Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Geltny a Renátka

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Geltny



Založen: 12.11.2009
Příspěvky: 623
Bydliště - POVINNÉ *: Karviná

PříspěvekZaslal: 09.01.11 12:53    Předmět: Geltny a Renátka Citovat

Chlapi chci vám představit moji renátku zatím jestě spolu nejsme jako řádnej člen ale brzy budem tak bych vam ji chtel predstvit tady...ma celkem dlouhou historii ale je v rodine od roku 2002 kdy jsme ji privezli z nemec .... v roce 2007 prodali jendomu mistnímu členovi tady a ten byl nabourán a tak ji odstavil a ja jsem ji hledal a jelikož bydlím v karvine a ten byvaly clen taky tak jsem se snim domluvil a vezl zase z5 domu ...no po přivezeni domu jsem hned zhanel karosáře který mi převařoval celé čelo az k tlumiči z duvodu te nehody pak jsem vytáh motor a trochu jsem si sním hrál , nechal jsem kompletně zrepasovat hlavu a na ploku probehl výbrus,pístní kruhy a šálky na ojnicích...pak jsem to poskládal kompletne přetesnil dal nový rozvody,novou spojku,a filtr K&N, ted už jen zbývá vymenit zadní nápravu která už je těsně před smrtí a dostříkat díly ktere jsou nové....a sory za takhle dlouhej text Rolling Eyes tady je foto http://geltni.rajce.idnes.cz/Renatka_v_kompletu/
_________________
R19 PH1 1991 1.7i 8v F3N 54kw zhnilej dědek Smile
R19 PH2 1993 1.7i 8v F3N 54kw ex
R19 PH2 1995 1,8i 8v F3P 81kW (životní láska) aktual
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LANiN



Založen: 6.12.2007
Příspěvky: 16283
Bydliště - POVINNÉ *: OVA

PříspěvekZaslal: 10.01.11 11:20    Předmět: Citovat

Ahoj, nechci ti kazit radost ale hoď si to někde tady:

Naše Auta nebo Chlubící koutek. Díky Wink

tohle LOCK, kdyby si tady každý zakládal svoje téma na své auto, možná by to bylo jednodužší v řešení problémů ale byl by v tom zmatek, promiň. Embarassed
_________________
Renault 19 Cabrio
Lexus IS300 LPG
Volvo V50


Auto má výkon tehdy až když máš strach sednout si za volant.

http://lanin.rajce.idnes.cz
www.youtube.com/user/valoun1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com