Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pri nizsich otackach klepani v predni naprave

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Podvozek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
filuna
Anonymní





PříspěvekZaslal: 18.01.08 23:15    Předmět: Pri nizsich otackach klepani v predni naprave Citovat

Muzete mi prosim nekdo poradit cim by mohlo byt zpusobeno nasledujicic chovani - v podstate pri vsech prevodovych stupnich kdyz mam otacky kolem 2000 tak to zacne tak divne klepat v naprave, cejtim to v rizeni (ale treba se mi to zda). Zcela urcite to ale neni klepani v motoru. Trosku mi to pripomina kdyz jsem mel favorita jednou mi praskla prachovka a do homokinetickycho kloubu se dostal nakej pisek a zaclo to skubat rizenim. Tady je to min, ale je to neprijemny.Kdyz vyradim, je to ok. Asi neco na nahonu, ale ja tomu moc nerozumim. Kdyz uberu otacky a nebo pridam, tak je to OK, ale mam pocit ze se to plizive zhorsuje a rizsah otacek pri kterych to dela se zvetsuje na obe strany. Mate tuseni prosim nekdo ? Diky moc
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Podvozek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com