Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pneu

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Podvozek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sikec



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 185
Bydliště - POVINNÉ *: Ochoz u Tišnova

PříspěvekZaslal: 15.10.07 18:05    Předmět: Pneu Citovat

Cosi myslíte o těchto pneu? Značka asi neznámá, ale takovej vzorek kostka za takovou cenu...podle mně nikdo takovej vzorek nemá...

http://www.vita-comfort.cz/dneproshina-175-70-r13-dp-222
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
goreff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 10668
Bydliště - POVINNÉ *: Olšany u Prostějova

PříspěvekZaslal: 15.10.07 18:17    Předmět: Citovat

Ty budou odněkud z Ruska ne Question Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sikec



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 185
Bydliště - POVINNÉ *: Ochoz u Tišnova

PříspěvekZaslal: 15.10.07 18:29    Předmět: Citovat

Borec co je měl už loni mi říkal, že vyjel i tam, kam nevyjela niva...a auto se ani nezaškráblo...ten vzorek je fakt drsnej...asi to nebude na dálnicu...ale u nás na lontě jsou cesty prohrnutý nejdříve v poledne...ráno ani rána
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 15.10.07 18:43    Předmět: Citovat

To bych si dal tak na přívěsný vozík nebo jen vyloženě na sníh.
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
sikec



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 185
Bydliště - POVINNÉ *: Ochoz u Tišnova

PříspěvekZaslal: 15.10.07 20:27    Předmět: Citovat

však ano...já v zimě jezdím každý en 17 km tam a zpět...50% po neupravených silnicích...jen kuli tomu...kukažte mi pneu...která ma takovej vzorek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 15.10.07 21:25    Předmět: Citovat

vado to je asi tak 20let starej dezen od mišelinu Smile si kup naky dražši gumy a budeš taky bez problemu třeba continental nebo mišelin a budeš mit klid a mužeš stim i nekam dojet jinam ..
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
sikec



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 185
Bydliště - POVINNÉ *: Ochoz u Tišnova

PříspěvekZaslal: 16.10.07 05:42    Předmět: Citovat

Důležitej je vzorek, takový traktory musí vyjet ve sněhu dál jak cokoliv jinýho...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luci Luc
Organizátor Morávia Party


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4316
Bydliště - POVINNÉ *: Rousínov u Vyškova

PříspěvekZaslal: 16.10.07 05:56    Předmět: Citovat

sikec napsal:
Důležitej je vzorek, takový traktory musí vyjet ve sněhu dál jak cokoliv jinýho...


Neřekla bych, že je vzorek důležitej. Jsou i další věci na které je třeba brát ohled. Třeba na letňákách mám vzorek hooodně dobrej, ale gumy už zatvrdly, takže i když mají vzorek v poho, v dešti su nahraná Sem říkala Marvovi, že ty gumy je potřeba vyměnit, ten kukl na vzorek a řekl, že je to dobrý a až v tom jel za deště sám, tak pochopil, že vážně nekecám a i přes vzorek jsou v pr....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Skype Name
sikec



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 185
Bydliště - POVINNÉ *: Ochoz u Tišnova

PříspěvekZaslal: 16.10.07 06:08    Předmět: Citovat

No...to souhlasím...já mám matadory nový tento rok, a guma stojí zahovno....na dešti moc klouže
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHUD
Vítěz Morávia Party 2007


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 552
Bydliště - POVINNÉ *: Sepekov

PříspěvekZaslal: 16.10.07 07:59    Předmět: Citovat

tak na zimákách jde hlavně to ten vzorek čim krubší tím lím ale zase na druhou stranu tím nižší rychlost ale to myslím je v zimě stejně jedno a dále pak jde o tu směs zimák je měkká směs a jím je měkčí tím líp má lepší přilnavost a zase čím měkkčí tím menší rychlost. dříve se věřilo že čím je zimák užší tím lím něco na tom je líp drží stopu širší funguje jako sněžnice auto se tolik neboří ale zase více to klouže a to se v polsdní době snaží výrobci odbourat právě těma moderníma dezénama. ale stále si myslím že na zimu užší guma je výhra. jinak nak opravdu záleží na puužití.. tak kdy to není moc upravený je vhodný spíše ten vzorek co je TOP prostě špalky co se hned nezalepí...
_________________
Auto je m?j život a ten mi nic neveme jenom to auto
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marv
Vítěz Drhlen 2007


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7357
Bydliště - POVINNÉ *: Rousínov u Vyškova

PříspěvekZaslal: 16.10.07 08:02    Předmět: Citovat

Luci Luc napsal:
sikec napsal:
Důležitej je vzorek, takový traktory musí vyjet ve sněhu dál jak cokoliv jinýho...


Neřekla bych, že je vzorek důležitej. Jsou i další věci na které je třeba brát ohled. Třeba na letňákách mám vzorek hooodně dobrej, ale gumy už zatvrdly, takže i když mají vzorek v poho, v dešti su nahraná Sem říkala Marvovi, že ty gumy je potřeba vyměnit, ten kukl na vzorek a řekl, že je to dobrý a až v tom jel za deště sám, tak pochopil, že vážně nekecám a i přes vzorek jsou v pr....

Jo na tý vodě fakt kloužou jako prase, s tím jsem se ještě nesetkal. No nic na jaře shořej na 16V.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kasitaxi
Anonymní





PříspěvekZaslal: 16.10.07 09:41    Předmět: Citovat

Za tu cenu se to urco vyplati. Navic testovani urcite probihalo na Sibiri Laughing
Návrat nahoru
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 23.10.07 13:46    Předmět: Re: Pneu Citovat

sikec napsal:
Cosi myslíte o těchto pneu? Značka asi neznámá, ale takovej vzorek kostka za takovou cenu...podle mně nikdo takovej vzorek nemá...

http://www.vita-comfort.cz/dneproshina-175-70-r13-dp-222


Tak co?! Koupil je nekdo? Zajimaji mě vaše recenze!! Taky uvažuju!!.. Twisted Evil
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Podvozek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com