Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

BLACKLIST aneb osoby, se kterými se nevyplatí obchodovat
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Prodám
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16114
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 07.03.08 00:11    Předmět: BLACKLIST aneb osoby, se kterými se nevyplatí obchodovat Citovat

Máte nějakou špatnou zkušenost s obchodem s některým z místních členů? Podělte se o svou zkušenost, varujte ostatní!

Uvádějte zřetelně NICK člena aby si to ostatní mohli rychle očima prolistovat a nemuseli to sáhodlouze hledat v texu, teprve potom se rozepišté z jakého důvodu je daná osoba nedůvěryhodná!!..
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432


Naposledy upravil Mirek dne 22.12.09 08:26, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
KristensenJ



Založen: 17.10.2007
Příspěvky: 327
Bydliště - POVINNÉ *: Česká Třebová

PříspěvekZaslal: 18.03.08 15:35    Předmět: Citovat

A co takhle ještě udělat TOPLIST - osoby s kterýma se obchoduje bez problémů??? To bych věděl minimálně o čtyřech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16114
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 18.03.08 15:36    Předmět: Citovat

či ja vim...
Question
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
rumcajs



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 760
Bydliště - POVINNÉ *: Jihlava

PříspěvekZaslal: 19.03.08 13:32    Předmět: Citovat

KristensenJ napsal:
A co takhle ještě udělat TOPLIST - osoby s kterýma se obchoduje bez problémů??? To bych věděl minimálně o čtyřech.

To jim ale pěkně zasolíš Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KristensenJ



Založen: 17.10.2007
Příspěvky: 327
Bydliště - POVINNÉ *: Česká Třebová

PříspěvekZaslal: 19.03.08 16:16    Předmět: Citovat

rumcajs napsal:
KristensenJ napsal:
A co takhle ještě udělat TOPLIST - osoby s kterýma se obchoduje bez problémů??? To bych věděl minimálně o čtyřech.

To jim ale pěkně zasolíš Wink


Proč myslíš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumcajs



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 760
Bydliště - POVINNÉ *: Jihlava

PříspěvekZaslal: 19.03.08 19:59    Předmět: Citovat

KristensenJ napsal:
rumcajs napsal:
KristensenJ napsal:
A co takhle ještě udělat TOPLIST - osoby s kterýma se obchoduje bez problémů??? To bych věděl minimálně o čtyřech.

To jim ale pěkně zasolíš Wink


Proč myslíš?

Nebudou "stíhat" a octnou se shitlistu za neochtu - neb každý dobrý skutek má býti po zásluze potrestán. Stejně VBB (Velký Bratr Boris) nad námi bdí a žádnou .urvu mezi nás nepustí Wink = taky bude potrestán.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 19.03.08 20:29    Předmět: Citovat

ano ano bude potrestan tím ze mu forum zacne chodit pomaleji nez nam vsem ostatnim Very Happy Very Happy
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16114
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 19.03.08 20:31    Předmět: Citovat

Rosta napsal:
ano ano bude potrestan tím ze mu forum zacne chodit pomaleji nez nam vsem ostatnim Very Happy Very Happy


To ještě pomaleji jde?? Laughing
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Boris
Organizátor Drhlen


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 10287
Bydliště - POVINNÉ *: Semily

PříspěvekZaslal: 20.03.08 09:25    Předmět: Citovat

mirek napsal:
Rosta napsal:
ano ano bude potrestan tím ze mu forum zacne chodit pomaleji nez nam vsem ostatnim Very Happy Very Happy


To ještě pomaleji jde?? Laughing

Zatím mě to furt jede jaxviňa
_________________
Renault 19 16V 99kWoltu
www.djmartinbores.cz I www.danceparty.unas.cz I www.indoorpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
Luci Luc
Organizátor Morávia Party


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4316
Bydliště - POVINNÉ *: Rousínov u Vyškova

PříspěvekZaslal: 24.03.08 00:46    Předmět: Re: BLACKLIST aneb osoby, se kterými se nevyplatí obchodovat Citovat

