Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

přístrojovka R19

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Interier
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
farer50



Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 5
Bydliště - POVINNÉ *: Děčín

PříspěvekZaslal: 15.02.09 20:48    Předmět: přístrojovka R19 Citovat

Koupil jsem si 19 rencka je tam přístrojová deska a na ní displej který se ovládá tlačítkem na páčce na ovládání stěraču, kde se mění funkce máte někdo návod co přesně tyto funkce znamenaj. Je tam něco jako okamžitá spotřeba, množství paliva v nádrži a další funkce. Pokud někdo máte návod co to přesně značí a jak se to nastavuje a ovládá hilfněte

Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Skype Name
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 15.02.09 20:52    Předmět: Citovat

je to palubni PC navod je v přiručce na 19 Laughing třeba ji nekdo ma v internetovy podobě
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Václav Sedlář



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2689
Bydliště - POVINNÉ *: Liberec

PříspěvekZaslal: 15.02.09 21:06    Předmět: Citovat

Tohle jsem ti upnul:

http://www.edisk.cz/stahni/44058/pocitac.pdf_1.35MB.html

Jednoduše řečeno: Nádrž,dojezd,průměrná rychlost, ujetá vzdálenost, průměrná spotřeba,aktuální spotřeba, venkovní teplota.
_________________
Renault R19 Chamade,r.v.1994,1794ccm/65kw.
Renault Laguna Grandtour, r.v. 1998,1598ccm/79kw.
Renault Laguna 3 Grandtour, 2.0 dci 110kw, r.v. 2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
megaliner



Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 151
Bydliště - POVINNÉ *: Bechyně

PříspěvekZaslal: 23.04.09 22:46    Předmět: Citovat

Zdravím, chci se zeptat, jestli se dělaly palubní PC v různých konfiguracích, protože mám Chamade Ph1 r.v. 1991 a palubní PC mi ukazuje kraviny. počet litrů v nádrži je snad jediný co sedí. Aktuální spotřeba funguje tak, že pod 7 jsem se ani z kopce na neutrálu nebo na kvaltu nedostal. ukazuje stále 07. Když ji přišlápnu, tak není problém tam mít i 38. Tečka mezi tím není. Test segmentu palubního PC je OK. Všechny segmenty svítí. Zvláštní je, že venkovní teplotu neukazuje a třeba hodnoty dojezdu taky chybí a grafika auta a značky taky chybí. Přiznám se, že vlastně z těch asi 5ti hodnot, co mi teď ukazuje je použitelná asi jen ta nádrž. I s tou je to ale zvláštní, protože podle všech příruček pokud je v nádrži méně jak 5 litrů, nemělo by už nic ukazovat. A já dnes měl v nádrži 3 litry. Tedy podle počítače. Pak jsem natankoval 12 litrů a na počítadle se objevilo 13litrů v nádrži. Nemáte někdo nápad, kde by mohl být problém? Pokud jsem si dobře všimnul, tak byla o nějakých x 10000 km stočená, protože první dvě číslice jsou posunuté asi o mm nahoru... Jestli to tedy může mít vliv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Václav Sedlář



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2689
Bydliště - POVINNÉ *: Liberec

PříspěvekZaslal: 24.04.09 00:30    Předmět: Citovat

1)jak se dělá test segmentů?

To co popisuješ asi způsobuje nezapojené nějaké čidlo, nebo špatný kabel/kontakt...
_________________
Renault R19 Chamade,r.v.1994,1794ccm/65kw.
Renault Laguna Grandtour, r.v. 1998,1598ccm/79kw.
Renault Laguna 3 Grandtour, 2.0 dci 110kw, r.v. 2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
megaliner



Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 151
Bydliště - POVINNÉ *: Bechyně

PříspěvekZaslal: 24.04.09 01:23    Předmět: Citovat

No pokud jsem dobře vyčetl, tak test segmentů je v podstatě o tom, že (teda alespoň mě) začne po otočení klíčkem blikat celej displej. Až po zmáčknutí tlačítka na páčce se začnou zapínat jednotlivý režimy. Přiznám se, že mě to trochu obtěžuje, neustále mačkat po každém startu tlačítko na posun funkce. V manualu píšou, že tím blikáním lze zkontrolovat funkčnost DISPLEJE. Protože když ten displej bliká celej, není důvod aby potom při jednotlivých funkcích neukazoval to, co má.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
megaliner



Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 151
Bydliště - POVINNÉ *: Bechyně

