Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

MORAVIA PARTY 24.-26.6.2011 PLUMLOV
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47, 48, 49  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Moravii 2011 chci v termínu????
24.-26.6.2011
48%
 48%  [ 20 ]
5.-7.8.2011
51%
 51%  [ 21 ]
Celkem hlasů : 41

Autor Zpráva
hynek



Založen: 14.10.2007
Příspěvky: 10936
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 04.07.11 11:28    Předmět: Citovat

Nezapomeň ze sebe udělat ukřivděného chudáčka, no, chces pofoukat bebí Laughing Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 04.07.11 11:33    Předmět: Citovat

Vždyť já vůbec nebečím, já se směju pokud jsi si nevšimnul. Mám ohromnou radost jak jsem cíleně okradl klub a brňáky o můj příspěvek na kempovném a jak jsem na sebe uvalil zlodějskou kletbu. Příště propašuju ještě jedno auto přes plot a schovám ho, tak aby ho pořadatelé nemohli najít a budu mít dvojnásobnou radost Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Marv
Vítěz Drhlen 2007


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7357
Bydliště - POVINNÉ *: Rousínov u Vyškova

PříspěvekZaslal: 04.07.11 12:31    Předmět: Citovat

Mirku, promiň, do teď jsem čekal s nějakým vyjádřením, respektive jak se debata vyvrbí, ale myslím že už to přeháníš. Vubec tu nejde o 200,-. To že jsi vychcanej jak díra do sněhu a oprásklej jak nádražní vrabec, to tu vědí všichni, ale jak píše Boris, myslím že jde v tomhle případě spíš o princip a loajalitu ke klubu. Myslím že většina z lidí co navštěvuje naše srazy, by se sama přihlásila a řešila to, ale opět jsi potvrdil že u tebe je tohle jináč. Ty peníze si nech, na ty ti seru, vyhodil jsem oknem už podstatně kurevsky větší částky, spíš až se příště potkáme, tak ti nakopu prdel, jen tak z principu, aby ses vrátil nohama na zem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luci Luc
Organizátor Morávia Party


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4316
Bydliště - POVINNÉ *: Rousínov u Vyškova

PříspěvekZaslal: 04.07.11 12:45    Předmět: Citovat

Mirku,měl by ses spíše stydět, než se tu vysmývat. Chápu, že tvoje genetická výbava je plná vychcanosti, ale sám si sraz pořádal a kdyby někdo udělal Tobě něco takového, tak bys prasknul, jak ropucha...
Celej sraz si za mnou chodil, jak budu počítat výsledky, dokonce si po mně chtěl, aby Kubaisovi čumjízdu jako počítala i Tobě a chtěl si mermomocí hrát o poháry na který by si ani nepřispěl? Víš, já vidím to, že jsou naklubu lidi, který peníze nemají a poplatek zaplatí a neřeknou ani bů. Vidím třeba soba, kterej neměl po Vánocích práci a přesto 5.1. byl na účtě členský poplatek, i když nevěděl, kdy nějaké peníze vůbec dostane. Je to věc principu. Teď by si měl sklopit ocas a dát hlavu do písku a né si tu ještě hrát na největšího borce, který s nama vyjebal...akorád ukazuješ, že si ještě větší ubožák, než sme si mysleli Rolling Eyes
_________________
Úsměv je druhá nejlepší věc, kterou může svými ústy žena udělat :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Skype Name
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 04.07.11 12:49    Předmět: Citovat

Já to nebudu vůbec komentovat, jen uvedu na pravou míru jednu věc kterou tady záměrně překrucuješ aby jsi ovce stáhla na svou stranu Smile
Žádal jsem tě aby jsi mi spočítala čumku kterou jsem jel s kubaisem a čas který jsem jel němcovým autem MIMO SOUTĚŽ abych když už jsem se snažil věděl, zda bych se umístil. I s tím jsi mě neochotně poslala do prdele.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 04.07.11 12:52    Předmět: Citovat

Kdyby jsi napsala že jsem nezaplatil a poslala mi číslo účtu tak ti pošlu peníze a tečka, uzavřeno. Ty z toho klasicky musíš udělat draaaama. Jste směšní, zaplatit jsem zapomněl stejně tak jako ty jsi zapomněla skásnout mě. Takže máš na hlavě nasmolíno přesně stejně jako já. Nebo otevřem hru že ti začnu já nadávat že jsi mě zapomněla zinkasovat a já tu teď jsem ukřivděný a strašně trpím pomluvami? ko-me-di-e za dvě stovky, nic víc. Že vy a strejda Boris pořád máte takovou chuť prudit... Vy mě nemít, snad se unudíte k smrti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Marv
Vítěz Drhlen 2007


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7357
Bydliště - POVINNÉ *: Rousínov u Vyškova

PříspěvekZaslal: 04.07.11 12:53    Předmět: Citovat

asi věděla proč...... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 04.07.11 12:56    Předmět: Citovat

