Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

uvolněné kolo za jízdy !?!

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Podvozek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pivinek



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 3024
Bydliště - POVINNÉ *: na pivu v Čermné

PříspěvekZaslal: 23.02.08 21:39    Předmět: uvolněné kolo za jízdy !?! Citovat

pěkně si jedu s 16V , předjedu pár autí ve vyšší rychlosti.....občas nějaký hrbol. Najednou nějaké vrklání auta, nechtělo jet. " Že by prázdné kolo? " napadlo mě. Zastavím, oběhnu auto a všechna plná. Vezmu za levé zadní kolo lomcuji a nic, levé přední- nic, pravé přední - nic, pravé zadní a a polilo mě horko. Že by ložisko? nebo kotouč prasklý??? Koukám na destičky, na třmen- vše jak má být. krytku ložiska odloupnu- ložisko celé. Pěkně jsem si spálil dva prsty o kotouč- ostatní tři byly vlažné. "Sundám kolo a kouknu se" vezmu klíč že povolím šrouby a ejhle oni byly už volné. Ne jeden ani dva, ale všechny čtyři a to skoro o závit. Hever netahám, utáhnu šrouby nabejka. Stáhnu okénka, pomalu zrychluji a nic neslyším. Rázněji projedu zatáčkou- nic. Po ujetí 20 Km sáhnu na kotouče a všechny stejně vlažné......
Od té doby je klid.... to byl den pivinek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jarda



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2643
Bydliště - POVINNÉ *: Havířov

PříspěvekZaslal: 23.02.08 21:45    Předmět: Citovat

No a proto já utahuju kola nohou tak, že jim to potom v pneuservise nejde povolit pneumatickou utahovačkou.
_________________
Rozhodl jsem se,že budu žít věčně a umřu jenom kdyby mi to nevyšlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 23.02.08 22:53    Předmět: Citovat

jojo ja mel alu kola asi jinej kuzel nez na sroubech a nez jsem najel 1000km aby si o sedlo tak jsem utahoval co 30km vsechny 4 kola...
SRANDA
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Ufas



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2995
Bydliště - POVINNÉ *: Bechyně

PříspěvekZaslal: 24.02.08 00:59    Předmět: Citovat

no tak ja vam taky povim svoji storry... ve ctvrtek se mi z vedlejsi nasrala do cesty nejaka blba avie... probliknul sem ji, aby pochopil co je za picu, ze kvuli nemu musim brzdit.... no jel sem za ni, a v prvni vesnici, v zatacce z ni odlitlo nejaky hovno... kdyz sem se podival poradne, tak sem si vsim, ze to nebylo hovno ale matka... behem dvou vterin ulitla dalsi, pak treti... tak sem prohlasil "koukejte jak mu ulitne kolo..." ..."hmm to urcite..." no prisla dalsi zatacka v ty vesnici, a obe zadni kola i s bubnem pokracovaly rovne, i kdyz avie odbocila doprava.... obe kola sejmuly nejaky zaparkovany auto co tam stalo. tak sem zastavil vedle avie a rikam, doufam ze zavolate poicajty, kdyz ty vase zasrany kola sejmuly to auto... "jo zavolam"... "hmm hovno rikam si, ja"....je radsi zavolam sam... sice nejsem nejaka udavacska pica, ale jak by asi bylo vam kdyby ste prisly k autu, ktery by bylo rozsekany od nejaky picy z avie... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ufas



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2995
Bydliště - POVINNÉ *: Bechyně

PříspěvekZaslal: 24.02.08 00:59    Předmět: Citovat

tim sem chtel jenom rict, ze kolo muze upadnout kazdymu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sekec



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 1551
Bydliště - POVINNÉ *: Včelná

PříspěvekZaslal: 24.02.08 09:31    Předmět: Citovat

no to u nas je tu particka takovejch malejch buzerantu 14ti letřejch a ty tu kola uz nekolikrat povolily kdyz jsem je minule videl byl jsem smyslu zbavenej a zmlatil toho s tim klicem zmrda ale pak jsem slysel ze to stejne pokracuje tak nevim ale beda jak se nekomu neco stane
_________________
Škoda Roomster Recaro Edition :-)
Škoda 1000Mb :-)
ex:
Škoda Octavia Combi 1,9TDI RS
VW Golf 3 1,9 Tdi
Renault R19 16V PH 2 5.dv
Renault R 19 16V ph1 chamade
Renault R 19 16V ph1 3.dv
Renault R 19 54 kw 3.dv
Fiat UNO 1,7 D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
sekec



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 1551
Bydliště - POVINNÉ *: Včelná

PříspěvekZaslal: 24.02.08 09:33    Předmět: Citovat

a jeste kdyz jsem potkal jeho tatu (v poho chlapik) a rčřek jsem mu to tak vim ze ten mu dal druhjou varku a me pochvalil za to ze sem ho zmlatil i ja
_________________
Škoda Roomster Recaro Edition :-)
Škoda 1000Mb :-)
ex:
Škoda Octavia Combi 1,9TDI RS
VW Golf 3 1,9 Tdi
Renault R19 16V PH 2 5.dv
Renault R 19 16V ph1 chamade
Renault R 19 16V ph1 3.dv
Renault R 19 54 kw 3.dv
Fiat UNO 1,7 D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
Boris
Organizátor Drhlen


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 10287
Bydliště - POVINNÉ *: Semily

PříspěvekZaslal: 25.02.08 08:36    Předmět: Citovat

jarda napsal:
No a proto já utahuju kola nohou tak, že jim to potom v pneuservise nejde povolit pneumatickou utahovačkou.

