Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Při nastartování

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lisakt22
Anonymní





PříspěvekZaslal: 11.01.08 10:07    Předmět: Při nastartování Citovat

Zdar může mi někdo pomoct. Mám 1,7 54kW při nastartování se objeví na pár sekund nějaký rachtání, přehluší to motor, nevím jak bych ten zvuk popsal. Kouknul jsem na to při otevřené kapotě a je to něco pod vzduchovým filtrem, u plynového lanka. Nevíte co to může být, projevuje se to při studeném motoru. Když je motor hodně zahřátý ten divnej zvuk se už neobjevuje. Je to hrozný!!
Návrat nahoru
rumcajs



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 760
Bydliště - POVINNÉ *: Jihlava

PříspěvekZaslal: 11.01.08 13:49    Předmět: Re: Při nastartování Citovat

lisakt22 napsal:
Zdar může mi někdo pomoct. Mám 1,7 54kW při nastartování se objeví na pár sekund nějaký rachtání, přehluší to motor, nevím jak bych ten zvuk popsal. Kouknul jsem na to při otevřené kapotě a je to něco pod vzduchovým filtrem, u plynového lanka. Nevíte co to může být, projevuje se to při studeném motoru. Když je motor hodně zahřátý ten divnej zvuk se už neobjevuje. Je to hrozný!!

servomotorek volnoběhu má "rachtavý" zvuk, v koncový poloze rachtá, zkus promazat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lisakt22
Anonymní





PříspěvekZaslal: 11.01.08 18:07    Předmět: Citovat

Dík zkusím
Návrat nahoru
lisakt22
Anonymní





PříspěvekZaslal: 11.01.08 18:38    Předmět: Citovat

Ještě jeden problem při jízdě např. kruháčem mám zařazenou dvojku přidám plyn ke 3tisícům otáčkám před výjezdem uberu tak asi na 2tisíce a motor nehorázně začne cukat to samý kdiž zařadím nižší stupeň když chci předjíždět,zvýšim otáčky ale kvůli situaci nemůžu předjet tak uberu stane se to samý. Neví někdo co by to mohlo být - že by lamdasonda?
(zmizí to při sešlápnutí spojky)
Návrat nahoru
Václav Sedlář



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2689
Bydliště - POVINNÉ *: Liberec

PříspěvekZaslal: 11.01.08 18:44    Předmět: Citovat

lisakt22 napsal:
Ještě jeden problem při jízdě např. kruháčem mám zařazenou dvojku přidám plyn ke 3tisícům otáčkám před výjezdem uberu tak asi na 2tisíce a motor nehorázně začne cukat to samý kdiž zařadím nižší stupeň když chci předjíždět,zvýšim otáčky ale kvůli situaci nemůžu předjet tak uberu stane se to samý. Neví někdo co by to mohlo být - že by lamdasonda?
(zmizí to při sešlápnutí spojky)


Tak to s tím cukáním mi dělá taky, ale jen u 1čky.Někde jsem četl, že to dělají vstřiky.
_________________
Renault R19 Chamade,r.v.1994,1794ccm/65kw.
Renault Laguna Grandtour, r.v. 1998,1598ccm/79kw.
Renault Laguna 3 Grandtour, 2.0 dci 110kw, r.v. 2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lisakt22
Anonymní





PříspěvekZaslal: 11.01.08 21:00    Předmět: Citovat

to asi nebudou svíčky mám nový asi dva měsíce dělalo to předtím i po výměně svýček.
Návrat nahoru
lisakt22
Anonymní





PříspěvekZaslal: 11.01.08 21:02    Předmět: Citovat

jo vstřiky já jsem to blbě přečetl. To nevím
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com