Já bych ti řekl proč, ale je to tvoje žena a ty jsi cholerik, takže ti to neřeknu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Luci Luc
Organizátor Morávia Party


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4316
Bydliště - POVINNÉ *: Rousínov u Vyškova

PříspěvekZaslal: 04.07.11 13:03    Předmět: Citovat

Tak především lidi měli chodit za mnou na letišti na platbu. Všichni ostatní to pochopili a Ti, co tam zrovna nebyli se přihlásili sami později. Nevěřím tomu, že si zapoměl zaplatit! A neskásla sem Tě proto, že sem nevěděla, že si tam autem. Nejela sem s Váma v koloně z kempu, stejně tak na čumjízdu sem neviděla Tvoje auto...sorry, ale měla jsem toho opravdu hodně a není mojí povinností Tě tam nahánět jako psík. Každej jinej si mě našel...Původně sem to na stránky psát nechtěla, ale vzhledem k tomu, že kážeš vodu a piješ víno, tak sem se nasrala a napsala to tu Wink A nehrej si na neviňátko. Je to stejné jako bys jel na dovolenou, někde se ubytoval a zapoměl si čirou náhodou zaplati Very Happy Si opravdu směšnej Laughing
_________________
Úsměv je druhá nejlepší věc, kterou může svými ústy žena udělat :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Skype Name
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 04.07.11 13:08    Předmět: Citovat

Ale jdi ty... Smile

Však už organizovat nic nechceš, tak příště budeš takových starostí ušetřena. Já jsem zapomněl, ale za tvoji ochotu ohledně počítání mých výsledku mimo soutěž (otázka minuty) a následným překrucováním tady že jsem chtěl lidem bez peněz nečestně přebrat poháry, bla bla bla .... jsem rád že jsem zaplatit zapomněl Very Happy

ale samo že rád ty penízky pošlu, není mým cílem tě okrást Smile

cmuk :-*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
JeryP
Želva


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2023
Bydliště - POVINNÉ *: DE

PříspěvekZaslal: 04.07.11 13:27    Předmět: Citovat

Tak ted koukam ze dalsi srazek raci uz nebudu ani pomahat s organizaci. Jsou asi na klubu taci co si myslej ze vse je zadarmo a organizator to dostane od firem jako darek. Ty co byly uz nekdy poradatele srazu tak vedi co to stoji casu a penez nez se takovej srazek usporada a pak po srazu prijde studena sprch za nezaplacene prispevky (atd....) nebo blbe keci od clenu co tam ani nebyly.

Asi uz si Mira nepamatuje jakej delal rachot na Ostravskem sraze u toho sudu a carek..
_________________
Renault Scenic PH2 2.0 16v F4R 740 (plan F4R 736 132kW)
1.8 16v Ph1 Renault Chip :-) 15" Borbet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 04.07.11 13:31    Předmět: Citovat

Pokud si pamatuju, tak jsem nechal tabulku a hodil vedle ní fix ať se lidi píšou piva sami. V neděli jsem chodil s úsměvem že chybí jenom 30 napsaných piv a že jsem čekal že to dopadne hůř. Ty voe od Olomouce do leva máte všichni problém s pamětí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
hynek



Založen: 14.10.2007
Příspěvky: 10936
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 04.07.11 13:37    Předmět: Citovat

Můj názor je ten, že když už jsi zapoměl, což se stává, jsme lidé, tak si mohl Luce napsat a posla, ale Ty né, ty tady okolo toho děláš caviky. Řešíme tu hovadiny, ale z principu je to od tebe fak nepochopitelné a dětinské Very Happy

Rači to hoďte do OFF, ničí to dojem perfektního srazu Mad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
karcoolka



Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 370
Bydliště - POVINNÉ *: Usti nad Labem

PříspěvekZaslal: 04.07.11 16:37    Předmět: Citovat

Boris napsal:
Jinak pár jsem jich zase prohnal programem Cool



















děsně přehnanýýýý!!!naložený,krásnýýýýý fakt. Shocked Shocked Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
Peca



Založen: 15.6.2008
Příspěvky: 2794
Bydliště - POVINNÉ *: Hlavní Hrad Brno-Vlezprdelkov,ináč Breclavsko

PříspěvekZaslal: 04.07.11 17:42    Předmět: Citovat

Pamatuju si minulý rok na Drhleny, když tam byla ta bečka piva od Bobeše a já na ni čuměl jak puk, došel Bobeš a řekl. Heléééé, nekoukej a chlastej co hrdlo ráčí, ale nikde jsem neviděl žádný papírek s čárkama. Miro, to pivko mělo být grátis, tak jako jinde na sraze, takhle budeš pořád kvůli tomu terčem. Co se týče placení srazu, tak když mi nejelo kábro, tak jsme vždy dojel aspoň fiatem, i minulý rok na ostravu, ale vždy jsem zaplatil, jednak jsem členem a hlavně jsem tam a využívám plac na parkování, vše něco stojí.
_________________
www.computery.7x.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47, 48, 49  Další
Strana 46 z 49

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com