Tak zrovna od Tebe bych tohle nečekal... Evil or Very Mad
_________________
Renault 19 16V 99kWoltu
www.djmartinbores.cz I www.danceparty.unas.cz I www.indoorpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
jarda



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2643
Bydliště - POVINNÉ *: Havířov

PříspěvekZaslal: 25.02.08 08:53    Předmět: Citovat

Jo, celoživotní zkušenosti Laughing
_________________
Rozhodl jsem se,že budu žít věčně a umřu jenom kdyby mi to nevyšlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
Boris
Organizátor Drhlen


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 10287
Bydliště - POVINNÉ *: Semily

PříspěvekZaslal: 25.02.08 10:02    Předmět: Citovat

jarda napsal:
Jo, celoživotní zkušenosti Laughing

V tom případě jsi na nejlepší cestě následovat toho Aviatika Evil or Very Mad
_________________
Renault 19 16V 99kWoltu
www.djmartinbores.cz I www.danceparty.unas.cz I www.indoorpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
LANiN



Založen: 6.12.2007
Příspěvky: 16283
Bydliště - POVINNÉ *: OVA

PříspěvekZaslal: 25.02.08 10:37    Předmět: Citovat

jarda napsal:
No a proto já utahuju kola nohou tak, že jim to potom v pneuservise nejde povolit pneumatickou utahovačkou.

tak nohou neutahuju nato jsem moc línej... to si radši nasadím na ořech eLko z Tony a 2rovné prodlužováky a je klid Laughing ..... sranda když to povoluju (kuwa kery ko*ot to tak utahoval..) ..

BTW: tomu utahovani v pneuservise fakt ne a ne a nevěřím!!! prostě mě to nevymluvíte ale když jdu měnit kolesa do pneuservisu vzdycky jsem pak PRED NIMA vzal obyč L klíč a v pohodě to ještě dotáhnul rukou uplně bez problemu a dycky rikam "To jste to utáhli jo??" a schvalne jsem zkousel i ve vice servisech ale proste ta pneumaticka to nedotahne..
tatikovi takhle menili kolo na kamionu a po nake dobe ze mu chybi matice... Rolling Eyes Confused
_________________
Renault 19 Cabrio
Lexus IS300 LPG
Volvo V50


Auto má výkon tehdy až když máš strach sednout si za volant.

http://lanin.rajce.idnes.cz
www.youtube.com/user/valoun1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Doctor.ventil



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 467
Bydliště - POVINNÉ *: Benešov nad Ploučnicí

PříspěvekZaslal: 25.02.08 12:20    Předmět: Citovat

Tak záleží jak kterej pneuservis, třeba v tom, kam chodím já, to po pneumatice dotahujou ještě momentovým klíčem Wink
_________________
Ex Renault 19, 1,9 dT 66kw, Ex Renault Laguna 2,2 dT RXT 83kw...
Nyní VW Golf III 1,9 TDi GT 81 kw Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rio



Založen: 15.10.2007
Příspěvky: 128
Bydliště - POVINNÉ *: Domažlice

PříspěvekZaslal: 25.02.08 14:24    Předmět: Citovat

jarda napsal:
No a proto já utahuju kola nohou tak, že jim to potom v pneuservise nejde povolit pneumatickou utahovačkou.


Nebylo by lepší než je utahovat nohou, je raději přivařit ??? Utahuji kola momenťákem a ještě se mi nestalo že by se povolila jediná matka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KristensenJ



Založen: 17.10.2007
Příspěvky: 327
Bydliště - POVINNÉ *: Česká Třebová

PříspěvekZaslal: 25.02.08 17:29    Předmět: Citovat

No tak pokud máte hliníky a někdy je i sundáváte tak je dobré je po cca 20-50km přetáhnout, no a to dotahování nohou taky není moc dobrý, ono když je něčeho moc tak to pak taky uletí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radecek7



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5176
Bydliště - POVINNÉ *: Brno-Vlezprdelkov

PříspěvekZaslal: 25.02.08 18:08    Předmět: Citovat

na litaky pouzivat momentak a podle tabulek hledat co a jak ty tabulky na alu sou na hovno...a plechy z citem ale dotahovat to nohou to je nejvic na hovno to by museli byt vsechny stejne pac ten plech se treba prohne o 1 mma pak se ti povoli dalsi srou a za jizdy je to v řiti.... Twisted Evil
_________________
BMW E36 CABRIO:)
Renault 19 16v PH1
Volvo V70 2.5 TDI rakev
VW Golf Cabrio III dostala moje draha:)
Felda pracant
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Podvozek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com