiank ty papíry 1.9D by nevadily, technickou prohlídku si zajistim.. prostě se jedněch potřebuju zbavit no.. a netušim jak.. zase se mi nechce dávat 2000,- za sešrotování jenom rámu karoserie...
_________________
Renault 19 1.9dT - http://sparky9101.rajce.idnes.cz
Volkswagen Bora 1.9 TDi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sob007
LOPRAIS


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5122
Bydliště - POVINNÉ *: Skalice [Zn]

PříspěvekZaslal: 25.10.07 11:56    Předmět: Citovat

no teď pokud vím tak do depozitu můžeš jenom na rok
_________________
Renault 19 RT F3P 1794 65kW(SPI) 1993
Renault 19 16V cabrio ph1

http://sob007.rajce.idnes.cz/
Servisní manuály, Jak na to ......
http://www.edisk.cz/adresar/1de83325b3cdf4b28843e72ae17fa915
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 25.10.07 14:03    Předmět: Citovat

S depiozitem je to přeně takto! Kdysi si tam dal SPZ a ony po nejaky dobe zanikly...
Teď tam dáš SPZ s rok musíš prodloužit depozit, který už máš jen na půl roku, pak se měsíčně platí 50 nebo 100kč doživotně, takže DOJEB
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
sparky9101



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 296
Bydliště - POVINNÉ *: Most

PříspěvekZaslal: 25.10.07 15:14    Předmět: Citovat

mirek napsal:
S depiozitem je to přeně takto! Kdysi si tam dal SPZ a ony po nejaky dobe zanikly...
Teď tam dáš SPZ s rok musíš prodloužit depozit, který už máš jen na půl roku, pak se měsíčně platí 50 nebo 100kč doživotně, takže DOJEB



tak to je naprd tohle.. hele a nevíš o nějakym způsobu jak to vyřešit? potřebuju se těch papírů zbavit a pochybuju že je někdo koupí.. a ještě, co myslíš že bude snažší, přepsat motor v TP nebo na kastli přerazit VIN?
_________________
Renault 19 1.9dT - http://sparky9101.rajce.idnes.cz
Volkswagen Bora 1.9 TDi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sekec



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 1551
Bydliště - POVINNÉ *: Včelná

PříspěvekZaslal: 25.10.07 16:03    Předmět: Citovat

ja osobne bych to 100% vyvaril jelikoz by to pro me bylo snazssi a levnejsi a nejsou s tim zadny problemy a s tema papirama je to hrozny ted jsem to resil
_________________
Škoda Roomster Recaro Edition :-)
Škoda 1000Mb :-)
ex:
Škoda Octavia Combi 1,9TDI RS
VW Golf 3 1,9 Tdi
Renault R19 16V PH 2 5.dv
Renault R 19 16V ph1 chamade
Renault R 19 16V ph1 3.dv
Renault R 19 54 kw 3.dv
Fiat UNO 1,7 D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 25.10.07 18:09    Předmět: Citovat

sparky9101 napsal:
mirek napsal:
S depiozitem je to přeně takto! Kdysi si tam dal SPZ a ony po nejaky dobe zanikly...
Teď tam dáš SPZ s rok musíš prodloužit depozit, který už máš jen na půl roku, pak se měsíčně platí 50 nebo 100kč doživotně, takže DOJEB



tak to je naprd tohle.. hele a nevíš o nějakym způsobu jak to vyřešit? potřebuju se těch papírů zbavit a pochybuju že je někdo koupí.. a ještě, co myslíš že bude snažší, přepsat motor v TP nebo na kastli přerazit VIN?


jedine skusit zajit nekam kde delaji ekologicke likvidace vraku jestli ti za nejaky uplatek nevystavi potvrzeni
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Doctor.ventil



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 467
Bydliště - POVINNÉ *: Benešov nad Ploučnicí

PříspěvekZaslal: 25.10.07 20:02    Předmět: Citovat

Mno já jsem někde slyšel že to vykupují dokonce..ale našel zatim alespoň tohle, tak to zkus Wink
http://autobazar.hyperinzerce.cz/vraky/inzerat/824400-koupim-auto-za-prepis-nebo-darem-zbavte-se-sveho-vraku-poptavka/
_________________
Ex Renault 19, 1,9 dT 66kw, Ex Renault Laguna 2,2 dT RXT 83kw...
Nyní VW Golf III 1,9 TDi GT 81 kw Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mckoci



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 6584
Bydliště - POVINNÉ *: Pardubice

PříspěvekZaslal: 25.10.07 20:26    Předmět: Citovat

vyrizni celej vin z D, navar ho na TD, stitky na motoru si snad prendat umis a kastli rozrezej na dily a dej do srotu..a jeste ti za to daj tak 1200kc
_________________
´91 19 16V ph.1 [ F7R 700 & JC5 014 inside ]
´98 Laguna I ph.2 [ 2.0 16V 102kW ]
´07 Outback 3.0R H6 [ EZ30 AT 180kW, 4x4 ]
´06 W251 R Classe 320CDI [ 4Matic, AT, 165kW ]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fojcek
Anonymní





PříspěvekZaslal: 26.10.07 06:49    Předmět: Citovat

No podle toho co psal jsempochopil, že papíry má na obou kastlích a jedněch se potřebuje zbavit. Takže já bych to asi řešil tak, že bych nahlásil poldům, že auto mi bylo ukradeno a hned je o papíry míň.... Laughing
Návrat nahoru
radecek7



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5176
Bydliště - POVINNÉ *: Brno-Vlezprdelkov

PříspěvekZaslal: 26.10.07 10:38    Předmět: Citovat

Fojcek napsal:
No podle toho co psal jsempochopil, že papíry má na obou kastlích a jedněch se potřebuje zbavit. Takže já bych to asi řešil tak, že bych nahlásil poldům, že auto mi bylo ukradeno a hned je o papíry míň.... Laughing
hej to neni vubec spatnej napad.....
_________________
BMW E36 CABRIO:)
Renault 19 16v PH1
Volvo V70 2.5 TDI rakev
VW Golf Cabrio III dostala moje draha:)
Felda pracant
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger
Henry



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 951
Bydliště - POVINNÉ *: Moravská Třebová

PříspěvekZaslal: 26.10.07 11:32    Předmět: Citovat

já bych to vyvařil pač na to mám prostor u techniku, ale ne každý má to štěstí. Když to vyvaříš, nemusíš se zbavovat druhé kastle a navíc na té nové kastli tě to vyvaření potká dřív nebo později taky
_________________
Suzuki V-Strom
R19 phII 54kw -> prodáno...Renault Megane Coupe 70kw -> prodáno...Citroën Xsara 2.0 TD 66kw -> prodáno...16v phI -> prodáno -> Citroën C5 2.2 HDI
www.henry19.rajce.net

autohifi???? ...závaží nevozím Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com