Tož co bych se nepodělila. Chase si ode mě vzal před 2rokama alu 15" kola v super stavu, s tím, že jak bude mít peníze, tak mi je zaplatí (dohodnutá cena pro něj byla 7t. že je to on, jinak bych je prodala dráž, bo na nich nebyl jediný škrábaneček). Nijak sem ho neuháněla a až došlo po roce na to, že by mi je mohl slavnostně zaplatit, tak se radši zdejchnul a vím, že kola prodal, aniž by mi je zaplatil a koupil si za ně 16" Twisted Evil Exclamation
A na základě tohodle všeho tak nějak vzniklo, proč nám nedal práva na forum a ještě se cítí uražený...protože sem si dovolila říct o peníze za kola. no taková drzost! Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Skype Name
rumcajs



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 760
Bydliště - POVINNÉ *: Jihlava

PříspěvekZaslal: 07.04.08 07:10    Předmět: Re: BLACKLIST aneb osoby, se kterými se nevyplatí obchodovat Citovat

Luci Luc napsal:
Tož co bych se nepodělila. Chase si ode mě vzal před 2rokama alu 15" kola v super stavu, s tím, že jak bude mít peníze, tak mi je zaplatí (dohodnutá cena pro něj byla 7t. že je to on, jinak bych je prodala dráž, bo na nich nebyl jediný škrábaneček). Nijak sem ho neuháněla a až došlo po roce na to, že by mi je mohl slavnostně zaplatit, tak se radši zdejchnul a vím, že kola prodal, aniž by mi je zaplatil a koupil si za ně 16" Twisted Evil Exclamation
A na základě tohodle všeho tak nějak vzniklo, proč nám nedal práva na forum a ještě se cítí uražený...protože sem si dovolila říct o peníze za kola. no taková drzost! Twisted Evil

Ano, každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán - podobná zkušenost s Wikkym - ten už ale změnil značku autíCrying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivon



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 2114
Bydliště - POVINNÉ *: Nový Bor

PříspěvekZaslal: 10.04.08 13:33    Předmět: Re: BLACKLIST aneb osoby, se kterými se nevyplatí obchodovat Citovat

rumcajs napsal:
Ano, každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán - podobná zkušenost s Wikkym - ten už ale změnil značku autíCrying or Very sad

Co bylo s Wikkym, zrovna min. týden mi nabízel svou R19... Surprised
_________________
ex: 6 x R19 a pak různě samé Rencky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rumcajs



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 760
Bydliště - POVINNÉ *: Jihlava

PříspěvekZaslal: 15.04.08 06:52    Předmět: Re: BLACKLIST aneb osoby, se kterými se nevyplatí obchodovat Citovat

Ivon napsal:
rumcajs napsal:
Ano, každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán - podobná zkušenost s Wikkym - ten už ale změnil značku autíCrying or Very sad

Co bylo s Wikkym, zrovna min. týden mi nabízel svou R19... Surprised
Potřeboval k 1,7 SPI ŘJ, čidla teploty vody a nasávaného vzduchu - půjčil jsem mu to a on tvrdí, že mu to máma při stěhování vyhodila A mám dojem, že jsem viděl zmínku o prodeji jeho R19 - proto zmínka o změně značky, bo jen modelu? Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivon



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 2114
Bydliště - POVINNÉ *: Nový Bor

PříspěvekZaslal: 15.04.08 20:43    Předmět: Citovat

jj, pry ma Seat Leon, novejsi model.
_________________
ex: 6 x R19 a pak různě samé Rencky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sob007
LOPRAIS


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5122
Bydliště - POVINNÉ *: Skalice [Zn]

PříspěvekZaslal: 06.08.08 17:46    Předmět: Citovat

Takže taky sem musím přidat jednoho uživatel protože když sme se nakonec dohodly že mi pošle nárazník tak už se od tý doby neozval a je to honza8211
_________________
Renault 19 RT F3P 1794 65kW(SPI) 1993
Renault 19 16V cabrio ph1

http://sob007.rajce.idnes.cz/
Servisní manuály, Jak na to ......
http://www.edisk.cz/adresar/1de83325b3cdf4b28843e72ae17fa915
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Prodám Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Další
Strana 1 z 17

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com