PříspěvekZaslal: 24.04.09 01:32    Předmět: Citovat

Navíc mě napadlo, že špatný kontakt nebo čidlo nebude "žádný" problém, protože elektriku na levé straně auta, jak je podběh mám obalenou igelitkou a na tom hozený hadr. Co jsem ale zběžně kontroloval kabeláž v igelitce, nic není poškozené. Jen asi po nehodě, kterou musela před zimou mít se pak ty kabely opravily jen tak provizorně... Že to byla šmejdská oprava svědčí fakt, že jsem koupil auto a neujelo ani 60km a už se rozlomil vnitřní kloub na pravé poloose. Nakonec se zjistilo, že na předku byl každý tlumič jiný a každé pero bylo jiné, díky tomu se urval silentblok motoru a díky tomu nevydržel kloub odšlápnutí z křižovatky doprava do kopce. Oprava mě stála 5000 jen škoda těch dvou rozlámaných zdravých poloos, které nevydržely geometrii. Jedna praskla před geometrií, jedna po narovnání. Teď je tam třetí. Už jsem na ní ujel přes 500 km a naštěstí už drží a doufám ještě bude držet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Ivan1



Založen: 21.3.2009
Příspěvky: 16777215
Bydliště - POVINNÉ *: Slovensko

PříspěvekZaslal: 24.04.09 14:13    Předmět: Citovat

odporučil by som ti vyresetovať pc, na budíkoch nulovaním denneho počtu odjazdených km otočiť do prava a podržať tuším pár sekund, na budíku je to nakreslené - to isté som mal ja...
_________________
Renault 19 1.8i 65kW, ABS, palubný pc, 4x kotúče, el okná... Na aute sa stále pracuje... http://img528.imageshack.us/img528/1994/renaultr19.jpg
Renault Scénic 1.9DTi 72kW, phase II ... http://img59.imageshack.us/img59/7703/picssceniclo7.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Václav Sedlář



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2689
Bydliště - POVINNÉ *: Liberec

PříspěvekZaslal: 24.04.09 14:53    Předmět: Citovat

To megaliner:

Myslím, že máš špatné kontakty u palubáku! Když otočíš klíčkem, tak palubák nesmí blikat. Začne blikat jen po odpojení napájení! Když bliká, tak pootoč nulovacím čudlíkem, kterým se nulují denní kilometry. Pokud by po opětovném otočení klíčkem znova blikal, tak to znamená, že se ti odpojuje napětí od palubáku.
_________________
Renault R19 Chamade,r.v.1994,1794ccm/65kw.
Renault Laguna Grandtour, r.v. 1998,1598ccm/79kw.
Renault Laguna 3 Grandtour, 2.0 dci 110kw, r.v. 2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
megaliner



Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 151
Bydliště - POVINNÉ *: Bechyně

PříspěvekZaslal: 24.04.09 18:15    Předmět: Citovat

No tak otačet jsem s tím zkoušel xkrát a i dělat různé kombinace (držení a otočení klíčkem atd.) a stále bliká. Zkusím nějak vytáhnout budíky a zjistit, kde je problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
megaliner



Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 151
Bydliště - POVINNÉ *: Bechyně

PříspěvekZaslal: 24.04.09 18:31    Předmět: Citovat

Navíc celkově mi PC ukazuje pouze 3 hodnoty a to nádrž a dvě km hodnoty, které ale neodpovídají žádné z popisovaných funkcí palubního PC.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Václav Sedlář



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2689
Bydliště - POVINNÉ *: Liberec

PříspěvekZaslal: 24.04.09 19:26    Předmět: Citovat

bych řekl, že máš nco s konektorem na zadní straně palubáku, nebo ti odešel palubák...
_________________
Renault R19 Chamade,r.v.1994,1794ccm/65kw.
Renault Laguna Grandtour, r.v. 1998,1598ccm/79kw.
Renault Laguna 3 Grandtour, 2.0 dci 110kw, r.v. 2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
megaliner



Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 151
Bydliště - POVINNÉ *: Bechyně

PříspěvekZaslal: 24.04.09 20:02    Předmět: Citovat

No tak hlavne ze alespon tu nadrz vcelku dobre ukazuje, protoze jinak by to byl fakt problem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
razor893



Založen: 2.10.2008
Příspěvky: 50
Bydliště - POVINNÉ *: Slovensko-Nitra

PříspěvekZaslal: 26.04.09 12:32    Předmět: palubak Citovat

to co popisujes je diagnosticky mod pc na overenie funkcnosti jednotlivych casti.niekde sa ti po vypnuti zapalovania prerusi privod k el energie k pc a preto ti aj zakazdym blika, a neukazuje znacky.Moze byt aj skrat na nulovacom tlacitku, uz neviem presne ktory pin to je, uz je to davno co som sa ja rozculoval s mojim nakonec som ho aj tak vyhodil a dal obyc budiky Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Interier Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com