Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Prodám 1,8 Renault 5 turbo, papiry na 1.4, STK na půl roku

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sikec



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 185
Bydliště - POVINNÉ *: Ochoz u Tišnova

PříspěvekZaslal: 15.10.07 20:30    Předmět: Prodám 1,8 Renault 5 turbo, papiry na 1.4, STK na půl roku Citovat

Kolik za to můžu chtít?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radecek7



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5176
Bydliště - POVINNÉ *: Brno-Vlezprdelkov

PříspěvekZaslal: 15.10.07 20:31    Předmět: Citovat

chtelo by to foto.....to mne zajima..... Twisted Evil kdyz tak aspon email
radekcrx2@seznam.cz...dik moc
_________________
BMW E36 CABRIO:)
Renault 19 16v PH1
Volvo V70 2.5 TDI rakev
VW Golf Cabrio III dostala moje draha:)
Felda pracant
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger
Dunga



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4073
Bydliště - POVINNÉ *: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 15.10.07 20:42    Předmět: Re: Prodám 1,8 Renault 5 turbo, papiry na 1.4, STK na půl ro Citovat

sikec napsal:
Kolik za to můžu chtít?
podle nadpisu se jedna o nejaky paskvil, R5 se v 1,8 (1721) delala s F3N a F2N (stejny obsah, 4bod vstrik-GTE a 1bodovy vstrik-GTX), s turbem se delala zas jen 1,4 (GTT) a to byl karbec este, tudiz nevim, co presne prodavas... zkus to upresnit (mozna jsem jen natvrdly), navic se stejne jako 19ka delaly ph1 a ph2, a tam byl rozdil v tom v chlazeni a interierech...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sikec



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 185
Bydliště - POVINNÉ *: Ochoz u Tišnova

PříspěvekZaslal: 16.10.07 05:35    Předmět: Citovat

Ježíš já neprodávám nic, ale mám možná možnost to koupit, tak mě zajímá, kolik by měla být optimální cena, já totiž myslím, že tyto auta už moc cenu nemají (spotřeba) a taky je fakt, že 1,8 turbo jsem ještě neviděl (i když já toho neviděl), proto se ptám, zda takovej motor vůbec je, a jestli je, tak jaká je cena asi za auto....Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holda
Anonymní





PříspěvekZaslal: 16.10.07 08:04    Předmět: Citovat

sikec napsal:
Ježíš já neprodávám nic, ale mám možná možnost to koupit, tak mě zajímá, kolik by měla být optimální cena, já totiž myslím, že tyto auta už moc cenu nemají (spotřeba) a taky je fakt, že 1,8 turbo jsem ještě neviděl (i když já toho neviděl), proto se ptám, zda takovej motor vůbec je, a jestli je, tak jaká je cena asi za auto....Díky


Mates lidi! Napsal jsi to do sekce PRODAM
Návrat nahoru
sikec



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 185
Bydliště - POVINNÉ *: Ochoz u Tišnova

PříspěvekZaslal: 16.10.07 08:38    Předmět: Citovat

No však se to týká prodeje ne??? No ale je fakt, mohl jsem to dat jinam no....sak srry
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHUD
Vítěz Morávia Party 2007


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 552
Bydliště - POVINNÉ *: Sepekov

PříspěvekZaslal: 16.10.07 08:39    Předmět: Citovat

se pak tedy nediv že se někdo ptá
_________________
Auto je m?j život a ten mi nic neveme jenom to auto
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dunga



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4073
Bydliště - POVINNÉ *: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 16.10.07 10:32    Předmět: Citovat

sikec napsal:
Ježíš já neprodávám nic, ale mám možná možnost to koupit, tak mě zajímá, kolik by měla být optimální cena, já totiž myslím, že tyto auta už moc cenu nemají (spotřeba) a taky je fakt, že 1,8 turbo jsem ještě neviděl (i když já toho neviděl), proto se ptám, zda takovej motor vůbec je, a jestli je, tak jaká je cena asi za auto....Díky
no, pokud je to ten zminovany B18FT z volva, tak pokud mas zname na technicke, tak bez problemu, bo seriove se tam nedaval! pokud je to 1,4gtt, tak podle stavu az 45 000 a to nekecam, treba v nemecku nejlevnejsi gtt kolo 1300? az nekolik tis., ale u nas se pohybuji uz i kolo 20 000, dobra kastle a motor po generalce - 50 i 60... to mas jak 16v, dobry kus ma svoji cenu! ja treba calamadu kupoval za 19 000 a to byly delane rozvody, brzdy, spojka, a o rezu to ani neslyselo (pravda, melo to jine mouchy, ale...)... rikam, pokud je to 1,4gtt v dobrem stavu, tak to ber, lehce to pak prodas http://r5.911customs.cz pro info muzes sem to je nove forum R5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com