Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vstrikovani

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kody



Založen: 18.11.2007
Příspěvky: 577
Bydliště - POVINNÉ *: Olomouc

PříspěvekZaslal: 28.12.07 15:14    Předmět: Vstrikovani Citovat

Cau chlapi tak jsem dnes vymenil tu jednotku a blbne to porad tak uz me napada jen vstriky nekterej vynechava poznam to i kdyz budu treba vytahovat kabely od svicek z rozdelovace a ne u nich je tam stresne blbej pristup vcera jsem je menil a malem me trefilo mam totiz podezreni na prvni nebo druhej vstrik ze strany od ridice jo a da se ten vstrik vymenit i doma nebo mam jet do servisu a na kolik asi vyjde motor 1.7 Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Dzuchla
Anonymní





PříspěvekZaslal: 28.12.07 17:42    Předmět: Citovat

hochu 1.7 no nevim to je nejporuchovějši motor u rencku jak cip ,a pokud ti někdo nějaky proda tak bud za malo a bude to nějaky šit a nebo za kurevski hodně ale ten třeba pojede ja nevim ja bych osobně do toho motoru nešel ani zadarmo Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat nahoru
mckoci



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 6584
Bydliště - POVINNÉ *: Pardubice

PříspěvekZaslal: 28.12.07 17:44    Předmět: Citovat

jestli je to 1,7 jednobod.vstrik tak na ten nedam dopustit! Mne slouzil az moc dobre
_________________
´91 19 16V ph.1 [ F7R 700 & JC5 014 inside ]
´98 Laguna I ph.2 [ 2.0 16V 102kW ]
´07 Outback 3.0R H6 [ EZ30 AT 180kW, 4x4 ]
´06 W251 R Classe 320CDI [ 4Matic, AT, 165kW ]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 28.12.07 19:31    Předmět: Citovat

Dzuchla napsal:
hochu 1.7 no nevim to je nejporuchovějši motor u rencku jak cip ,a pokud ti někdo nějaky proda tak bud za malo a bude to nějaky šit a nebo za kurevski hodně ale ten třeba pojede ja nevim ja bych osobně do toho motoru nešel ani zadarmo Rolling Eyes Rolling Eyes


TY VOLE CO TO MLUVÍŠ?!
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Dunga



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4073
Bydliště - POVINNÉ *: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 28.12.07 19:48    Předmět: Citovat

mirek napsal:
Dzuchla napsal:
hochu 1.7 no nevim to je nejporuchovějši motor u rencku jak cip ,a pokud ti někdo nějaky proda tak bud za malo a bude to nějaky šit a nebo za kurevski hodně ale ten třeba pojede ja nevim ja bych osobně do toho motoru nešel ani zadarmo Rolling Eyes Rolling Eyes


TY VOLE CO TO MLUVÍŠ?!
presne tak, nevis co rikas, ujasni si to, pokud mas na mysli F3N...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 28.12.07 20:36    Předmět: Citovat

rekl bych ze pise o vicebodovem vstriku
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dzuchla
Anonymní





PříspěvekZaslal: 29.12.07 09:35    Předmět: Citovat

no tak to zase nazor proti nazoru aspon co znam par kluku co měli 1.7 tak jim to šlo všechno do hajzlu,řikali že 1.7 už nikdy vic a i tak jak dělali test v auto moto revue (je to dokonce na internetu )tak řikali že tenhle motor všeobecně se jim nepovedl že je to nejporuchovějši motor tak nevim no je to věc nazoru Cool Cool
Návrat nahoru
Ufas



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2995
Bydliště - POVINNÉ *: Bechyně

PříspěvekZaslal: 29.12.07 11:50    Předmět: Citovat

Dzuchla napsal:
no tak to zase nazor proti nazoru aspon co znam par kluku co měli 1.7 tak jim to šlo všechno do hajzlu,řikali že 1.7 už nikdy vic a i tak jak dělali test v auto moto revue (je to dokonce na internetu )tak řikali že tenhle motor všeobecně se jim nepovedl že je to nejporuchovějši motor tak nevim no je to věc nazoru Cool Cool


to je zajimavy, me se na nem zatim neposralo nic... nejvetsi porucha byl spatnej kontakt na starteru, kde stacilo zahejbat dratem a bylo po problemu... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tandasek



Založen: 14.10.2007
Příspěvky: 787
Bydliště - POVINNÉ *: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: 29.12.07 15:08    Předmět: Citovat

to dzuchla: ten test jsem četl taky, ale tam to mysleli tak, že ten motor se jim nepovedl co do výkonu a živosti, ale se spolehlivostí jsou v dané motorizaci 19-cek nejlepsi(spolehlivost).... co tady kluci o nem pisou i vlastni zkusenost.... zalezi jak se tvy kamaradi umej starat o auto. benzin umi dolejt kazdej....... ;)
PS: nedavno jsem tady myslim cetl ze ten motor vrci v pohode i prez 300 000km bez GO..... (1.7 54KW jednostrik)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Skype Name
kody



Založen: 18.11.2007
Příspěvky: 577
Bydliště - POVINNÉ *: Olomouc

PříspěvekZaslal: 29.12.07 15:43    Předmět: Citovat

chlapi tak mozna mam po problemu dnes jsem to mel nastartovany a zase to zacalo blbnout slo to zase na dva valce a uz teda vim ktery neslapou jsou to ty prvni dva smerem od rozvodaku tak jsem se nasral a zacal hybat vsim moznym az jsem dostal peknou prdu od jednoho kabelu ke svicce a zrovna ten co neslapal jednoho znameho to koplo taky takze poresim ty kabely a uz to bude snad v pohode nechapu ze jsem je nevymenil uz davno Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jarda



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2643
Bydliště - POVINNÉ *: Havířov

PříspěvekZaslal: 29.12.07 15:53    Předmět: Citovat

Až je budeš kupovat tak se koukni sem:http://www.tesla-blatna.cz/cs/vyrobky-sady-zapalovacich-kabelu.php
_________________
Rozhodl jsem se,že budu žít věčně a umřu jenom kdyby mi to nevyšlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
goreff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 10668
Bydliště - POVINNÉ *: Olšany u Prostějova

PříspěvekZaslal: 29.12.07 16:11    Předmět: Citovat

jj ,tam to maj 343k za sadu,pokud to nechceš objednávat po netu tak v Olomouci je na Chválkovické ulici firma APM,která prodává kabely TESLA-BLATNÁ,vyjde ti to levnějc než u toho Autobenexu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kody



Založen: 18.11.2007
Příspěvky: 577
Bydliště - POVINNÉ *: Olomouc

PříspěvekZaslal: 29.12.07 16:21    Předmět: Citovat

Super diky moc to poresim Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 29.12.07 16:31    Předmět: Citovat

a nerikali sme ti celou dobu ze to bude nejspis neco kolem VN Very Happy
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kody



Založen: 18.11.2007
Příspěvky: 577
Bydliště - POVINNÉ *: Olomouc

PříspěvekZaslal: 29.12.07 17:01    Předmět: Citovat

jo,jo to uz jsem ja ale dik jen doufam ze to bude posledni investice alespon zatim. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com